ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
więcej ->

 
 

Wizja Polski według PO




Krajowa Konwencja PO oficjalnie zdecydowała, że kandydatem partii w wyborach prezydenckich jest Donald Tusk.

- Patrząc na was i słuchając was chyba mogę powiedzieć, że jestem waszym oficjalnym kandydatem na prezydenta - spytał Tusk na zakończenie Konwencji. Niemal 10 tys. osób zebranych w hali Torwaru odpowiedziało owacją i skandowaniem nazwiska swojego kandydata na prezydenta. - Panie marszałku, wygramy te wybory. Obiecujemy. Na bank - powiedziała Hanna Gronkiewicz-Waltz wręczając Tuskowi bukiet kwiatów.

Sam Tusk stwierdził, że "wygramy państwo przyjazne obywatelom, takie, które będzie im służyło".

Szef PO podkreślił, że nie można się zgodzić na pomysły tych, którzy chcą uzdrowienia sytuacji w Polsce poprzez wzmocnienie "kontroli i opresyjności wobec zwykłych, uczciwych obywateli".

Według Tuska, wszystkie partie, poza PO, i wszyscy jego konkurencji do urzędu prezydenckiego mówią o potrzebie rewolucji moralnej i chcą leczyć serca i dusze Polaków. - My nie będziemy na siłę leczyć Polaków. Wyleczymy władzę i polityków, bo to jest ?ródło polskiej choroby - powiedział Tusk.

- Polskę i Polaków czekają bardzo ważne wybory, które zdecydują o przyszłości kraju; znajdujemy się obecnie w przełomowym momencie, kiedy przyjdzie nam podjąć trzy kluczowe dla Polski decyzje - powiedział Tusk.

Polacy - mówił Tusk - muszą wybrać, czy "państwo będzie przyjacielem, czy wrogiem obywateli (...); czy Polską będą rządzić ludzie odpowiedzialni, czy awanturnicy i radykałowie (...); czy wybieramy Polskę dumną, czy Polskę z kompleksami".

Szef PO powiedział też, że odpowiedzią na "teczkomanię" jest projekt Platformy ujawnienia "pełnej prawdy o każdym z nas i o historii Polski". Platforma przygotowała już i złożyła w Sejmie odpowiedni projekt ustawy mówiący o jawności archiwów Instytutu Pamięci Narodowej. Zdaniem Tuska, w ostatnich dniach można się było przekonać, że ci, którzy "najgłośniej mówią o teczkach, gdy przychodzi prawdziwa próba, wycofują się rakiem".

Oprócz Donalda Tuska, podczas konwencji przemawia także szef Klubu Parlamentarnego Partii

Jan Rokita. Podkreślił on, że kolejnym, ważnym priorytetem PO jest zmniejszenie o co najmniej 20 proc. administracji centralnej, w tym likwidacja Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. - Niech pani Waniek (Danuta Waniek - przewodnicząca KRRiT - red.) uwierzy, zlikwidujemy KRRiT - oświadczył Rokita.

Platforma chce też obniżki kosztów pracy. Ludzie młodzi rozpoczynający swoją pierwszą pracę byliby - według zamysłów PO - zwolnieni z obowiązku płacenia składki ZUS. - Ludziom trzeba dać szansę pracy, a nie korzystania z coraz bardziej żałosnych zasiłków - powiedział Rokita.

Platforma chce również "uniemożliwić ponowne uwłaszczenie sitw i koterii politycznych". - Niech nikt na tej sali nie robi kursów do rad nadzorczych, nie doradzam - oświadczył Rokita.

Powiedział także, że wprowadzenie konstytucyjnego zakazu tworzenia nowych przywilejów dla władzy, rozszerzenie kompetencji Trybunału Stanu, podniesienie poziomu odpowiedzialności funkcjonariuszy państwowych za to co robią - to niektóre z kwestii, od których Platforma nie odstąpi, które są "kręgosłupem" planu partii na przyszłość.

Typowany na nowego premiera Rokita poinformował, że Platforma będzie dążyć do wprowadzenia skargi do Trybunału Stanu, która pozwoli "stwierdzić niegodność" ludzi zajmujących wysokie stanowiska i pozbawić ich urzędu.

Platforma - podkreślił Rokita - podniesie też poziom odpowiedzialności najwyższych urzędników państwowych za ich działania. - Nie będzie tak, że przynależność do wyimaginowanej elity będzie zwalniać od odpowiedzialności - podkreślił polityk PO.

Zapewnił też, że Platforma nie zrezygnuje ze: zmniejszenia o połowę liczby posłów, likwidacji Senatu, wprowadzenia jednomandatowych okręgów wyborczych i zniesienia immunitetu parlamentarnego. - Jeśli politycy nie będą chcieli nam na to pozwolić odwołamy się do referendum - zapewnił Rokita.

Platforma Obywatelska chce wprowadzenia tzw. bonów oświatowych - formy pomocy socjalnej dla uczącej się młodzieży - oświadczył Jan Rokita. - Zależy nam na faktycznym, a nie werbalnym wyrównaniu szans młodych ludzi przy wyborze szkoły - zadeklarował szef klubu PO. - Nie da się tego zrobić żadnymi fundacjami prowadzonymi przez żony polityków z SLD - ocenił. Opowiedział się też za wydłużeniem lekcji w szkołach z 45 minut do 1 godziny. Według Rokity, są to kwestie na tyle istotne, że Platforma rozważa przeprowadzenie ogólnokrajowego referendum w tej sprawie. -Szkoła nie może być własnością jakiejkolwiek partii - argumentował.

- Polityce trzeba przywrócić honor, gospodarce - wolność, a ludziom poczucie międzyludzkiej solidarności - powiedział Rokita podsumowując swoje wystąpienie.

(PAP)
19 czerwiec 2005

PAP 

  

Archiwum

"Odbudujemy Irak"
kwiecień 16, 2003
LIST OTWARTY DO DECYDENTÓW III RZECZYPOSPOLITEJ UPARCIE POZOSTAJˇCYCH W NIEWOLI CIEMNOGRODU
wrzesień 8, 2005
antiglobalist 2
Inz. Weronika Falikowska - Wroclaw - Solidarnosc
maj 5, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Eksplozja globalnych spekulacji walutowych
wrzesień 26, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Oferta dla Białorusi Pseudoobrońcy wolności, demokracji i praw człowieka
marzec 22, 2006
Tadeusz Samitowski
Radiowozy dla strażników
październik 27, 2004
Czy Państwo musi być bezradne wobec koszmarnych cen mieszkań?
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wpóść "polskiego" ekonomistę na Sacharę to piasku zabraknie
kwiecień 16, 2003
PAP
Chcą być policjantem świata. Reakcje prasy światowej na wojenne deklaracje USA
marzec 19, 2003
Waldemar Maszewski, Hamburg
"Solidarność" - Krystalizacja ruchu społecznego po wielkiej rewolcie
czerwiec 2, 2002
Andrzej Friszke
Watykan zmienił zdanie wobec nauki
listopad 9, 2005
EAI
LIBERAL = PHILOCRIMINAL
grudzień 6, 2008
Marek Glogoczowski
Handlarze, precz ze szpitali!
grudzień 12, 2003
Adrian Dudkiewicz
Z frontu walki z nudą
sierpień 11, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Niebezpieczna Ojczyzna
kwiecień 24, 2003
przesłała Elżbieta
Dlaczego politycy wspierają mafie
lipiec 28, 2005
PAP
Warto poczytać książkę Putina o judo
luty 21, 2008
marduk
Jeden z tysięcy podobnych sędziów
styczeń 6, 2003
PAP
Polityczny kabaret
Ostatnie dni ex prezydenta Krakowa

grudzień 8, 2002
Artur Łoboda
Kryzys zaufania szerzy się z USA na świat
grudzień 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media