ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
więcej ->

 
 

Zostaną zawieszeni ci, którzy w "Odrze" nie interweniowali

Szef MSWiA Krzysztof Janik zażądał od Komendanta Głównego Policji zawieszenia w czynnościach wszystkich policjantów, którzy zdecydowali o nieinterweniowaniu w Zakładach "Odra" w Szczecinie, których prezesa poturbowali stoczniowcy.

Minister Janik oczekuje jeszcze dziś od Komendanta Głównego Policji raportu o zawieszeniu w obowiązkach służbowych wszystkich funkcjonariuszy, którzy podejmując decyzję o nieinterweniowaniu na miejscu zdarzenia, nie dopełnili obowiązków służbowych. Minister polecił też Komendantowi Głównemu Policji natychmiastowe wysłanie na miejsce oficerów Komendy Głównej, którzy mają przeprowadzić postępowanie wyjaśniające. Raportu z ich działalności minister także zażądał w trybie natychmiastowym - oświadczyła rzeczniczka MSWiA, Alicja Hytrek.

Szczecińska policja twierdzi, że nie zdołała interweniować w obronie poturbowanego prezesa ZPO "Odra" Henryka Walusia, ponieważ stoczniowcy nie dopuścili do niego ubranych po cywilnemu funkcjonariuszy.

Jak poinformował w środę p.o. rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, starszy sierżant Robert Sekret, aby "nie rozjuszać" stoczniowców widokiem umundurowanych policjantów, do akcji zostali skierowani funkcjonariusze operacyjni w cywilnych ubraniach.

Ponieważ z twarzy byli nieznani stoczniowcom, ci nie dopuścili ich przed wejście do budynku "Odry". Wtedy zdecydowano, że do akcji wkroczą jednak umundurowani funkcjonariusze. W tym czasie prezes zdążył już ukryć się w budynku - tłumaczył Sekret. Zaznaczył, że to policja wezwała pogotowie ratunkowe, aby udzielić pomocy medycznej Walusiowi.

Według oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, policjanci przesłuchują świadków zdarzenia i zabezpieczają na miejscu materiał dowodowy.
7 sierpień 2002

PAP 

  

Archiwum

Na arbeit do Reichu
sierpień 28, 2003
Andrzej Kumor
Nowa strategia dla Polski
wrzesień 19, 2004
prof. Włodzimierz Bojarski
Edukacyjne wkręcania nosa w imadło
czerwiec 2, 2008
Marek Jastrząb
Liberalowie jako pożyteczni idioci Izraela
wrzesień 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Ojciec Schulz : Papież zostawił Polakom program duchowy i społeczny
sierpień 19, 2002
PAP
"Nowy Dzień", stare zwyczaje
grudzień 14, 2005
PAP
Seks skandal rozpoczyna przemeblowania polskiej sceny politycznej
grudzień 7, 2006
G. Cimek, www.pnlp.org.pl
Kupne studia
maj 11, 2006
Koniec antyrosjanizmu w Polsce?
kwiecień 5, 2007
wasylzly
"Atak" na rabina Schudricha Karol, kogoś ty popsikał!
lipiec 10, 2006
Ivo Sosnowski
Ilu Amerykanów zginęło w Iraku?
maj 4, 2007
sz. martys
Przepraszacze
czerwiec 11, 2005
przesłała Elzbieta
Strategia
wrzesień 28, 2004
aa
Unijne dotacje
lipiec 17, 2003
Tomasz Cukiernik
2008.09.12. Wiadomości w 3ch językach. Three-language news service.
wrzesień 12, 2008
tlumacz
Układ Lokalny – „Business - Businessmana!”
maj 28, 2006
Dariusz Adamczewski
Lewica w obronie Jaruzelskiego
maj 16, 2005
PAP
Zapomniany Stachniuk
wrzesień 7, 2003
przesłała Elżbieta
Apel o ujawnienie i usunięcie agentury z Episkopatu
październik 26, 2006
przysłał Krzysztof Cierpisz
Jak to jest z tymi zydami?
luty 3, 2007
PS
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media