ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
więcej ->

 
 

2008.07.19. godzina 1200 serwis wiadomości

Autor serwisu nie sprzeciwia się bezpłatnemu powielaniu serwisu.
Kontynuacja wcześniejszych wiadomości ze świata
http://www.prawica.net/node/12798
teraz stan na 2008.07.19. godzina 1200
Osobom nie mającym stałego dostępu do niezależnych ?ródeł informacji w językach obcych zalecam zapoznanie się z wcześniejszymi edycjami serwisu. Szacuję, że dopiero przeczytanie kilkunastu edycji przybliża obraz rzeczywistej sytuacji politycznej w świecie.
W zależności od znajomości innych języków osobom wystawionym na działanie głównego nurtu informacyjnego (propagandy masowej...) zalecam uzupełnianie wiedzy przez korzystanie z następujących ?ródeł:
język angielski - www.veryquiet.com - bieżące migawki video i krótkie teksty z kilkudziesięciu agencji na całym świecie. Liczba agencji nie przekłada się na różnorodność i niezależność informacji. Wskazówka dla mnie jakich informacji nie powtarzać za głównym nurtem informacyjnym.
www.russiatoday.ru - wiadomości w różnej formie tylko na temat Rosji
www.haaretz.com - popularny izraelski portal, wiadomości w formie tekstowej, sukcesywnie napływające, głównie Bliski Wschód, problematyka żydowska, archiwum z wyszukiwarką. Poza tym że mogą czasem opublikować jakiś antypolonizm, nie będą swoim głupot wciskać... Chyba najlepszy angielskojęzyczny serwis tekstowy. Na razie...
http://www.chinaview.cn/ - dynamicznie rozwijający się serwis chiński. Ciągle poszukują współredaktorów. Okienko z napisem languages w prawym górnym rogu strony głównej umożliwia dostęp do wersji również w językach: arabski, dwa rodzaje chińskiego, francuski, rosyjski, hiszpański
język rosyjski www.lenta.ru obszerny serwis informacyjny zawierający m.in. takie działy jak: były ZSRR, Rosja, USA, gospodarka, finanse, technologia, broń, nieruchomości... Liczne odsyłacze do tekstów żródłowych, zazwyczaj angielskojęzycznych. Podstawowe ?ródło dla opracowania mych serwisów. Najlepszy rosyjskojęzyczny serwis tekstowy.
www.vesti.ru - serwis tekstowy wzbogacony klipami video. Wiadomości ze świata, ale głównie z Rosji. Część klipów dostępna również w języku angielskim. Archiwum. Najlepszy serwis video.
Linki do tekstów angielskojęzycznych podaję po abstraktach, do rosyjskojęzycznych (i innych) przed abstraktami.
..............................................................................
..............................................................................
http://www.lenta.ru/news/2008/07/18/obama/
W Nowym Jorku, największym skupisku ludności żydowskiej na świecie, 4 afroamerykańskie nastolatki zerwały słuchawki z uszu i napluły w twarz 25-letniej doktorantce ubranej w koszulkę z napisem Obama jest moim niewolnikiem.
Doktorantka (żródła nie ujawniają jej rasy i narodowości) wytoczyła proces ... projektantowi koszulki którą nabyła za $69. Projektant Apollo Braun, urodzony w Izraelu jako Doron Braunshtein, jest autorem innych wzorów:
Żydzi przeciw Obamie,
Obama = Hitler,
Kto zabił Obamę?

Ten ostatni sprzedaje się najlepiej, sprzedał już 1200 sztuk...
http://ny.metro.us/metro/local/article/Obama_slave_shirt_sparks_lawsuit_threat/13001.html
Nie wiadomo jak ten incydent wpłynie na sondaże; na razie w sondażu sondaży obejmującym sondaże Gallup, CBS/NY Times, ABC/Washington Post, Quinnipiac i Newsweek, Barack Hussein Obama prowadzi tylko 47:41 (12)
http://news.xinhuanet.com/english/2008-07/17/content_8558113.htm
............................................................................
http://www.lenta.ru/news/2008/07/18/flights/
Przygotowania do IO Beijing 2008 dobiegły końca. Kierownictwo chińskie oświadczyło że kosztem 40 mld dolarów zapewniło właściwy i bezpieczny przebieg IO. W czasie ceremonii otwarcia IO lotniska w B. będą zamknięte. Wśród mieszkańców B. rozprowdzono instrukcję w której wymienia się 39 różnych zagrożeń terrorystycznych. Nad bezpieczeństwem czuwać będzie 100.000 specjalnie przeszkolonych policjantów. Od 1 lipca do końca IO z ruchu w B. wycofano 300 000 starych ciężarówek. Od dzisiaj samochody osobowe mogą je?dzić co drugi dzień, w zależności od parzystości numeru rejestracyjnego. W 112 olimpijskich restauracjach zabroniono podawania potraw z psiego mięsa. Mandat za plucie na ulicy wynosi $7, a bilet na dojazd metrem z międzynarodowego lotniska ma kosztować 25 juanów tj ponad $3. Tylko na podniesienie standardu toalet publicznych w B. wydano 57 mln dolarów. Wprowadzono obowiązek zapewnienia miejsc dla niepalących we wszystkich restauracjach. Rozdano już medale...statystycznie. Wg ekspertów od statystyki firmy konsultingowej PricewaterhouseCoopers sportowcy USA mają zdobyć 88 medali, Chiny 87, a FR 79.
http://www.russiatoday.ru/sports/news/27482
Władze B. zakomunikowały w czwartek że do niedzieli przekażą do użytku 3 nowe linie metra zwiększając ich liczbę do 8. Nowe połączenia zbudowane nakładem 3,2 mld dolarów, tj 22,3 mld juanów, zwiększą długość tras z obecnych 142 km do 200. Pociągi na nowych liniach będą większe - 1424 pasażerów tj 344 więcej niż na pozostałych pięciu. Częstotliwość kursowania pociągów na jednej z linii (Linia 10) będzie wynosić co 3 i pół minuty, a na linii z międzynarodowego lotniska co 15 minut. Przejazd 28 kilometrów zajmie 20 minut.
http://news.xinhuanet.com/english/2008-07/19/content_8572462.htm
...............................................................................
http://www.lenta.ru/photo/2008/07/14/arms/ Zakończono międzynarodowe targi bronią Russian Expo Arms - 2008 (galeria zdjęć). Uczestniczyło 500 firm m.in. z FR, Szwecji, Francji, Szwajcarii, Białorusi. FR reprezentowało ok. 200 spółek. Oferowano samoloty su24 i su 27 a takze helikoptery Mi24 i Mi35. Rosyjska firma Manta, będąca wspólnym przesięwzięciem z hiszpańską firmą Indra, oferuje lasery Igła służące do unieszkodliwiania (blokowania) naprowadzanych antyrakiet. Oferta wzbudza szerokie zainteresowanie. Igła pozwala zwalczać rakiety wystrzeliwane przez terrorystów do samolotów. Oczekuje się sprzedaży setek egzemplarzy. Amerykański laser Guardian o podobnej skuteczności kosztuje około 1 mln dolarów.
http://www.russiatoday.ru/scitech/news/27678
reportaż video: http://www.russiatoday.ru/business/news/27678/video
Przewiduje się przychody FR z tytułu eksporu broni osiągną w 2008 roku kwotę 8 mld dolarów, co stanowi wzrost w porównaniu z rokiem 2007 (7,4 mld). Tradycyjnie największą pozycję stanowią samoloty.
http://www.russiatoday.ru/news/news/27612
Wcześniejszy, bo z maja br, raport zamieszczony w amerykańskim magazynie wojskowym Army Times informuje o nowych, niezwykle skutecznych, modelach broni produkowanych przez nieprzyjaciół Ameryki. Wymienia takie typy broni jak : przenośne mo?dzierze do montowania na pojazdach, przenośne wyrzutnie rakietowe a nawet broń podręczna. W raporcie zwraca się uwagę na wyrzutnię rakietową RPG 32 produkowaną przez spółkę rosyjsko-irańską. Ma zasięg 700m ale używa amunicji termobarycznej przechowywanej w usuwalnych pojemnikach. Broń ta może być używana z samolotów. Inny typ broni budzący obawy USA to bezpilotowe aparaty latające. W związku ze spadkiem ich kosztów możliwe jest stosowanie ich w rojach. Wg magazynu, FR dokonuje takich prób.
http://www.russiatoday.ru/scitech/news/25485
...............................................................................
http://lenta.ru/news/2008/07/14/farnborough1/
http://lenta.ru/news/2008/07/14/buy/
http://www.lenta.ru/photo/2008/07/17/avia/ (galeria zdjęć)
http://www.lenta.ru/news/2008/07/15/su35/
http://www.lenta.ru/news/2008/07/15/mig/
Pod Londynem, w Farnborough, odbywa się najwieksza na świecie wystawa sprzetu lotniczego. Już pierwszego dnia firma Boeing sprzedała do ZRE samoloty wartosci 3, 78 mld dolarów.
http://www.farnborough.com/Default.aspx?AspxAutoDetectCookieSupport=1
FR jest reprezentowana przez 60 spółek. Jedna ze spółek FR odmówiła współpracy z firmą Airbus w projektowaniu A350XWB. Firma Suchoj chciałaby sprzedać 160 myśliwców Su-35 natomiast rynek myśliwca MiG-35 ocenia się na 500 maszyn.
...............................................................................
http://www.lenta.ru/news/2008/07/19/horizon/
GWB zgodził się na określenie terminów wycofania wojsk USA z Iraku. GWB przeprowadził rozmowę telefoniczną na ten temat z Premierem Iraku Nuri al-Maliki. Działanie wydaje się mieć związek z kampanią wyborczą w USA. Próba zbliżenia platformy republikańskiej do stanowiska BHO które jak dotąd zapewnia w sondażach przewagę kandydatowi Partii Demokratycznej.
http://news.xinhuanet.com/english/2008-07/19/content_8571137.htm
http://www.lenta.ru/news/2008/07/17/usiran/
The Guardian dowiedział się o planach rychłego otworzenia przedstawicielstwa USA w Iranie
http://www.guardian.co.uk/world/2008/jul/17/usa.iran
Podsekretarz Stanu William Burns udał się do Geneva na rozmowy z Iranem
http://www.russiatoday.ru/news/news/27727
Relacja Video: http://www.russiatoday.ru/news/news/27727/video
Jednak analityk wojskowy Evgeny Khrushchev pracujący dla Russia Today mówi że jest za wcześnie aby uważać to za przełom. Raczej pojawienie się marchewki w tradycyjnej polityce USA kija i marchewki.
http://www.russiatoday.ru/guests/detail/1385
relacja video: http://www.russiatoday.ru/guests/video/1385
................................
19 lipiec 2008

tłumacz 

  

Archiwum

Kolejne symbole narzucone przez okupantów.
kwiecień 27, 2006
zaprasza.net
Jak się zostaje członkiem Komisji Trójstronnej?
(Tajna władza Świata)

listopad 19, 2005
www.naszdziennik.pl
Antypolonizm żydowski to nic nowego...(4)
lipiec 7, 2003
Mirosław J. Wiechowski
US Steel i LNM złożyły ostateczne oferty na zakup PHS
kwiecień 23, 2003
PAP
List 0twarty do Ministra Spraiwedliwości i Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobro oraz posła Artura Zawiszy
październik 1, 2006
Biała Dama jak hydraulik
marzec 18, 2006
Zbrodnie USA przeciw pokojowi
marzec 29, 2003
Grażyna Dziedzińska
Czy to był zamach i komu służył ?
grudzień 5, 2003
PAP
Polacy maltretowali irackich wię?niów?
maj 28, 2004
IAR
Śledztwo w Sprawie Najazdu na Irak
listopad 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Biznesmeni - oszuści pod kluczem
sierpień 27, 2002
IAR
The Sordid Past of Former Polish President Aleksander Kwasniewski
luty 23, 2007
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
7,8 mld złotych "strat" NBP
maj 30, 2008
Dziennik
Wedle polityków "jest już sposób na lichwę"
luty 8, 2006
Monika Krześniak
Zgodnie z prawem Żydom amerykańskim nie należy się od Polski nic
luty 28, 2007
nop
Lewe interesy ex radnych Krakowa a mieszkańcy bulą podatki
listopad 18, 2003
www.dziennik.krakow.pl
KODEKS PRAWDZIWEGO KIEROWCY
listopad 22, 2002
ia
Po co lustracja?
sierpień 9, 2008
jobstalker
Jeśli Państwo pozwolą...
listopad 4, 2005
Artur Łoboda
"Strażnicy dobra wspólnego"
maj 1, 2005
Witold Filipowicz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media