ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
więcej ->

 
 

Balcerowicz i gospodarka

Nie będziemy prowadzić polemiki w sprawie działań RPP i Balcerowicza.
To są ludzie zdemoralizowani, których tylko wymiar prawa może przyprowadzić do porządku.
Muszą mieć Państwo świadomość, że zbyt mocna waluta jest zabójcza dla każdej gospodarki.
Zanim obrano w Polsce obecny kurs ekonomiczny, bardzo często dochodziły do nas z Niemiec, Francji, Japonii, USA, opinie że waluta tych krajów jest zbyt mocna co zagraża gospodarce tych krajów.
W takiej sytuacji osoby odpowiedzialne za politykę ekonomiczną tych krajów, dokonywały korekty wartości walut, bąd? tak jak to miało miejsce w wypadku marki niemieckiej – dewaluację.
Od czasu przyjęcia kursu Balcerowicza wprowadzono cenzurę na tego typu informacje, aby społeczeństwo nie miało porównania do realizowanej w Polsce polityki ekonomicznej.
Ekonomia jest jedną z tych dziedzin naszego życia w której funkcjonuje iście komunistyczny rytuał.
Otóż większość decyzji podpisywana jest anonimowo.
Powtórzył się mechanizm, że za politykę odpowiadają „oni”, bliżej nam nieznani ekonomiści.
Przejawem takiego działania jest codzienny kurs walut podawany przez NBP.
Nikt się pod nim nie podpisuje.
Zapewne tworzą go kosmici.
A tak naprawdę za zabójczy dla polskich producentów kurs walut odpowiada Leszek Balcerowicz, który osobiście, bąd? poprzez zaufaną osobę realizuje zabójczy dla Polski program ekonomiczny.
Oto jego dzisiejsze decyzje :



"Złoty na otwarciu nieznaczne stracił na wartości o 0,2 gr wobec dolara i o 0,3 gr wobec euro i osiągnął 4,006 za dolara oraz 3,98 za euro. Dealerzy nie spodziewają się znacznych zmian do końca dnia.
Właściwie jesteśmy na poziomie z czwartkowego zamknięcia. Odchylenie od parytetu wynosi 6,95 proc.

NBP opublikuje w piątek o 16.00 dane o bilansie płatniczym za pa?dziernik.
Ekonomiści prognozują lekki wzrost deficytu obrotów bieżących w pa?dzierniku do 550 mln USD z 538 mln USD we wrześniu, spodziewają się też wzrostu wpływów z eksportu i przyspieszenia importu."
29 listopad 2002

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Skutki konfrontacji USA i Rosji w Gruzji
sierpień 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Demagogia
maj 24, 2008
Marek Jastrząb
Auschwitz
styczeń 28, 2005
Zakłamane referendum
lipiec 2, 2003
przesłała Elżbieta
To działo się w Polsce komunistycznej WYROK ŚMIERCI ZA POSIADANIE RADIA
sierpień 15, 2002
WW
USA rozpracowane przez Rosję, czyli Ameryka w negliżu !
luty 11, 2007
tezlav von roya
Globalista
lipiec 27, 2003
Paweł Mondel
Hitler zawsze atakował na wiosnę. Wyjątkiem atak na Polskę.
luty 22, 2003
PAP
Czy zbrodnia przeciw narodowi jest zbrodnią przeciw ludzkości?
kwiecień 18, 2003
zaprasza.net
Wykład o broni i obyczajach.
luty 3, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
Amerykańskie "środki bezpieczeństwa"
luty 28, 2008
PAP
Kwaśniewski: bąd?my wdzięczni za dni, które papież nam poświęcił
sierpień 19, 2002
PAP
Szantażyści z Wiejskiej
październik 19, 2004
Marcin Król / 2004-10-24
Polityka Busha a Polska
czerwiec 7, 2003
Krzysztof Wyszkowski
UE jako całość nie uzna Kosowa. Polska - tak
luty 18, 2008
Artur Łoboda
Izrael, Indie i Pakistan Powinny Zrezygnowac z Broni Nuklearnej?
kwiecień 6, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Nowa fala czy stare bagno? czyli co z tym PiSem?
lipiec 15, 2006
Jan Duranowski
Plemiona z południa Iraku dołączają do zbrojnego oporu
styczeń 29, 2007
Dahr Jamail
Dług publiczny do 2006 nie przekroczy 55 proc. PKB
listopad 28, 2002
PAP
APEL O UCZCZENIE PAMIECI OFIAR STALINZMU
marzec 17, 2003
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media