|
| Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r |
|
| Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
więcej -> |
|
Anatomia prowokacji w Gruzji?
|
|

Architektem prowokacji w Gruzji jest, według byłego kandydata na prezydenta USA, Patrick’a Buchanan’a, Randy Scheuneman, który jest kandydatem na stanowisko architekta polityki zagranicznej Waszyngtonu, na wypadek zwycięstwa w wyborach prezydenckich John’a McCain.
Randy Scheuneman, jako architekt prowokacji w Gruzji, miał za zadanie wplątać USA w walki i spowodować straty w ludziach, niby na rzecz marionetkowego rządu w Gruzji, ale w rzeczywistości z inicjatywy Izraela. Od stycznia 2007 do marca 2008, organizacja kampanii wyborczej McCain’a, zapłaciła Randy’emu Scheuneman, siedemdziesiąt tysięcy dolarów. W tym samym czasie otrzymał on 290,000 dolarów od rządu Micheił’a Saakashwili, prezydenta Gruzji, przez firmę „Orion Strategies” należącą do Scheuneman’a
Celem działalności Randy Scheuneman’a, według poleceń z Tyflisu uzgodnionych z Izraelem, było otrzymanie gwarancji NATO dla Gruzji, oraz uwikłanie USA w walkę z Rosją, niby w obronie Gruzji. Nie wiele brakowało, żeby Randy Scheuneman osiągnął ten cel.
Gdyby mu się to udało, to doszłoby już na Kaukazie do walk żołnierzy USA z Rosjanami, w grze mającej na celu niby ochronę klienta, Randy Scheuneman’a, Micheił’a Saakaszwili, który według instrukcji doradców z Izraela, rozpoczął zupełnie idiotyczny i zbrodniczy atak na Południową Osetię, zwłaszcza na dzielnice mieszkaniowe stolicy tego kraju, 7go sierpnia, 2008.
Fakt, że ludzie tacy jak Randy Scheuneman, są wynajmowani, po to żeby narażać życie Amerykanów, na rzecz klientów zagranicznych, jest według Buchanan’a, klasycznym przykładem istniejącej korupcji demokracji amerykańskiej.
Randy Scheuneman dostał 70,000 dolarów z funduszów kampanii wyborczej John’a McCain’a, żeby sprowokować uwikłanie USA w konflikt w Gruzji i podporządkować Tyflisowi Południową Osetię i Abchazję, oraz odmówić samostanowienia ludności tych krajów.
Z sytuacji tej skorzystała Moskwa, ponieważ prowokacja, w której architektem był Randy Scheuneman, dała Rosji pretekst do okupacji portów Abchazji nad Morzem Czarnym, jako potencjalnych baz floty rosyjskiej, zwłaszcza na wypadek zagrożenia bazy w Sewastopolu, na Krymie leżącym na terytorium Ukrainy.
Buchanan uważa, że obecnie widać na Kaukazie politykę interwencyjną neokonserwatystów, czyli „uzbrojonego domu wariatów” rządu Bush’a. Polityka ta nie zgadza się z wypowiedziami ministra obrony USA, Roberta Gates’s, cywilnego szefa Pentagonu. Gaters stwierdza, że USA starało się przez 45 lat unikać wojny przeciwko Rosji. Obecnie Gates zrobi wszystko, żeby wojna przeciwko Rosji nie zaczęła się w Gruzji.
Gates powołuje się na obietnicę Bush’a, że wojska amerykańskie nie będą walczyć o Gruzję przeciwko Rosjanom. USA może wyrażać sprzeciw, przeciwko okupacji rosyjskiej Osetii i Abchazji, oraz przygranicznego terenu Gruzji, ale nie jest w stanie z tego powodu rozpętać wojny przeciwko Rosji.
Są to logiczne konkluzje w epoce nuklearnej i teraz trzeba zapytać, w jakim celu McCain, Barack Obama, Bush i kanclerz Niemiec, Frau Merkel, napierają, żeby przyłączyć Gruzję do NATO? Członkostwo Gruzji i Ukrainy w NATO zobowiązałoby USA do wplątywania się w zagrożenie wojenne, w z góry straconej sprawie, czego jednym z dowodów jest n. p. fiasko w Iraku.
Okazuje się, że dwuosobowa firma Randy’ego Scheuneman’a, otrzymała od 2001 roku, 730,000 dolarów od Gruzji, Rumunii i Łotwy, w zamian za wprowadzenie tych państw do NATO. Dzięki ludziom takim jak Randy Scheuneman, Łotwa jest w NATO, co powoduje stałe zatargi z Moskwą z powodu dużej liczby etnicznych Rosjan, zamieszkujących Łotwę od czasów władzy Stalina, dzięki traktatowi o przyja?ni Moskwy i Berlina z 1939 roku.
Jak pamiętamy, traktat ten były wywołany polską odmową na przyłączenie się do ataku Niemców i Japończyków na Związek Sowiecki. Polska wówczas również nie zgodziła się na przemarsz wojsk niemieckich w celu ataku Niemców na Sowiety, który to atak był głównym celem Hitlera. Polska nie tylko stanowiła fizyczną zaporę między Niemcami i Rosją, ale jednocześnie była pożądanym terenem ekspansji terytorialnej Niemiec.
Teoretycznie USA i NATO jest zobowiązane bronić Łotwy na wypadek prowokacji n.p. walk Łotyszów z obywatelami łotewskimi rosyjskiej narodowości, oraz możliwej interwencji Rosji. W praktyce tak NATO jak i USA nie chce narażać się na wojnę nuklearną przeciwko Rosji, ale mimo tego, lobiści, tacy jak Randy Scheuneman, zarabiają wielkie sumy, szerząc obietnice bardzo wątpliwych gwarancji bezpieczeństwa dla państw, które dawniej stanowiły część imperium Stalina.
Według Buchanan’a, curriculum Randy’ego Scheuneman’a jako aparatczyka „partii podżegaczy wojennych” („War Party”) jest bardzo obfite. Jest on jednym z autorów PNAC (Projektu Nowego Stulecia Amerykańskiego), którzy już od prezydenta Clinton’a, żądali najazdu na Irak, cztery lata przed prowokacją terrorystyczną i zburzeniem trzech wieżowców w Nowym Jorku w 2001 roku. Natomiast Randy Scheuneman przekazał rządowi Bush’a plan ataku na Irak, już w dziewięć dni po prowokacji 9/11.
Randy Scheuneman był dyrektorem „Komitetu Oswobodzenia Iraku,” frontu propagandowego, który to front posługiwał się Ahamd’em Chalabi i innymi kłamcami, w celu dokonania ataku na Irak, dla dobra Izraela, według Zelikova, przewodniczącego komitetu badania prowokacji 9/11, oraz w celu rabunku paliwa, według Alen’a Greenspan’a, byłego prezesa banku centralnego USA. Według Buchanan’a, Randy Scheuneman reprezentuje neokonserwatystów w organizacji kampanii wyborczej McCain’a i jest wśród jego najbliższych doradców.
W artykule z 22go sierpnia, 2008, pod tytułem „Nikt nie śmie nazwać tego zdradą” Buchanan cytuje ostrzeżenie pierwszego prezydenta USA, George’a Waszyngtona: „W obronie swojej w wolności, obywatele muszą stale bronić się przed zdradzieckimi obcymi wpływami,” takimi jak n.p. zwolenników osi USA-Izrael etc. Waszyngton przestrzegał szczególnie przed obcymi agentami, takimi jak Randy Scheuneman, opłacanymi przez obce państwa. Ostrzeżenie Waszyngtona jest na czasie, zwłaszcza obecnie, kiedy grozi światu nuklearna „wojna ostateczna.”
WWW.pogonowski.com
|
|
3 wrzesień 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Jestem Polakiem
grudzień 10, 2002
|
Iran twierdzi, że Al-Qaeda była narzędziem Mossadu w 9/11
kwiecień 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
CHIMeryczny świat Temidy
luty 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
WIDZIANE Z AMERYKI - KOMENTARZE Z USA (1)
ŚWIĘTA WOJNA ISLAMU - POWODY I CELE
grudzień 18, 2004
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Niemiecki szajs (scheise)
grudzień 17, 2002
Artur Łoboda
|
Uchwała Sejmu w sprawie powołania komisji do zbadania prawidłowości nadzoru bankowości w Polsce
marzec 14, 2006
?rodło: Sejm
|
Szowiniści globalni
listopad 23, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
|
Równi... do czasu
czerwiec 9, 2008
|
Iran nadal opiera się osi USA-Izrael
marzec 13, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Re: “Świadectwo Polakòw Anno Domini 2005 dla potomnych”.
sierpień 29, 2005
Aleksander Jantar
|
Co zapamietale realizuja starozakonni globalisci
listopad 11, 2007
kruzoe2
|
Koniec Kaczyńskiego...
czerwiec 14, 2005
Zbigniew Nowak
|
Psy szkolone w Polsce
październik 5, 2006
MARDUK
|
Czy USA Pogodzi się z Klęska w Iraku?
listopad 29, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nieudana wyprawa po łupy
maj 27, 2004
|
Polska nauka zasugerowana zerem bezwzględnym
marzec 10, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Inna historia
czerwiec 25, 2003
przesłała Elżbieta
|
Patriotyzm a emigracja
listopad 7, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Demokratyczny totalitaryzm
maj 13, 2006
J. Duranowski, www.pnlp.org.pl
|
Pokaż mi swoją żonę a powiem Ci kim jesteś
wrzesień 12, 2007
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|