ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... 
 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
więcej ->

 
 

Taka sama spekulacyjna droga prowadziła do II wojny światowej

Członkowie Rady Rezerw Federalnych (Fed) stwierdzili, że podjęcie decyzji o obniżeniu stóp w kwietniu nastąpiło w ostatnim możliwym momencie, biorąc pod uwagę, iż ryzyko słabszego wzrostu gospodarczego i wzrostu inflacji stało się bardziej zbalansowane - napisano w protokole po posiedzeniu Fed 30 kwietnia 2008.

"Większość członków postrzegała decyzję o obniżeniu stóp procentowych jako obniżkę w ostatnim momencie. Kilku członków podkreśliło, iż dalsze łagodzenie polityki monetarnej byłoby +mało stosowne+" - napisano.

Protokół sugeruje, iż bank centralny USA powstrzyma się z dalszymi obniżkami, jako iż rekordowe ceny energii i wzrost oczekiwań co do przyszłej wartości inflacji, zagrażają stabilności cen. Na posiedzeniu w dniu 30 kwietnia Fed obniżył stopę funduszy federalnych do 2,00 proc. z 2,25 proc.

Fed obniżył również prognozy wzrostu PKB w 2008 roku z przedziału 1,3-2,0 proc. do 0,3-1,2 proc., nieznacznie zmienił prognozy na 2009 (z 2,1-2,7 proc. do 2,0-2,8 proc.) oraz podwyższył prognozy na rok 2010 (z 2,5-3,0 proc. do 2,6-3,1 proc.).

Kryzys na amerykańskim rynku nieruchomości nie jest jeszcze nawet w połowie drogi i może

potrwać co najmniej kolejne 12 miesięcy - ocenił George Soros. "Nie jesteśmy jeszcze nawet w połowie drogi, jeśli idzie o kryzys na rynku nieruchomości" - powiedział Soros podczas spotkania w London School of Economics (LSE). Soros ocenił, iż spadek cen nieruchomości nabiera tempa, a ceny, tak jak wcześniej +przestrzeliły+ we wzrostach, teraz +przestrzelą+ w spadkach."Czeka nas jeszcze co najmniej dwanaście miesięcy przenoszenia obciążonych nieruchomości na rzecz wierzyciela" - dodał

22 maj 2008

PAP 

  

Archiwum

Mądry jak Irlandczyk
kwiecień 16, 2003
Elżbieta
Świat ma jednak szczęście że Rosją rządzi Putin
październik 2, 2006
wasylzly
Głupich nie sieją....
wrzesień 20, 2003
Artur Łoboda
Śmierć gen. Sikorskiego a antypolskie interesy Wielkiej Brytanii
grudzień 15, 2005
Jan Duranowski
Rosną długi finansów publicznych
lipiec 16, 2002
PAP
Jaka jest subwersja Izraela w USA?
kwiecień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Izrael Spuscizną Stalina?
sierpień 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Prokuratorska gra pozorów
sierpień 26, 2002
Co zmieni Traktat UE
wrzesień 8, 2007
Goska
Każdy powinien mieć biało-czerwony krawat!
czerwiec 11, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Komentarz
listopad 13, 2007
10
Gmina Kraków zaciągnęła 40 mln zł kredytu w DB 24 SA
styczeń 2, 2003
PAP
Jimmy Carter wszedł do jaskini zbójców
kwiecień 30, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Wozy poszły w BOR
sierpień 24, 2002
IAR
Czy Ukraina jest krajem o newralgicznym znaczeniu dla Polski?
grudzień 31, 2004
Gregory Akko
HALLOWEEN AUGURIES & MASKS
listopad 1, 2005
przysłał Marek Głogoczowski
Chini kontra Stani
sierpień 6, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Gansterzy przejmują we władanie Polskę
luty 9, 2003
PAP
Artyści przeciw wojnie
luty 7, 2003
A@A
Co powinien zrobić Kaczyński?
październik 28, 2005
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media