|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
więcej -> |
|
Senator Joe Biden kandydatem na wice-prezydenta USA
|
|

Wiadomość z dnia 23 sierpnia, 2008, że senator Barack Obama, wybrał senatora Joe Biden’a, na swego partnera, w walce wyborczej o stanowisko następnego prezydenta USA, wzmacnia jego kandydaturę. Fakt, że Senator Biden jest kandydatem na wice-prezydenta USA, w zbliżających się wyborach ma duże znaczenie, ponieważ Joseph Robinette Biden, Jr. urodzony w 1942 roku, obecnie działa już w swojej szóstej kadencji w senacie w USA jako reprezentant stanu Delaware. Jest on obecnie prezesem komisji do spraw zagranicznych senatu USA w 110tym Kongresie. Wcześniej był on prezesem komisji nadzoru senatu nad ministerstwem sprawiedliwości.
Biden ubiegał się o nominację na kandydata partii demokratycznej w wyborach prezydenckich w 2008 roku, ale zrezygnował w dniu 3go stycznia, 2008. We wcześniejszej dyskusji publicznej, kilka razy wyraził się on krytycznie o senatorze Obama, ale nagrania tych wypowiedzi, nie będą specjalnie szkodliwe w kampanii wyborczej, ponieważ kogokolwiek wybierze sobie na partnera republikanin John McCain, najprawdopodobniej wcześniej wyrażał się krytycznie o senatorze McCain.
Jeżeli demokraci wygrają wybory to senator Joe Biden byłby pierwszym w historii wice-prezydentem USA należącym do Kościoła Rzymsko Katolickiego. Długoletnie doświadczenie senatora Biden’a w formowaniu polityki zagranicznej USA, bardzo wzmacnia kandydaturę senatora Obamy na prezydenta USA.
Podczas gdy Obama jest atakowany jako „intelektualista,” syn ojca, murzyna afrykańskiego, który miał doktorat z prawa z uniwersytetu Harvard, oraz białej matki, która miała doktorat z antropologii z tegoż uniwersytetu, Joe Biden miał mniej wykształconych rodziców i jest bardziej popularny wśród amerykańskiej klasy średniej oraz robotniczej, zwłaszcza w jego ojczystej Pensylwanii, stanie bardzo ważnym w nadchodzących się wyborach.
Senator Biden studiował historię i nauki polityczne, po czym skończył prawo i został adwokatem, przyjętym do praktyki przez radę adwokacką w stanie Delaware w 1969 roku, w mieście Wilmington, z którego nadal dojeżdża on do Waszyngtonu, podmiejskim pociągiem. Inni senatorowie przeważnie mają domu w samej stolicy, co powoduje często krytykę ich odległych wyborców.
Obecnie, po długoletniej krytyce działań wojennych na Bliskim Wschodzie, senator Joe Bioden reprezentuje stanowisko ponad dwu trzecich elektoratu w USA, gdzie popularność prezydenta Bush’a spadła do około 24%. Natomiast senator John McCain, chce kontynuować program polityczny osi USA-Izrael i demagogicznie twierdzi, że raczej przegrałby wybory, niżby zgodził się na przegranie wojny.
Najwyra?niej wygranie wojny w Iraku i w Afganistanie miałoby polegać na otrzymaniu przez USA takiego prawa permanentnego stacjonowania swoich wojsk, jak układ z Niemcami w 1945 roku, na 99 lat. Obecnie czasy się zmieniły i dyktat USA natrafia na opór w obydwu tych pacyfikowanych krajach, jakiego to oporu nie było po wojnie w podzielonych Niemczech, zwłaszcza wobec faktu, że Niemcy Wschodnie były okupowane przez Związek Sowiecki.
Wyborcy amerykańscy powszechnie uważają, że rujnujące ich ceny paliwa są wynikiem działań wojennych na Bliskim Wschodzie i w Azji Średniej, zainicjowanych przez neo-konserwatywny rząd Bush’a, dla dobra Izraela i kompleksu wojskowo korporacyjnego. Zagadką natomiast jest jak się zachowają biali Amerykanie, sami, pojedynczo, w budkach do głosowania. Nie wiadomo ilu z nich będzie w stanie przełamać tradycje niechęci rasowej i będzie wolało głosować raczej na „białego podżegacza wojennego” John’a McCain’a, niż na mulata Barack’a Hussein’a Obamę, którego ojciec był murzynem afrykańskim.
W obliczu tego rodzaju nastrojów nadchodzące wybory określane są jako niezwykle ważne w historii USA, zwłaszcza, gdy elektorat amerykański, podlega stałemu praniu mózgów i działaniu żydowskiego aparatu szantażu, który polega na możliwości oskarżenia o „anty-semityzm,” obecnie trzon amerykańskiej poprawności politycznej. Dzienniki z wiadomościami zostały zdegenerowane do trywialnych programów o przestępstwach kryminalnych oraz zwyrodnieniach tak że warunkach USA szerzy się dezinformacja.
W warunkach tak daleko idących dezinformacji i braku wpływów literatury krytycznej wobec wojen zapobiegawczych pod fałszywymi pozorami, jedyne co ma poważny wpływ na wyborców to kryzys ekonomiczny, eksport do Chin, etc, miejsc pracy w produkcji oraz stały wzrost cen paliwa, przy każdej pogróżce ataku na Iran, lub prowokacji takich jak na terenie Gruzji i Osetii.
W takiej sytuacji senator Joe Biden, jako kandydat na wice-prezydenta USA i znany oponent ataku na Iran i ogóle działań wojennych, wzmacnia kandydaturę senatora Obamy, tak wśród nawiedzonych kryzysem gospodarczym, jak i niezwykle wysokimi w USA cenami paliwa, które są najbardziej odczuwane wśród amerykańskiej klasy średniej i robotniczej. Przyszłość pokaże czy, biali w większości, obywatele USA, potrafią głosować na mulata, mniej zapalonego żeby atakować n.p, Iran, niż jest kontrolowany przez syjonistów, z senatorem Joe Liebermanem na czele, senator John McCain.
WWW.pogonowski.com |
|
23 sierpień 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Ekonomia bogiem
sierpień 13, 2003
Sebastian Karczewski
|
Cytat dnia :
"przejrzysty offset"
grudzień 4, 2002
Jabłoko
|
Prawda czasu... SOBCZAK i SZPAK
kwiecień 8, 2003
Sobczak i Szpak
|
Wyspa rozbitkow z gatunku goiowatych
listopad 20, 2007
kruzoe2
|
"Nowy Dzień", stare zwyczaje
grudzień 14, 2005
PAP
|
Hubalczycy
maj 7, 2005
przesłała Elzbieta
|
Krajobraz z radarem
wrzesień 21, 2006
Michał Sobczyk, Jarosław Szczepanowski
|
Równe i równiejsze prawo.
styczeń 24, 2003
Adam Zieliński
|
Generałowie bezkarni w aferze "bakszyszowej"
lipiec 8, 2007
Newsweek
|
Odzyskac dumę narodową
wrzesień 13, 2003
Artur Kowalski
|
NIE dla baz USA w Polsce!
grudzień 29, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Oburzeni "antysemicką Drogą Krzyżową"
kwiecień 27, 2006
|
Bezrobocie na wsi wzrośnie
czerwiec 26, 2002
PAP
|
Belarus today: is "ORANUSIAN" (zhopoglav) revolution pending?
lipiec 15, 2005
Marek Głogoczowski
|
Polacy w oczach Żydów na przestrzeni wieków
luty 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Historia-współczesność-współczesność-historia
grudzień 18, 2002
Artur Łoboda
|
Jak na klawikordzie
czerwiec 1, 2003
Andrzj Kumor
|
Jak pozbyć się żydowskiej ekonomii...równiez z mieszkań włósnościowych...
grudzień 20, 2006
Jan Ogonowski
|
Wspomnienie o Janku Samsonowiczu
październik 4, 2005
przeslala Elzbieta
|
Kunszt prowokacji i dezinformacji...
luty 16, 2007
wasylzly
|
więcej -> |
|