To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej.
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej.
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.
Na stronie internetowej www.pilarczyk.pl/
trafilismy na informację o jednym z posłów SLD, niejakim Pilarczyku.
Nazwisko zupełnie nieznane a facet chwali się że siedzi w sejmie od 1989 roku.
Ilu takich "zaufanych społecznie" okupuje polski sejm?
Oto informacja z wskazanej strony:
"Szanowni Państwo!
Witam Was serdecznie na mojej stronie WWW
23 września 2001 roku otrzymałem od wyborców mandat do sprawowania funkcji Posła RP. Jest to już piąta kadencja służby, którą od 1989 r. będę pełnił w imieniu ludzi żyjących na ziemi opolskiej.
Całe moje dorosłe życie zawodowe i społeczne związane jest z naszym regionem, dlatego fakt ten napawa mnie szczególną dumą.
Nie ma bowiem większej nagrody dla polityka niż akceptacja społeczna dla jego działań. Zaufanie jakie otrzymałem od wyborców zobowiązuje mnie do jeszcze bardziej wytężonej pracy.
Zrobię wszystko, pamiętając o moim wyborczym zobowiązaniu "służyć ludziom", aby tę misję dobrze wypełnić.
J. Jerzy Pilarczyk "