ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
więcej ->

 
 

Uczciwy demokrata doszedł do tych samych wniosków co ks.Jankowski


Zamieszczono 17 -stronicowy list ks.Jankowskiego. Te same wskazania wyborcze, ale zwię?lej sformułowane były już opublikowane na www.zaprasza.net.
Skopiowałem je poniżej wraz z komentarzem:


Prawdziwi demokraci głosują tylko przeciw Okrągłemu Stołowi...

Przyznaję że mam zdecydowane poglądy polityczne, ale nie uważam za właściwe promowanie tutaj jednej, określonej linii politycznej.

Wprost przeciwnie, jestem zwolennikiem pluralizmu politycznego. Wolności i demokracji. Swobody wyrażania wszelkich poglądów i rządów w interesie większości, rządów ludzi wybranych większością.

Natomiast nie znoszę ludzi nieuczciwych, o agenturalnych powiązaniach, kierujących się aktualną koniunkturą, o niechlubnej przeszłości, a właśnie tylko tacy objęli władzę w wyniku Okrągłego Stołu.

Siły polityczne niezhańbione Okrągłym Stołem to (wymieniam w przypadkowej kolejności): Polska Partia Socjalistyczna, Samoobrona, Liga Polskich Rodzin, Unia Polityki Realnej, zwolennicy Tymińskiego (Partia x), mniejszość niemiecka.

Natomiast z Okrągłym Stołem kojarzę przede wszystkim Unię Wolności, PZPR, Platformę Obywatelską, Unię Pracy, SLD, SdRP, a także PiS. Trzeba bowiem pamiętać że bracia Kaczyńcy odgrywający obecnie czołową rolę w tej partii "wypłynęli" jako bliscy współpracownicy Lecha Wałęsy.

Na temat PSL nie wypowiadam się, bo przyznaję że dobrze nie znam środowiska wiejskiego. Podobnie ze Stronnictwem Demokratycznym (rzemieślnicy?). Przynależność do Solidarności jest bez znaczenia, bo organizacja ta w swoim szczytowym okresie była zbyt masowa, aby tylko samo jej członkostwo mogło prowadzić do bycia represjonawanym. Dla przykładu, przypominam sobie, że członkiem Solidarności była też niejaka Zofia Grzyb, członek Biura Politycznego PZPR... Bez znaczenia jest również przynależność wyznaniowa polityków. No może z wyjątkiem jednego wyznania, często utożsamianego z przynależnością do pewnej grupy etnicznej...


uczciwy demokrata
2005-03-31
skomentuj artykuł
Wprawdzie istnieje porzekadło "Mądry Polak po szkodzie", ale po doświadczeniach blisko 50 lat Polski Ludowej, po Grubej Kresce Tadeusza Mazowieckiego, po 2 kadencjach demokratycznie wybranego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego wiara w zapewnienia Donalda Tuska że stając w obronie Lecha Wałęsy broni ideałów Solidarności wymaga naiwności graniczącej z idiotyzmem. Podobnie wezwania legendy Solidarności, Władysława Frasyniuka, do tworzenia nowych sił politycznych pod jego przewodem. Czy wreszcie wiara w możliwość uzdrowienia polskiej lewicy wykazywana przez niektórych krewnych Jakuba Bermana, wpływowego członka Biura Politycznego w okresie rządów Bolesława Bieruta. Po prostu, nie lubię idiotów, niezależnie od ich przekonań i sympatii...
stabilny umysłowo
13 maj 2005

czytelnik 

  

Archiwum

Eureka
październik 19, 2005
Artur Łoboda
Dalsza wyżka cen paliwa?
grudzień 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Policyjne gwałty
maj 28, 2007
MirNal
UE - NIE
maj 15, 2003
przesłała Elżbieta
Próba podsumowania roku 2006
grudzień 31, 2006
przesłała Elzbieta
Pakistan niebezpieczny w stanie wojennym
listopad 5, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
W Nowym Sączu jad stary się sączy
październik 19, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Polskość musi się opłacać.
grudzień 6, 2003
Andrzej Kumor
Opera
sierpień 21, 2004
Wybiórcza
Afera PiS. W obronie nie tyle Mirosława G. co demokracji i praworządności, a przeciw Relidze i zdegenerowanym karłom... Dwa
maj 8, 2007
tłumacz
Wywiad z US(Army)rakiem i wynikająca zen nauka (dla koscioła)
lipiec 24, 2004
Marek Głogoczowski
Wydajcie im Kwaśniewskiego
marzec 22, 2004
Warmuz
Już wiemy komu kolejny polskojęzyczny rząd służy
grudzień 29, 2005
PAP
Przywrócić Polakom nadzieję. DO POLAKÓW I ŻYDÓW W POLSCE I NA ŚWIECIE
marzec 15, 2003
Po drugiej stronie wolności
lipiec 16, 2007
Marek Olżyński
Polsat na różowo
czerwiec 4, 2004
Tragedia wojny i powojnia
kwiecień 4, 2003
Waldemar Moszkowski
Dzisiaj w dobie wyborczej kampanii prezydenckiej U.S. należy zastanowić się i odpowiedzieć 2008 i co dalej.
maj 11, 2008
Gregory Akko
Polemika z załączoną dodatkowo adnotacją. (2)
luty 2, 2005
Gregory Akko
Nowe podatki, które udają opłaty
luty 19, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media