ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
więcej ->

 
 

Dialog z Iranem i likwidacja Gauntanamo?


Ateny w stanie Georgia były z końcem marca 2008 miejscem spotkania pięciu byłych sekretarzy stanu USA przy okrągłym stole na zaproszenie University of Georgia na płatnej dużej sali konferencyjnej w śródmieściu Aten. Wszystkie bilety były wykupione przez publiczność.

Wzieli udział: Henry Kissinger, James Baker, Warren Christopher, Madelaine Albright i Colin Powell. Doszli oni zgodnie do wniosku, jako byli szefowie rządów, tak demokratycznych jak i republikańskich, że dwa najważniejsze zagadnienia w polityce następnego prezydenta USA po wyborach w 2008 roku będą: zamknięcie kompromitującego USA więzienia i miejsca tortur w Guantanamo Bay, oraz otwarty dialog z Iranem.

Każdy z nich uważa, że likwidacja więzienia i miejsca tortur w Guantanamo Bay podniosła by prestiż USA na świecie. Taka likwidacja, oznaczałaby, nawrót do bardziej cywilizowanego sposobu traktowania przez USA wię?niów podejrzanych o zbrodnie.

Sprawa otwartego kontaktu z Iranem była gruntownie dyskutowana. Podkreślano wielkie znaczenie utrzymywania kontaktu z przeciwnikami i sprzymierzeńcami. W obecnej chwili USA i Iran tracą z powodu anarchii i chaosu w Iraku. Iran bardzo pomagał USA w Afganistanie przeciwko Al-Qaidzie, po (9/11) ataku na wieżowce w Nowym Jorku.

Kissinger w 1972 roku przygotował wizytę prezydenta Nixon’a w Pekinie w celu szachowania Chinami Związku Sowieckiego, co umożliwiło ratowanie Izraela z opresji rok pó?niej, kiedy Sowiety pomagały Egiptowi wygrać na polu bitwy, przeciwko siłom Izraela. Do dziś firma Kissingera handlowania wpływami politycznymi zaleca, żeby USA nie patrzyło na Chiny jako na militarnego przeciwnika, a raczej USA powinno, według niego, szukać sposobów kooperacji z Pekinem i nie dopuszczać do ogłoszenia niepodległości przez wyspę Taiwan. Obecnie wygrała wybory na Tajwanie partia pro-chińska, zwłaszcza, że Chiny w obecnym kryzysie gospodarczym są ważnym i solidnym rynkiem zbytu dla Tajwanu.

Embargo USA przeciwko Kubie trwa od 50 lat i działa na szkodę Amerykanów. Najwyższy czas żeby odnowić stosunki handlowe z Kubą, według Warren’a. Guantanamo Bay jest bazą USA na Kubie. Drugie Guantanamo, równie kompromitujące, choć mniej znane znajduje się na Oceanie Indyjski, na wyspie Diego Garcia, z której samoloty USA biorą udział w pacyfikacji Afganistanu i Iraku.

Baza na wyspie Diego Garcia była używana do przez samoloty nadzorujące wojnę Izraela z Arabami w 1973 roku. Po rewolucji w Iranie i naje?dzie sowieckim na Afganistan, w 1979 roku baza ta była bardzo rozbudowana jako część globalnych operacji w grze o kontrolę paliwa i dominowania nad światem przez USA. Długodystansowe samoloty bombowe atakowały Irak z bazy Diego Garcia, jako jednej z trzech najważniejszych baz USA, obok Barksdale Air Base w stanie Louisiana oraz bazy na wyspie Guam na Pacyfiku.

„Camp Justice” na Diego Garcia jest podobne do Gantanamo Bay na Kubie, ponieważ jest uzywane jako tajne więzienie, używane przez CIA do przesłuchiwania wię?niów o tak zwanym „wysokim profilu,” według generała Barry MaCafrey. Rada Europy wymieniła więzienie na wyspie Diego Garcia, razem z tajnymi więzieniami w Rumunii i w Polsce, gdzie ludzie byli torturowani za przyzwoleniem i wiedzą prezydenta Kwaśniewskiego (za co on powinien być poddany śledztwu.) Specjalny urzędnik śledczy z ONZ, Manfred Novak ustalił, że statki w porcie Diego Garcia są używane jako więzienia mimo tego, że baza ta nosi nazwę „Ślad Wolności,” według typowo neokolonialnej nomenklatury.

Jak dotąd USA nie ma strategii ewakuacji Iraku, ponieważ rząd Busha nie planuje ewakuować wojsk USA z Iraku. Mimo tego Henry Kissinger, James Baker, Warren Christopher, Madelaine Albright i Colin Powell zgodnie doszli do wniosku, jako byli szefowie rządów, tak partii demokratycznej jak i partii republikańskiej, że dwa najważniejsze zagadnienia w polityce następnego prezydenta USA, po wyborach w 2008 roku, będą: zamknięcie kompromitującego USA więzienia i miejsca tortur w Guantanamo Bay, oraz otwarty dialog z Iranem, bez którego pomocy wojska USA nie mogą ani uspokoić sytuacji w Iraku ani wyjść z Iraku.

WWW.pogonowski.com
12 kwiecień 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Gaza
styczeń 15, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Park kulturowy na Starym Mieście?
maj 30, 2005
Gazeta Wyborcza, 30 maja 2005r.
POLSKA potrzebuje pilnie poważnej naprawy!
wrzesień 13, 2007
Dariusz Kosiur
10 lat Stowarzyszenia Primum Non Nocere
listopad 28, 2008
Adam Sandauer Przewodniczący Stowarzyszenia
List A. Sołżenicyna do Serbów...
luty 26, 2008
marduk
Zjazd folks-europejców
luty 16, 2004
Jaka przyszłość
lipiec 3, 2004
przesłała Elżbieta
Teraz wszyscy posłowie chcą zaostrzenia kar
wrzesień 12, 2002
zaprasza.net
Deficyt budżetu po czerwcu wyniósł 62,5%
lipiec 17, 2002
PAP
Anty-semityzm "Ostatnią Kartą Kabały"
czerwiec 23, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Pod prąd
październik 19, 2007
Artur Łoboda
Aż taka ciemnota?
marzec 18, 2004
cywilizowany
Korupcja w zarządzie Łodzi: oskarżony obciąża Marka Czekalskiego (UW)
grudzień 11, 2002
PAP
Jurek
lipiec 8, 2008
Marek Jastrząb
Doradcy, nie Filozofowi
lipiec 23, 2006
Jacek Bartyzel
Inicjatywa - Stop Wojnie
marzec 22, 2003
Włoski rząd zabrania negowania holokaustu
styczeń 27, 2007
bibula- pismo niezależne
Dezodorant czy mydło? - Agencje PR dla zmiany wizerunku koropracji lekarskiej
styczeń 25, 2006
Adam Sandauer
Statystyka skarg na błędy i wypadki medyczne; postulowane zmiany prawa
luty 16, 2009
Adam Sandauer
Strach przed własnymi myślami
styczeń 4, 2007
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media