ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
więcej ->

 
 

List prywatny



Niniejszym chcialbym sie podzielic moimi reflekciami odnosnie niemal zupelnym brakiem zainteresowania w internecie, ordynarnego wpychania Polakow do tz,UE. Wiadomo ze w obecnych czasach komputer jest juz w powszechnym uzywaniu a dostep do internetu .... podobnie.

Mimo ogromu informacji (tej rzetelnej ,prawdziwej) Polacy ciagle zachowuja sie jak stado bezmyslnych istot .
Zaczynam sie pomalu zgadzac z tymi, ktorzy twierdza ze przyczyna naszej tragedji "pookraglostolowej " uwarunkowana jest genetycznie .Przez kilka pokolen jestesmy konsekwetnie i permamentnie pod obca okupacja i przez tych kilka pokolen wytworzyly sie geny adaptacyjne, ktore adaptuja nas do obecnego okresu skundlenia naszych elit w KK i,zniewolenia ,bezprawia i ordynarnego zlodziejstwa w tz,"PRZ" jak rowniez na nizszych szczeblach tej zlodziejskiej i zupelnie obcej etnicznie Polskiemu Narodowi machiny. Wiekszos ludzi zdajac sobie sprawe z pulapki, jaka jest UE, oskarza o ten stan obludnego wpychania Narodow wlasnie sily, ktore zarzadzaja mediami.Ja w tym momencie zapytuje... a gdzie jest ludzki mozg, wlasna wola i odrobina krytyki, oraz slady odruchu samobronnego (tak jak u zwierzat w Naturze) w sytuacji zagrozenia . Jednak w przyrodzie w Naturze nie ma Boskiej moralnosci ani tez Boskich praw (wbrew temu czego nas ucza niemal wszystkie religje swiata a zwlaszcza R. Katolicka).
Prawda jest taka, ze w Naturze obowiazuje tylko prawa klow i pazurow, nad ktorymi kroluje i nimi zarzadza MOZG. Dowodow na kly i pazury w Naturze jest bez liku :Kukulka podrzuca swoje dzieci innym ptakom z innego gatunku a kiedy kukulki podrosna w gniezdzie wyrzucaja na "leb" biologiczne dzieci rodzicow.
Ostatnio naukowcy zaobserwowali. ze kiedy rozne plemniki (od roznych samcow) dostana sie do jaj samicy, to walcza o wiele sprawniej i zdecydowanie (od Polakow i Ukraincow), aby obce plemniki nie wdarly sie pierwsze do jaja i tym samym zaplodnily go, stawajac sie gospodarzem danego organizmu.
Streszczajac powyzsze wylania sie tylko jeden wniosek, ze wolnosc ekonomiczna i gospodarcza mozna osiagnac poprzez mozg ,poprzez uswiadomienie sobie, dlaczego zyjemy coraz biedniej i bez perspektych na lepsze jutro . Pomimo ze od okraglego stolu kolejni premierzy ,prezydenci jak rowniez inni podobni im oszusci i demagodzy w PRZ maja geby pelne piany obietnic, ze beda robic wszystko, zeby Polakom zylo sie coraz lepiej i BEZPIECZNIEJ, a kraj bedzie tak bogaty jak Japonia.
Tym czasem co sie naprawde usprawnia i "polepsza" w Polsce, to tworzenie setek swietnie uzbrojonych grup "siepaczy" ( tz. dla kamuflazu.. Sluzby Ochroniarskie,ktorych jedynym celem jest bicie ,kopanie i wsadzanie do wiezienia domagajacych sie lepszego bytu i traktowania robotnikow i rolnikow.
Zrozumiec musimy takze fakt, ze tzw.organa "sprawiedliwosci" od czasu " okraglego stolu" scigaja i wtracaja do wiezienia tylko i wylacznie tych Polakow, ktorych nie stac na splacenie dla zagranicznego bankiera lichwiarskich procentow, podatkow od materi zywej i martwej wzglednie na nieoplacenie obowiazkowych tzn. Insuransow.
W tym samym czasie te same " organa scigania " i siepacze od sciaganie podatkow sa zupelnie bezradne na setki zabojstw ..... tygodniowo i tysiecy napadow i rabowania mienia obywateli Polskich ....... co dzien.
Czlowiek w obecnych czasach globalnej demagogi ,falszu i obludy ziejacej z oficjalnych "postepowych" MEDIOW musi poszukiwac na wlasna reke PRAWDY ABSOLUTNEJ a Ona nie znajduje sie na pewno w "NIEBIE " tylko na ZIEMI, ktora jest czescia KOSMOSU.

W ogromnej mierze przyczyna fatalnego stanu Polskiej gospodarki i finansow ponosza sami Polacy.
Jak juz ktos madrze napisal na forum ze Polacy to w miazdzacej wiekszosci tzn (wzrokowcy),tzn: ogladanie non stop filmow z Holywoodoo, filmow telewizyjnych i gierki komputerowe.
Polacy, nawet dorosly, spedzaja cale godziny na ogladaniu filmow rysunkowych typu" Bolek i Lolek". W media "postepowe i poprawne politycznie" czyli innymi slowy w media glowne i wielonakladowe Polacy wierza glebo i wsluchuja sie z "namaszczeniem" oraz z otwarta geba i czapka w reku. Jestem pewny, ze gdyby w glownych mediach w godzinach najwiekszej ogladalnosci jakies gremium pseudonaukowcow w asyscie kilku swiatobliwosci np :
Glempa, Zycinskiego, Macharskiego oglosilo ze wykastrowanie jest bardzo zdrowe ,kozystne dla zycia na ziemi a bardzo zbawienne dla duszy po smierci......
To juz w kilka dni po tym "sympozjum naukowo-polityczno-katolickim" sluzby sanitarne w calym kraju nienadazalyby z utilizacja genitaliow poobcinanych dobrowolnie chorobliwie naiwnym Polakom, a psy i koty ciagalyby te scierwa po bezdrozach i kniejach.
Natomiast by nastapilo wyzwolenie i samostanowienie w krajach Slowianskich Narody te musza stac sie (MOZGOWCAMI).
Mozgowca mozna oszukac i okrasc tylko raz .Ukrainy, Polacy i Rosjanie daja sie mamic medialnie i okradac latwo zwlaszcza od nastania kinematografi i telewizj. Prasa a zwlaszcza "niepoprawne polityczne" ksiazki takich autorow jak -J.R.Nowak,H,Pajak a Profesor Konczny jest de facto poza zrozumieniem dla 90 ' polskich (wzrokowcow). Wobec tak "inteligentnego i sprytnego "narodu jakimi mienia sie byc Polacy, mozna smialo zalozyc, ze kedzierzawa Ku.....a , bedzie przynajmniej ciekawsza, kto nia z tylu uzywa ,bo z pewnoscia sie obejrzy i zobaczy. Polski Narod w miazdzacej wiekszosci potrafi tylko narzekac ze "tylek" bardzo boli ,piecze itp ale...... na obejrzenie sie do tylu, kto go de facto nieskrepowanie i z figurami" posuwa "...jest nie zdolny, za glupi jest w tym czasie pochloniety ogladaniem bajek z Holywoodu. Jest juz oczywistym i dowiedzionym, ze PROPAGANDA MEDIALNA to najpotezniejsza sila w Kosmosie w odniesieniu do materii zywej. Dlatego najwieksze inwestycje ida na oglupianie medialne (Pieniadze inwestowane na media w krajach tzw."demokratycznych " glownie w USA ustepuja tylko inwestycom na zbrojenia militarne) (-jak powiedzial senator z Nebraski i z Texasu- Max Sadlin - oraz kilku innych w podobnym tonie z innych stanow ).
Powiedzieli tez, ze im wiecej przeznacza sie pieniedzy na "oswiate,wychowanie" i szkolnictwo w USA to poziom nauczania w tym kraju i kultura ,proporcjonalnie maleje .W tej chwili poziom nauczania w szkolach powszechnych w glownych miastach USA jest porownywalny z Kamerunem, Wybrzezem Kosci Kloniowej i Nowa Gwinea. Slowem te Sily Politycznospiskowe, ktore zainwestowaly w oglupianie medialne kilka pokolen wstecz, teraz spijaja miody luksusu bezpieczenstwa i przepychu.

Na zakonczenie juz osobiscie chce dodac, ze kiedys troche "bawilem" sie inwestowaniem na gieldzie. Oczywiscie stracilem jak niemal wszyscy (niewtajemniczeni ) inwestorzy.
Teraz widzac jak Polski Narod " skutecznie broni sie " przed wepchnieciem do UE to chcialbym, aby warszawska gielda wypuscila papiery wartosciowe w oparciu o GLUPOTE tej katolickiej gawiedzi, a wowczas wiedzialbym, ze taka inwestycja przyniesie mi wielkie $$, a w krotkim czasie po zainwestowaniu, moglbym zyc z dywidendy w dobrobycie niczym" ETATOWY" i niezmienialny czlonek w "PRZ" albo handlarz zywym towarem wzglednie narkotykami .

Adam

27 maj 2003

przesłała Elżbieta 

  

Archiwum

Trują i niszczą
lipiec 23, 2003
Wojciech Wybranowski, Poznań
Nowy przywódca izraelskiej lewicy chce dialogu
sierpień 23, 2002
PAP
Sinusioda cywilizacji
marzec 18, 2003
Artur Łoboda
Deklaracje bez pokrycia
sierpień 3, 2004
www.dziennik.krakow.pl
Słowo o "księciu dziennikarstwa"
styczeń 15, 2008
Dariusz Kosiur
Tarcza antyrakietowa
luty 4, 2008
przyjaciel
Co wypisują kretyni
luty 29, 2008
Jan (wielu imion)
Proklamacja przeciwnika Stanów Zjednoczonych
maj 18, 2004
przesłał Adrian Dudkiewicz
Po prostu uporządkować
lipiec 30, 2008
Artur Łoboda
Pożegnanie z suwerennością
kwiecień 23, 2003
przesłała Elżbieta
Oferta syjonistyczna stworzenia bazy dla wojsk Hitlera w Palestynie
kwiecień 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
WOBEC CZASU IDZIEMY Z MGَ BEZ SUKCESU.
listopad 22, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Nadzieje i rozczarowania
marzec 22, 2008
Marek Jastrząb
"Reformy"
marzec 3, 2004
Ala
http://www.radiomaryja.pl.eu.org
grudzień 21, 2007
Fiasko Demokracji Fasadowej w Iraku
grudzień 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Jeszcze będziemy miło wspominać Busha :)
luty 9, 2008
marduk
Mniejsze zło
luty 15, 2008
Artur Łoboda
Palestyna: Wojna domowa Elliota Abramsa
styczeń 10, 2007
Piotr Chmielarz
... pomniejszają rolę szczytu G8, a zwłaszcza Rosji i Putina ...
czerwiec 7, 2007
tłumacz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media