|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
więcej -> |
|
Tajne konszachty USA, Izraela i Iranu
|
|

„Zdradliwe Przymierze: Tajne Konszachty Izraela, Iranu i USA” („Treacherous Alliance: The Secret Dealings of Izrael, Iran and the United States,” Yale University Press, October 1, 2007, ISBN-10: 0300120575) to tytuł nowej książki Trita Parsi’ego, w której opisane są zakulisowe konszachty od 1948 roku USA, Izraela i Iranu na podstawie wywiadów z 130 politykami tych państw. Autor irańdskiego pochodzenia jest analitykiem, który obecnie w Waszyngtonie jest prezesem National Iranian American Council. Opisuje on realistycznie konflikt traktowany w mediach jako „walka ideologiczna.”
Prezydent Maumyd Ahamdinedżad publicznie potępia Izrael i krytykuje oficjalną wersję historii Holokaustu podczas gdy jednocześnie na terenie Islamskiej Republiki znajduje się druga po Izraelu największa ilość zamieszkałych Żydów w rejonie Bliskiego Wschodu. Maurice Mottamedm, Żyd w parlamencie w Teheranie, tak zwanym „Madżlis,” często publicznie krytykuje wypowiedzi obecnego prezydenta Iranu.
Podczas Islamskiej Rewolucji, ajatola Ruhollah Khomeini ogłosił „fatwę” czyli oficjalną prawną ochronę Żydów jako religijnej mniejszości pod warunkiem, że Żydzi w Iranie potępią idologię sjonizmu i państwo Izrael. Mimo wielu Żydów w Izraelu w tym czołowych polityków izraelskich jest irańskiego pochodzenia, tak jak na przykład skompromitowny prezydent Izraela Mosze Katzaw i byly szef sztabu armii Izraela Dan Halutz.
Książka Parsi’ego podaje szczegółowo zakulisowe powiązania Izraela z Iranem, ich kooperację w sprawach wywiadu, sprzedaż broni i tajne porozumienia nawet po usinięciu Szaha od władzy i nastanie władzy islamskich duchownych.
„Przymierze z konieczności” Iranu i Izraela powstało z powody wspólnych zagrożeń i Izrael kiedyś uważał, że ma wspólnych wrogów z Iranem, takich jak Egipt pod Abdel’em Nasser’em, Syrja i Jordania. Szach Mohammad Reza Pahlawi, który posłgiwał się aparatem terroru szkolonym przez Mossad, chciał być dominującym hegemonem na Bliskim Wschodzie. Przeszkadzał Szachowi w tym Saddam Hussein, również współpracujący z USA.
Szach uważał Irak pod władzą Saddama Husseina za największe zagrożenie dla swoich megalomańskich planów ale jak wiadomo Szach musiał uciekać z Iranu w 1980 roku. Do końca swej władzy Szach kupował duże ilości broni z USA w zamian za przywileje dla międzynarodowych korporacji przemysłu energetycznego.
Przed utratą władzy w Teheranie Szach, popisał Układ w Algierze, międzi Iranem i Irakiem, mający zakończyć zatargi trytorialne, zwłaszcza dotychące wód w Shatt al-Arab, w czasie pacyfikacji przez Irak powstania Kurdów popieranych wówczas przez służby specjalne Izraela i Iranu a finansowanych przez USA. Koniec zatargów z Iranem dał Saddam’owi Hussein’owi możliwość spacyfikowania powstania Kurdów i wzmicnić armię Iranu przy pomocy USA. Pięć lat pó?niej, z powowdu upadku Szacha, USA wyekwipowało Irak do ataku na Iran, ponieważ rewolucja islamska odrzuciła dominację Wszyngtonu.
Publiczne wypowiedzi przywódców rewolucji islamskiej, potępiających naruszanie tradycyjnej moralności przez demokracje liberalne, nie przeszkadzały w zakulisowych staraniach Iranu żeby dokonywać zakupów broni za pośrednictwem Izraela, w czasie wojny Iraku przeciwko Iranowi, mimo publicznego potępiania Izraela przez mułłów.
Wówczas Izrael wydawał się Teheranwi być skutecznym pośrednikiem w poprawie stasunków Iranu z USA. W czasie skandalu Iran-Kontrasi (Ameryki Centralnej), neokonserwtyści, którzy przyczynili się do tego skandalu w czasie rządów prezydenta Ronalda Regana, w piętnaście lat pó?niej zmienili traktykę i mimo starań Teheranu o dalsze dostawy broni. Stało się to z powodu zatargów Izraela z Iranem, które to zatargi według Parsi’ego nie miały podłoża ani religijnego ani ideologicznego.
USA pod władzą neokonserwatystów–sjonistów nawrócone zostały przez Izrael na wiarę w koczność „wojny przeciwko terrorowi” prowadzonej przez Żydów, nie tylko przeciwko Arabom w Palestynie, ale przeciwko całemu islamowi. Proizaelska polityka lobby Izraela skierowna została przeciwko Iranowi „w emocjonalny sposód,” według generala Brent’a Scowcroft’a, byłego doradcy w sprawch bezpieczenstwa rządu USA.
Iran zareagował poparciem dla palestyńskiego ruchu oporu Hamas i Islamic Jihad oraz Hezbollah w Libanie. Mimo tego w 2003 roku Teheran bezskutecznie proponował Waszyngtonowi poprawę stosunków i kooperacje z USA, według decyzji głownego ajatoli Iranu, Ali’ego Khamenei, w zamian za gwarancje bezpieczeństwa.
Tak więc książka „Zdradliwe Przymierze: Tajne Konszachty Izraela, Iranu i USA” jest zbiorem ważnych informacji dla tych, którzy pragną zapobiec kolizji neokonserwtywnej ideologji USA z Iranem, mimo obecności „niewidocznego słonia” symbolizującego radykałów i megalomanów sjonistyczych nadal ukrywanych przez media amerykańskie przed publicznością.
www.pogonowski.com |
|
16 wrzesień 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Churchill, rasista uległy Żydom?
listopad 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
13 XII 2007
grudzień 10, 2007
przesłał .
|
Historia-współczesność-współczesność-historia
grudzień 18, 2002
Artur Łoboda
|
Lekcja wychowania obywatelskiego...
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Miller: 1 stycznia 2004 datą najwłaściwszą
lipiec 29, 2002
IAR
|
Iracki rozgardiasz
wrzesień 23, 2003
Andrzej Kumor
|
Doktryna Breżniewa po amerykańsku
czerwiec 7, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Fragment książki "Duch Apokalipsy" - CZĘŚĆ PIˇTA - 11 WRZEŚNIA 2001
wrzesień 11, 2006
Dorota Szczepańska
|
Roboty przymusowe
kwiecień 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Atak z Europy Wschodniej
marzec 3, 2007
z.m.k.
|
*Wilhelm Gustloff*, statek niby-pasażerski
styczeń 30, 2005
Mirosław Naleziński
|
Film o Krakowie
maj 20, 2004
Dziennik Polski
|
Nie mają wartości - których należałoby bronić...
grudzień 7, 2008
Artur Łoboda
|
Stop wariatom prasowym!
czerwiec 23, 2006
Wojciech Romerowicz
|
Nie ma Nadziei czy Nadzieji?
październik 10, 2005
Mirosław Naleziński, Gdyni
|
Ukryta potęga - Kapłan przed plutonem egzekucyjnym
listopad 5, 2007
...
|
Motłoch
kwiecień 16, 2006
Artur Łoboda
|
Gdzie jest raport o stanie państwa
lipiec 27, 2003
Karolina Go?dziewska
|
Komitet Honorowy PO
styczeń 9, 2008
komentator
|
"Timeo Danae..." Nie wierzę Grekom, chocby nawet dary przynosili w pokorze........
lipiec 19, 2002
|
więcej -> |
|