ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
więcej ->

 
 

Prezydenckie menu

Cztery głowy państw w jednym mieście - dla hotelarzy i restauratorów taka wizyta oznacza pełną mobilizację.
Jeszcze wczoraj rano gościło w Krakowie czterech prezydentów: Republiki Chorwacji - Stipe Mesić, Republiki Macedonii - Boris Trajkovski, Rumunii - Ion Iliescu oraz Aleksander Kwaśniewski. O to, by po wyczerpujących oficjalnych rozmowach dostojni goście mieli zapewniony komfortowy wypoczynek, zadbały dwa hotele "Holiday Inn" - gdzie nocowały zagraniczne głowy państw - i "Amadeus", gdzie zatrzymał się prezydent Kwaśniewski.

O to, by goście wywie?li z Krakowa jak najlepsze kulinarne wrażenia, zadbała restauracja "Wentzl", w której prezydent Kwaśniewski wydał kolację dla swoich gości. - Na przystawkę podano sandacza faszerowanego maślakami z liści świeżego szpinaku i galaretką z owoców z czerwonej borówki. Po zupie - capuccino z karczochów z chrupiącym boczkiem i grzankami - serwowano eskalopki z kaczki w cieście piwno-jałowcowym. Na deser goście mieli okazję skosztować pomarańczowe oczko z fantazją orzechową i różowym sorbetem mango - opowiada o menu kolacji szef ceremonii w restauracji "Wentzl" Krzysztof Łabiniec i dodaje, że gościom podano dwa rodzaje win - białe "Pouilly Fume" z 2001 roku i czerwonego burgunda "Pinot Noir" rocznik 99. Jak się dowiadujemy, wykwintne menu odpowiadało gościom, którzy z uznaniem wypowiadali się o umiejętnościach szefa kuchni, a kolacja przebiegała w serdecznej i przyjacielskiej atmosferze.

Po blisko dwugodzinnej kolacji prezydenci udali się do hoteli. Zagraniczne głowy państw do "Holiday Inn" przy Wielopolu, zaś prezydent Kwaśniewski do "Amadeusa", w którym zatrzymał się już kolejny raz.

- Pan prezydent ma w naszym hotelu ulubiony apartament, który składa się z trzech pokoi i łazienki z jacuzzi. Pokoje, utrzymane w pastelowej, ciepłej kolorystyce są wyposażone w polskie stylowe meble - mówi Beata Zaborowska, menedżer hotelu "Amadeus".

Jak zwykle, Aleksander Kwaśniewski zastał w apartamencie świeże kwiaty, sałatkę owocową, soki ze świeżych owoców - prezydent Kwaśniewski bardzo lubi sok ze świeżo wyciśniętych owoców czerwonego grejpfruta i nie gazowaną wodę mineralną. Prezydent je niewiele, lubi zdrową żywność, a jeśli słodzi kawę czy herbatę to naturalnym miodem. Po śniadaniu (podano sery białe i żółte, prezydent na śniadanie raczej wędlin nie jada), które zjadł w apartamencie, Aleksander Kwaśniewski pojechał do Holidaya, gdzie nocowali jego goście, prezydenci Macedonii, Chorwacji i Rumunii.

Dla dostojnych gości "Holiday Inn" przygotował trzy - przytulne, komfortowo wyposażone - apartamenty. Każdy składał się z trzech pokoi i łazienki. Na gości w pokojach czekały kwiaty, kosze owoców, soki i woda mineralna. - Nasz hotel jest przygotowany do przyjmowania VIP-ów - mówi Ryszard Gola, dyrektor generalny hotelu. W przeciwieństwie do prezydenta Kwaśniewskiego, prezydenci Chorwacji, Macedonii i Rumunii śniadanie zjedli w hotelowej restauracji, gdzie korzystając ze "szwedzkiego stołu" mieli do wyboru m.in. wędliny, ryby, sery a także omlety.

Kiedy prezydent Kwaśniewski przyjechał do "Holidaya" po swoich gości, zdążył zamienić jeszcze kilka słów z amerykańskimi turystami. Potem prezydencka kawalkada odjechała do Krynicy.

(SZYM)

5 wrzesień 2003

www.dziennik.krakow.pl 

  

Archiwum

Fundacje Jako Narzędzie w Grze Politycznej
październik 20, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Izraelski rabin za rozstrzeliwaniem buntowników
lipiec 18, 2002
PAP
Demokracja według W.M.
grudzień 17, 2007
W.M.
Dyktatura łajdaków 2002
styczeń 2, 2003
przyjaciel portalu
Bo nie ginę
sierpień 5, 2003
Ewelina Igańska
Trudne sprawy
Wspomnienie o Stolzmanie

maj 14, 2003
Germans, not Poles, the Main Killers of Jews of Jedwabne, Radzilow, etc.
kwiecień 12, 2008
przysłał ICP
Wołanie z Jeruzalem!
listopad 11, 2004
MAŁA ENCYKLOPEDIA PIENIˇDZA
styczeń 26, 2009
encyklopedysta
Bible Is Hate
kwiecień 14, 2008
przysłał ICP
Bezpośrednie dopłaty pacjentów za leczenie? -opinia Primum Non Nocere
wrzesień 26, 2003
dr Adam Sandauer
General Conclusion of Irving’a trial
kwiecień 15, 2008
przysłał ICP
Masz ci babo morelowy placek
styczeń 16, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Otwieranie puszki Pandory
wrzesień 9, 2003
Czy kara śmierci ograniczyłaby skalę przestępczości?
wrzesień 6, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Wotum nieufności" wobec MON
sierpień 2, 2002
PAP
Masoneria (3)
Wielki Światowy Spisek

listopad 26, 2003
Arcybiskup Życinski oskarża Radio Maryja w gazecie wyborczej Michnika
kwiecień 11, 2006
przysłał anonim
W bagnistym moim świecie, ptaszki maluje się na czerwono
luty 23, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
DO MEDIÓW W KRAJU I ZA GRANICˇ...
maj 3, 2006
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media