ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
więcej ->

 
 

Mowo Polska i Polacy


W naszej polskiej historii byly okresy,gdy zabraniano nam
porozumiewac sie w ojczystym jezyku pod grozba kary ze smiercia lacznie!Byly to czasy ciezkie, ale przetrwalismy
z nasza mowa,z naszym jezykiem!Doczekalismy sie czasow,gdzie jezykiem mozna poslugiwac sie w dowolny sposob. To jest demokracja ze swoimi liberalami w osobach
Tuskow,Rokitow,Walesow,Kwasniewskich,etc.W tym przypadku,nie wolno zapomniec o takich profesorach jak Belka i o zgrozo Niesiolowski!Doczekalismy sie tez wolnych mediow z Wyborcza na czele i jej red Michnikiem,bandyta
polskiego ladu i porzadku,ktoremu wtoruja Wprost i najbardziej POLAKOZERCZY TVN ze swoimi przyglupami jak Majewski czy "nowa kuba"idiota do potegi etej i im podobni!
Zadajac se pytanie,dlaczego tak sie dzieje?Odpowiedz otrzymamy jedna,Przygarnelismy przybledow, ktorych nauczylismy mowy polskiej,a ktorzy dzisiaj zmieniajac
front, z wykorzystaniem tej mowy naszej Ojczystej,zadaja nam klam poprzez podburzanie stosunkow z sasiadami,burzac nasz spokoj Narodowy.Odbywa sie to celowo z zamierzonym skutkiem!Nie moze byc tak,ze kandydat do wladzy,zostal nam w oszukanczy sposob podstawiony i ze ten oszukanczy Wybraniec nasz, robi dywersje na szkode Naszego Panstwa w
intencji przybledow!Nam sa potrzebne dobre uklady miedzysasiedzkie,sasiadom tez,ale ten dywersant,przybleda
jest i Tam!Dlatego nie bojmy sie ludzkosci,rozmawiajmy ze wszystkimi,a macicieli neutralizujmy!Nasza Polskosc,to kamien i pylek!Nie moze tak byc,ze ten dywersant wykorzystuje te roznice w Polsce,do niecnych celow,a my to akceptujemy!Musimy bronic jak kamienia,tak i pylku,bo to sa sprawy nasze,Narodowe!Czy trudno jest sie uchronic? Nie!
Podobnie jest z Rzadzeniem!Jeszcze zadna partia nie dorosla
do roli dyrygenta!Dlaczego tak uwazam? Uwazam,gdyz partia z jej prezesem lacznie z Prezydentem RP,nie ma prawa decydowac za sprawiedliwosc,za obrone,za podatki i wszystkie dzialy zwiazane z panstwem.Ci wybrancy nasi maja
za zadanie jedynie kontrolowac zgodnosc systemow wczesniej
wspolnie opracowanych z fachowcami!To co sie dzisiaj dzieje
i te ciagle zmiany w ustawach,przepisach,to nic innego,jak dyktatora partyjna!W oczekiwaniu na ludzi odpowiednich,nie pozwalajmy na szkalowanie nas,na ten ogolny sabotaz POLSKOSCI,przez przybledow,ktorych na nasze nieszczescie,nauczylismy mowy naszej!


2 październik 2006

mik4 

  

Archiwum

Zyski nie dla Polski
lipiec 29, 2003
Artur Kowalski
DEMOKRACJA - dynamit w rękach ludu
kwiecień 6, 2007
meditus
Notatka z 3 maja 2005
maj 23, 2005
Eugeniusz Sendecki
Czy lobby Izraela zniszczy kandydaturę Barack’a Obama?
marzec 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Papież do Polaków o wspólnym domu europejskim
kwiecień 21, 2004
PAP
Z korupcją wciąż nam do twarzy
sierpień 28, 2002
PAP
Czy palacze powinni płacić wyższe składki na ochronę zdrowia?
czerwiec 1, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ludzie jak żubry?
maj 21, 2006
Mirnal
Delphi
listopad 4, 2005
PAP
Każdy powinien mieć biało-czerwony krawat!
czerwiec 11, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Bezsensowna śmierć
czerwiec 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Nowy Dzień", stare zwyczaje
grudzień 14, 2005
PAP
Kwaśniewski, Miller i Kurczuk przed Trybunał Stanu?
maj 30, 2004
Przegrana Leppera
wrzesień 22, 2006
Władysław Chmiel
Polowanie na "Nazi Gold"
listopad 27, 2006
Tezlav von Roya
To tylko biznes
lipiec 17, 2002
PAP
USA odrzucają zakaz stosowania bomb kasetowych
luty 24, 2007
PAP
Jeden z najbogatszych biznesmenów skazany na 2 lata
sierpień 6, 2002
IAR
Prawda i kłamstwa o marcu 1968 ( Leszek Skonka)
marzec 6, 2005
Dr Leszek Skonka Wrocław 6 marca 2005
Tekst okazjonalny - 1 Maja, już cztery lata w UE
kwiecień 29, 2008
Dariusz Kosiur
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media