ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
więcej ->

 
 

I jest cacy

Dzis w tzw. publicznej telewizji mogliśmy tu w Polsce oglądał co ˝ godziny relacje na żywo z kongresu SLD (niektórzy satyrycy mówią LSD) i jak to panowie Kwaśniewski i Miller robią sobie jaja z Polaków świetnie się przy tym bawiąc. Przepraszam wszystkich za język, zupełnie nie przystający do poziomu uczestników Forum. Kulturalnym językiem nie da się określił tej bezczelności, tekstów samokrytyki, kajania za wszystko co złe. Ogólny sens wynikający z telewizyjnych relacji i komentarzy:
troszkę nam nie wyszło, wiemy, wiemy że nie nadajemy się do rządzenia, ale i tak będziemy rządził! A Wy idioci będziecie za to coraz drożej płacić.
Dwukrotnie na żywo można było podziwiać panią Aleksandrę Jakubowską (raz w TV3, drugi tuż po Teleexpresie w Gościu Jedynki). Mówiła nam wszystkim jaką wspaniała partią jest SLD. Mnie ujęło najbardziej rozkoszne stwierdzenie, że SLD jest jedyną partią, która opracowała i wprowadziła w życie własny kodeks etyczny.

Więc oprócz moralności socjalistycznej (komunistycznej) mamy teraz również etykę SLD-owską. My tu nawet wiemy jaka jest wyższość tej etyki nad etyką zwykłą. Ten bełkot jest już powielany przez innych ważnych członków właśnie gdy to piszę, w Polsacie Dorota Gawryluk prowadzi wywiad z Andrzejem Celińskim ( tylko pan Bóg wie wszystko, więc on nie wie czy jest za czy przeciw podatkowi liniowemu).
Już od jakiegoś czasu ta rządząca nami mafia posługuje się językiem związanym bardziej z religią niż komunizmem ( popełnia grzechy nie przestępstwa i na pewno od niektórych biskupów dostanie rozgrzeszenie, lub kupi sobie rozgrzeszenie). I jest cacy!

4 lipiec 2003

Alina 

  

Archiwum

Jedyna szansa...
grudzień 29, 2005
Pozdrawia Pakos
Czy powinien powstać informacyjny serwis rządowy?
grudzień 9, 2006
b.p.
Wrocław: matka z czworgiem dzieci na bruku
sierpień 17, 2002
PAP
Wcześniejsze wybory - czyj to spryt?
maj 26, 2008
Dariusz Kosiur
By przeżyć i mniej cierpieć
sierpień 26, 2006
Władysław Chmiel
Dostawy Paliwa kontrolowane przez Rosję
wrzesień 8, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Tarcza" uczyni polskę zakładnikiem!
maj 12, 2007
Tadeusz Samitowski
Kielce and fear
czerwiec 28, 2006
Norman G. Finkelstein
POLSKA - UNIA 3
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Globalista
lipiec 27, 2003
Paweł Mondel
Zapisy w Konstytucji RP Polska potrzebuje pilnie poważnej naprawy cz.2
wrzesień 16, 2007
Dariusz Kosiur
Iluministyczna propaganda zwyrodnień
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
Tzn, momencik, momencik...
maj 9, 2005
JurekS
Znaleziono plany obozu Auschwitz. Teraz trzeba dopasować do historii
listopad 9, 2008
PAP
Wojskowa współpraca dwóch agresorów
kwiecień 11, 2005
cywilizowany
Asesor to nie sędzia
wrzesień 11, 2007
Z. Raczkowski
Znawca dziewiąty
sierpień 19, 2002
IAR
Dlaczego tak trudno o porozumienie czyli : którędy wiedzie droga do niepodległości
marzec 5, 2009
Artur Łoboda
Tym razem nie udało się przywłaszczenie kamienic
wrzesień 10, 2002
Artur Łoboda
Prawdziwi demokraci głosują tylko przeciw Okrągłemu Stołowi...
marzec 31, 2005
uczciwy demokrata
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media