ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Nowy kalendarz na 2011 rok 
1 styczeń 2011      Goska
Persona non grata 
7 czerwiec 2018      Artur Łoboda
Jak zlikwidować Państwo Islamskie? 
9 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Naród Mutantów... 
7 lipiec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Protesty w Holandii i Danii przeciwko wojnie kowidowej 
24 styczeń 2021     
Bóg ich za to ukarze 
20 listopad 2021     
Kolejny rok syzyfowej pracy 
1 styczeń 2024     
Dziki helikopterami z Rosji do Polski 
14 październik 2014      www.polskawalczaca.com
Kolejny przejaw myślenia Korwina  
10 marzec 2021     
Na gruzach Brukseli 
5 lipiec 2015      Artur Łoboda
MP 47, ostatnia broń nazistów  
21 październik 2018      Artur Łoboda
Zimowe wiersze spod poduszki... 
26 styczeń 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Bechamp czy Pasteur?: Zaginiony rozdział w historii biologii  
24 czerwiec 2021     
Zrozumieć szczegóły polityki 
11 styczeń 2010      Artur Łoboda
Gdy przestępcy mają leczyć Polaków... 
4 grudzień 2023      Artur Łoboda
2-3 lata, albo nigdy 
24 wrzesień 2021     
Szewc myśli o nowych butach 
22 marzec 2016      Artur Łoboda
Niedzielski tylko żartuje z tą pandemią 
7 październik 2020     
Wrzątek 
14 marzec 2020      Artur Łoboda
Kolejna pacyfikacja Narodu Polskiego 
24 lipiec 2021     

 
 

Długi covid to FAŁSZ: Ludzie, którzy myślą, że go mają, są po prostu samotni i nie w formie

 
Nowe recenzowane badania opublikowane w Journal of the American Medical Association Network Open wykazały  , że ludzie, którzy twierdzą, że cierpią na „długi” covid, często są po prostu niezdrowi, nie w formie i ogólnie nieszczęśliwi.

W prospektywnym badaniu kohortowym śledzono setki młodych Norwegów w wieku od 12 do 25 lat, którzy nigdy nie byli hospitalizowani z powodu covid-19, ale którzy przeszli szeroko zakrojone badania po pierwszym badaniu na obecność wirusa, a sześć miesięcy później zostali poddani drugiej ocenie.
 
Naukowcy z Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Chin i Australii wzięli udział w analizie, która wykazała, że ​​- jeśli chodzi o cierpienie „post-covidowe” - istnieje bardzo mała różnica między osobami zarażonymi covidem a tymi, które nie zostały zarażone, warunek” (PCC), to międzynarodowa nazwa długiego covida.
 
Stwierdzono, że wskaźnik „rozpowszechnienia” PCC był mniej więcej taki sam zarówno dla zakażonych, jak i niezainfekowanych uczestników grupy, z których odpowiednio 49 procent i 47 procent zgłosiło objawy PCC. 
Średni wiek dla obu grup wynosił około 18 lat.
 
„PCC nie było związane z markerami biologicznymi specyficznymi dla infekcji wirusowej, ale z początkowym nasileniem objawów”, ujawnia artykuł, podając to jako najsilniejszy czynnik ryzyka. 
Istnieją również „czynniki psychospołeczne”, jak dalej stwierdzono w artykule, w tym „mała aktywność fizyczna” i „samotność”.
 
Stwierdzono, że nasilenie PCC u osób niezakażonych zależy od pewnych „cech osobowości”, co oznacza, że ​​nie ma to nic wspólnego z żadną rzeczywistą chorobą, a wszystko ze sposobem myślenia i zachowania danej osoby.
 
(Powiązane: Inne badanie opublikowane zeszłego lata przez National Institutes of Health [NIH] podobnie  wykazało, że długi covid to mit – nie istnieje.)


Jeden wadliwy artykuł oparty na błędnym kwestionariuszu dotyczy tego, jak powstał mit o długim covidie


Slate niedawno przeprowadził przegląd na temat długiego covidu, powołując się na różne „retrospektywne badania kohortowe”. 
Ten przegląd wykazał, że długotrwałe objawy covidowe są znacznie mniej powszechne, trwałe lub poważne niż zwykle przedstawiane przez urzędników federalnych i innych ekstremistów covidowych.
 
Okazuje się, że objawy PCC często nie mają absolutnie nic wspólnego z rzeczywistą infekcją covidową, a są jedynie cechami słabego zdrowia połączonymi z niezdrowym stylem życia.
 
Należy pamiętać, że przez długi czas covid był ogłaszany przez władze jako „wydarzenie masowe powodujące niepełnosprawność”, mimo że w rzeczywistości nie był prawdziwy. 
Dziennikarz naukowy Jeff Wise obwinia wczesne i wpływowe badanie przeprowadzone w stanie Waszyngton - za spowodowanie tej sfabrykowanej kampanii zastraszania.
 
W artykule oszacowano 30-procentowy wzrost wskaźnika „uporczywych objawów” na podstawie kwestionariusza, który został wysłany do dorosłych pacjentów z covid-19 od trzech do dziewięciu miesięcy po zarażeniu.
 
Jak być może już wiesz, takie podejścia oparte na ankietach są często wadliwe z powodu błędu selekcji i dokumentacji objawów, które wystąpiły przed - lub w trakcie infekcji, a nie po niej.
 
Nic z tego nie powstrzymało tak zwanej inicjatywy Solve Long COVID przed uruchomieniem z wartością „do” 30-procent - wynikającą z tego badania - na podstawie wadliwego kwestionariusza. 
Do dziś niektórzy ludzie, - głównie lewicowi, upierają się, że długi covid jest prawdziwy, ponieważ chcą wierzyć, że jest prawdziwy.
 
W sierpniu organizacja Solve Long COVID Initiative wyprodukowała propagandowy film przedstawiający osoby starsze, młodych dorosłych i dzieci cierpiące na COVID-19, u których opisano „zaburzenie fizyczne”, które „powoduje wyniszczające zmęczenie, mogące trwać całe życie”.
 
Inicjatywa Solve Long COVID jest wspierana przez Elizabeth Unger, - szefową ds. przewlekłych chorób wirusowych w Centers for Disease Control and Prevention (CDC), która pojawiła się na niedawnym seminarium internetowym, przeprowadzonym w zeszłym tygodniu.
 
 
 
Źródło:
faked.news/2023-04-10-long-covid-fake-lonely-unhealthy-study.html
16 kwiecień 2023

Ethan Huff 

  

Komentarze

  

Archiwum

XVIII Memoriał Jana Strzeleckiego
luty 1, 2006
Polskość musi się opłacać.
grudzień 6, 2003
Andrzej Kumor
Równi i równiejsi w rolnictwie
lipiec 2, 2002
PAP
Młodzieży-ratujcie się II
lipiec 27, 2008
mik
DEMOKRACJA - dynamit w rękach ludu
kwiecień 6, 2007
meditus
Do Rady Etyki Mediów
maj 18, 2006
Dariusz Kosiur
The Sordid Past of Former Polish President Aleksander Kwasniewski
luty 23, 2007
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
Korporacja rządzi
luty 15, 2008
Rafał Ziemkiewicz
Kto naprawdę Polsce służy
luty 26, 2007
Artur Łoboda
Jak to się robi przewałki w Krakowie
luty 28, 2008
Odwijamy z bawełny
sierpień 29, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Nie bąd? biernym odbiorcą
grudzień 31, 2003
Nasz Dziennik
"PCHŁA I RABIN" - Adam Mickiewicz
październik 29, 2008
Adam Mickiewicz
Credo Zygmunta Jana Prusińskiego
luty 9, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Złote wrota z FOZZ w tle
wrzesień 20, 2002
Igor Janke http://rzeczpospolita.pl
Agenda Sorosa
styczeń 7, 2004
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Spór o jedną literę w wulgaryzmach
październik 30, 2004
Mirosław Naleziński
Bezprawne przetrzymanie pasażera w samolocie
sierpień 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Błędy i wypaczenia w III RP
marzec 23, 2005
Leszek Skonka
Niemcy o faux pas minister Fotygi
lipiec 7, 2006
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media