ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
więcej ->

 
 

Czy jesteśmy skazani na bezsilność

W napisanym ostatnio przez "Jakuba Mariawicza" Apelu o niepoddanie się prowokacjom - służącym skłóceniu nas na tle pochodzenia etnicznego, przypomniana jest informacja znana mi od dawna, która-wszak dopiero w cudzym tekście nabrała właściwego znaczenia.
Możnaby - patrząc na mnie - narysować komiksową postać, w której głowie rozświetliła się żarówka.
Żarówka zajarzyła

Portal "zaprasza.net" funkcjonuje od kwietnia 2002 roku.
Jednak dopiero we wrześniu 2002 roku, ruszyła jego część społeczno - polityczna.
Dopiero od tego czasu rozpoczął się ciąg działań pod naszym adresem, od najprostszych - do bardziej wyszukanych prób włamań na serwer, prób podesłania wirusa, bąd? trojana, blokad serwera przez zapuszczanie robotów blokujących łącze.
Działania te nasiliły się szczególnie ostro tuż przed zeszłorocznymi wyborami lokalnymi.
W tym samym - mniej więcej czasie - Wirtualna Polska rozpoczęła działania służące zablokowaniu wiedzy o naszej obecności w internecie.
Z początku uznaliśmy to za przejaw walki konkurencyjnej.
Jednak cały ciąg działań pod naszym adresem - ze strony różnych instytucji - uświadomił nam, że staliśmy się dla wielu bardzo niewygodni - żeby nie powiedzieć niebezpieczni.
Kiedy więc odczytałem jeden z szyldów "Wirtualna Polska - Telekomunikacja Polska.SA" zajarzyła żarówka, która powinna świecić się od dawna.
Telekomunikacja Polska - znajdująca się w rękach francuskich - właściciel Wirtualnej Polski, ma szczególne interesy, aby skłócić Polaków.
Ani Niemcom, ani Francuzom nie zależy na tym, aby w Unii Europejskiej pojawił się silny konkurent.
Czternaście lat temu - ze względu na położenie geograficzne, mieliśmy duże szanse szybkiego rozwoju i rywalizacji z Niemcami i Francją w Zjednoczonej Europie.
Tak się jednak nie stało - co zawdzięczamy w równym stopniu polskim pachołkom - zdrajcom na usługach francusko - niemieckich, pachołkom światowego kapitału spekulacyjnego, ale przede wszystkim własnej głupocie i pazerności.

Naród Polski ma bardzo silnych i niebezpiecznych wrogów.
Ale najwięszymi wrogami jesteśmy dla siebie - my sami.
Czy skazani jesteśmy na porażkę?

14 październik 2003

Adam Zieliński 

  

Archiwum

Za zacieśnieniem integracji z Unią Europejską, choćby kosztem resztek suwerenności.
marzec 6, 2009
tłumacz
Trzy ludobójstwa
lipiec 11, 2003
prof. Ryszard Szawłowski
Sowińska chce zabronić seksu 17-latkom
marzec 25, 2008
Artur Łoboda
Bełkot nowomowy: "przestrzeń" prezydenta
grudzień 19, 2002
Artur Łoboda
Stałe błędy ortograficzne
kwiecień 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
A może by tak zakaz wyborczego oplakatowania?
styczeń 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ekonomiczny apartheid
styczeń 16, 2003
© Die Welt 28.11.2002
31 pa?dziernika 2005 godz 19. - gdzieś w Polsce
listopad 1, 2005
zaprasza.net
"Czyściciel stajni Augiasza" czyli wywody Korwina Mikkego
sierpień 25, 2002
Angora
Ukradnij sobie na zdrowie
kwiecień 16, 2003
Andrzej Kumor
Wcale nie pada deszcz
grudzień 17, 2005
Artur Łoboda
Prokurator generalny prawnikiem złodzieja
luty 10, 2009
Gazeta Polska
Historia pewnej mykwy
kwiecień 30, 2008
Artur Łoboda
Kleik dla Polski
lipiec 24, 2002
Anna Fisher - "NIE"
Dopłaty do leczenia ?
styczeń 17, 2008
A. Sandauer
Promocja obydwu przemysłów
styczeń 13, 2007
Stanisław Michalkiewicz
Ks. Zaleski: TW "Filozof" to abp Życiński
listopad 14, 2008
PAP
Cytat dnia :
"przejrzysty offset"

grudzień 4, 2002
Jabłoko
Wielkanocny "odkupicielski" Balet Zdrajców oraz Nierządnic "Pana"
kwiecień 17, 2006
Marek Głogoczowski
"Otwieramy się na Unię" po to by się solidniej zamykać
kwiecień 30, 2003
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media