ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
więcej ->

 
 

Prezydent Lech Kaczyński z misją ratunkową w Gruzji - koniecznie z liczną delegacją PiS!

Ma to być wspolna inicjatywa z Prezydentem Litwy.

http://wiadomosci.onet.pl/1734557,11,prezydent_z_misja_ratunkowa_w_gruzji,item.html

Prezydent z misją ratunkową w Gruzji?
"Dziennik": Jeśli wzrośnie napięcie w Gruzji, na znak solidarności prezydenci Polski i Litwy polecą do Tbilisi. Taki plan mają Lech Kaczyński i Valdas Adamkus. Do tej pory żaden z przywódców Europy i Ameryki nie zdecydował się na tego typu ruch.

Jestem wielkim zwolennikiem tej wyprawy. Powinien wziąć jak największy samolot i załadować go aktywem PiS. Zdaję się na wybór Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w kwestii doboru pasażerów. Oczywiscie, oprócz brata Jarosława niezbędny jest generał Palko. Nad pozpostałą cześcią listy pasażerów można dyskutować. Podobno kardiochirurg Mirosław G. jest przeciwny udziałowi Zbigniewa Ziobry i Zbigniewa Religi w tej wyprawie.

Natomiast jestem przeciwny wykorzystaniu nowej maszyny i sugeruję stary model o niewielkiej wartości. Dla rekompensaty, lot powinien zostać suto ubezpieczony, najlepiej przez towarzystwo ubezpieczeniowe należące do naszego najlepszego sojusznika, USA

Dla zaznaczenia mocarstwowej pozycji Polski sugeruję lot nad terytorium Rosji bez pytania o zezwolenie. Byłby to jednocześnie protest przeciwko niedawnej odmowie Rosji na przelot polskiego samolotu prezydenckiego nad jej terytorium w drodze do Gruzji.

Regularnie czytuję prasę rosyjską: www.lenta.ru a także oglądam klipy video na www.vesti.ru Niemniej jeszcze do niedawna nawet w Rosji mówiło się i pisało o Gruzji, Abchazji, Osetii bardzo mało. Niemal wyłącznie przy okazji ...Dnia Kobiet.

W Moskwie tradycyjnymi kwiatami z tej okazji są importowane z Abchazji mimozy. W tym roku tylko 5 ton bo były przymrozki. W poprzednich latach nawet do 300 ton. http://www.lenta.ru/news/2008/03/07/mimosa/
Podpis: panie w tym roku roku bez abchazkiej mimozy

Komentując brak mimozy w moskiewskich kwiaciarniach agencje przypomniały rozwój sytuacji w tamtym rejonie świata. Zwykle ograniczały się do podania linków do licznych doniesień prasowych sprzed lat. Nie natknąłem się na zbiorczą prezentację w językach angielskim, rosyjskim, hiszpańskim.

O dziwo, niedawno znalazłem taką obszerna prezentację w języku polskim, na onecie. http://wiadomosci.onet.pl/1733694,12,nad_abchazja_zestrzelono_bezzalogowy_samolot,item.html
Istotny fragment ponizej:

Rządowa "Rossijskaja Gazieta" podała w sobotę, że Tbilisi przerzuciło do górnej części wąwozu Kodori ok. 800 żołnierzy.

Wąwóz Kodori, który historycznie stanowi część Abchazji, leży w odległości 25 km od stolicy republiki - Suchumi. Dolna część wąwozu kontrolowana jest przez abchaskich separatystów. Natomiast w górnej urzęduje progruzińska administracja.

Abchazja odłączyła się od Gruzji po wojnie z lat 1992-93. Ma własny parlament, prezydenta, konstytucję, rząd, siły zbrojne i sądy. Niepodległości samozwańczej republiki nie uznało dotąd żadne państwo, włącznie z Rosją. Jednak starania Gruzji, by przywrócić swą władzę nad regionem, pozostają bezskuteczne.

Secesję Abchazji, podobnie jak i Osetii Południowej, również próbującej od kilkunastu lat uniezależnić się od Tbilisi, nieoficjalnie wspiera Rosja. W obu separatystycznych republikach jako siły pokojowe stacjonują rosyjskie wojska, a ok. 90 proc. mieszkańców obu regionów ma także rosyjskie obywatelstwo.

W marcu Rosja zniosła wszelkie ograniczenia na kontakty z Abchazją, które nakładało porozumienie przyjęte przez kraje poradzieckiej Wspólnoty Niepodległych Państw (WNP) w 1996 roku. Zakazywało ono relacji gospodarczych, handlowych, finansowych oraz połączeń transportowych z Abchazją. Decyzja ta została przyjęta przez Gruzję z oburzeniem.

Natomiast w zeszłą środę prezydent Władimir Putin wydał dekret, nakazujący rządowi Rosji nawiązanie kontaktów z władzami Abchazji i Osetii Południowej, a także podjęcie z nimi współpracy w sferach gospodarki, nauki, kultury, oświaty i informacji.

Dekret Putina oznacza, że Moskwa zamierza odtąd traktować te dwie zbuntowane prowincje Gruzji jak republiki i regiony Federacji Rosyjskiej. Tak też intencje Kremla odczytały władze w Tbilisi, które oskarżyły Rosję o zaanektowanie części gruzińskiego terytorium.

Kreml nie ukrywa, że zacieśnienie stosunków z Abchazją i Osetią Południową stanowi odpowied? Rosji na uznanie przez Zachód niepodległości Kosowa, a także na plany włączenia Gruzji i Ukrainy do NATO.
22 kwiecień 2008

tłumacz 

  

Archiwum

Żydowscy osadnicy mszczą się
lipiec 28, 2002
IAR
WYBORY 2005
wrzesień 24, 2005
zaprasza.net
jedzie do Moskwy na obchody 60
maj 7, 2005
Demon-kracja czy demokracja
kwiecień 15, 2003
Adam Wielomski
STOEN jeszcze raz
grudzień 26, 2002
Artur Łoboda
Dotyczy statusu prawnego Unii Europejskiej i Projektu Mandatu Konferencji Międzyrządowej
lipiec 15, 2007
Zła Prasa Konsula Kasprzyka w USA
grudzień 5, 2006
Iwo Cyrian Pogonowski
Oszukują przy wyborach w następujący sposób:
październik 14, 2007
Grażyna
Pożegnanie z dolarem
luty 19, 2008
Andrzej Dryszel
"Krew jego spadnie na nas i na syny nasze"
Politycznego szantażu wobec Husajna ciąg dalszy

luty 9, 2003
zaprasza.net
Debata przed referendum
maj 22, 2003
dr inż. Antoni Zięba
Wiadomosci w PR po hebrajsku!!!
styczeń 26, 2007
Haaretz
Swiatowa inwazja starych bezboznych lichwiarzy
lipiec 31, 2005
Wojciech Gryc
Koniec z jarmarkami na krakowskim Rynku
wrzesień 5, 2007
Narzędzie Ujarzmiania
styczeń 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Geszefciarze, czyli o standardach polityków
październik 13, 2007
Marek Olżyński
Niech panie latają z panami
marzec 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
LIST OTWARTY DO DECYDENTÓW III RZECZYPOSPOLITEJ UPARCIE POZOSTAJˇCYCH W NIEWOLI CIEMNOGRODU
wrzesień 8, 2005
antiglobalist 2
Za wolną Polskę
sierpień 17, 2003
Piotr Czartoryski-Sziler
Ran HaCofen i zbrodniczy Ehud Barak
grudzień 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media