ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
więcej ->

 
 

„Zapytanie obywatelskie”

W związku z unijną polityką likwidacji polskiego przemysłu, widoczną doskonale na przykładzie polskich stoczni, kieruję do byłego i aktualnie rządzącego oraz zasiadającego w parlamencie RP antypolskiego elementu każdej opcji politycznej następujące pytanie.
Powiedzcie Polakom, co zrobicie, jeśli wasi unijni mentorzy i mocodawcy zażądają od was dalszej znacznej redukcji miejsc pracy w Polsce w celu ratowania tychże w bogatych państwach UE w związku z rozszerzającym się światowym kryzysem gospodarczym?
Przypomnę, że w ramach układu stowarzyszeniowego z UE z 1991 r., a od 2004 r. w związku z członkostwem w UE zlikwidowano już ok. 10 mln miejsc pracy w Polsce. Na 23 mln osób w wieku produkcyjnym bez stałego zajęcia pozostaje 52% Polaków (http://www.ivrp.pl/viewtopic.php?p=34352 – rozdz. I par. 1.1).

Dotychczasowe wasze działania poczynając od 1990 r. sprowadzają się wyłącznie do przekształcania Polski w magazyn nędzy i bezrobocia, w którym UE upycha swoje rosnące, niekorzystne nadwyżki. Żadna z opcji zasiadających w sejmie RP nie posiada jakiegokolwiek programu naprawy tej sytuacji. Nie posiadacie, więc moralnego prawa ubiegania się o mandaty do rządzenia Polakami.

Dariusz Kosiur

Proszę Państwa o wysyłanie powyższego tekstu podpisanego własnym imieniem i nazwiskiem na adres:
1. Kancelarii Sejmu RP (http://orka.sejm.gov.pl/ListydoS6.nsf/KS1?OpenForm)
2. Kanceleari Prezesa RM (mailto:infoobywatel@kprm.gov.pl )
5 październik 2008

Dariusz Kosiur 

  

Archiwum

Naród, który głupotę nazywa odwagą
lipiec 21, 2006
Artur Łoboda
LIST OTWARTY - Wojciecha Sumlińskiego
sierpień 1, 2008
Wojciech Sumliński
A Citizens' Declaration
marzec 20, 2003
Witojcie w naszym Euro-Unijnym Więzieniu Narodów!
maj 1, 2004
Marek Głogoczowski
"Wujek Józek" fragment książki "Duch Apokalipsy" Johna Higginsa. Z Rodziału pt. "Czaszka i Kości" czyli "Skull and Bone
październik 10, 2006
John Higgins
Przestrzeganie prawa w polskim wieziennictwie
maj 8, 2007
Ktos kto zrobi porzadek
Chiny
listopad 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"I zstąpił Duch i odmienił oblicze ziemi"
kwiecień 3, 2006
Marek Głogoczowski
Oszwabić Polaków (1)
lipiec 17, 2004
IAP
Irak: Czas wyjść !
sierpień 14, 2003
przesłała Elżbieta
Światu grozi zagłada
listopad 3, 2004
Artur Łoboda
Ciemność
marzec 4, 2009
jobstalker
Jesteś "rasistą", choć nawet o tym nie wiesz? Nie dostaniesz pracy! Tworzenie Orwellowskiego państwa policyjnego
czerwiec 13, 2007
przysłał Marduk
Quo vadis Poloniae - List otwarty
marzec 22, 2006
Markiewicz Michał
KIEDY POLSKA BĘDZIE POLSKA Stan wojenny nadal trwa
luty 14, 2007
Dariusz Kosiur
Panie Loboda
sierpień 16, 2006
robert
Żyd "ekskomunikowany" za uczestnictwo w teherańskiej konferencji na temat Holokaustu
styczeń 13, 2007
bibula- pismo niezależne
„Judeochrześcijanie” z sejmowej prawicy
czerwiec 27, 2006
Jacek Bartyzel
Elegia na Bronka Wildsteina
maj 14, 2006
tadeusz
Kadry IV Rzeczpospolitej
styczeń 17, 2007
copy/paste malgorzata
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media