ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
więcej ->

 
 

"Irak celem taktycznym, Arabia Saudyska strategicznym, a Egipt nagrodą"



 
Laurent Murawiec, za młodu radykalny trockista, nawrócił się na radykalny sjonizm i stał się jednym z ideologów neokonserwatyzm, który dziś jest ideologią rządu Bush'a. Murawiec jako członek ważnego centra planistów, "Rand Corporation" perfidnie przepowiadał jak to wojsko amerykańskie będzie witane z kwiatami przez Irakijczyków, a Amerykanów przekonywał że interesy Izraela i USA są identyczne.
 
W rzeczywistości przeciąganie w nieskończoność pacyfikacji Iraku było i jest w interesie Izraela i korporacji przemysłu naftowego, ale nie jest w interesie mieszkańców Ameryki. Murawiec napisał kwintesencję koncepcji polityki zagranicznej neokonsertwatystów, że "Irak jest celem taktycznym, Arabia Saudyska strategicznym, a Egipt nagrodą zwycięzcy," ("Iraq is the tactical pivot, Saudi Arabia the strategic pivot, Egipt the prize."). Zwyciężył miał wielki Izrael, hegemon "od Nilu do Eufratu" i korporacje przemysłu naftowego, za cenę zniszczenia Iraku dokonanego na koszt podatników amerykańskich, których zadłużenie międzynarodowe sięga astronomicznych rozmiarów. Zadłużenie to będzie ciężarem dla następnych pokoleń Amerykanów, którzy dziś pokrywają pożyczkami wysokie koszty wojny a jednocześnie płacą coraz wyższe ceny za płynne paliwo.
 
W duchu strategii Murawca, stosuje się dziś "dyplomatyczny terroryzm" za pomocą szantażu nuklearnego, głównego narzędzia polityki USA przeciwko Iranowi, w formie  grożenia tak zwaną "opcją nuklearną." Wielu podejrzewa że na krótką metę, chodzi o zneutralizowanie Iranu, przy podpisywaniu kontraktu "rabunkowej prywatyzacji" rezerw energetycznych Iraku, drugich z rzędu największych na świecie, po Arabii Saudyjskiej.
 
Kontrakt ten, przygotowany przez wiceprezydenta Dick'a Chenney'a, ma był wkrótce podpisany przez rząd formowany w Bagdadzie, gdzie szyici chcieliby wysunął konkurencyjną ofertę eksploatacji irackiej nafty przez firmy z Teheranu, na warunkach bardziej zbliżonych do norm kosztów produkcji ropy naftowej i innych krajach.
 
W oczach neokonserwatystów, przeforsowanie zmiany reżymu w Teheranie, dałoby USA możliwośł kontroli nafty Iranu, a kontreola terenu Iranu, byłaby najlepszy geograficznie dostępem, do kolosalnych złóż naftowych, pod morzem Kaspijskim. Monopol nuklearny Izraela na Bliskim Wschodzie nadal by destabilizował ten region i był podstawą do walki o hegemonię Izraela "od Nilu do Eufratu."    
 
Wiemy że jeszcze przed stworzeniem państwa Izrael, sjonisci marzyli w 1925 roku o rurociągach z Iraku do Haify. Jeden naftowy z Kirkuk'u, a drugi wodny z rzeki Eufrat. Katastrofalny brak wody w Izraelu daje o sobie znał od dawna. Z tego powodu żydzi budują nielegalne osiedla na wodonośnych ziemiach Arabów Palestyńskich i biorą wodę z dopływów do Morza Martwego. Morze to w przeciągu pół wieku straciło 95% wody i dziś jest szczątkowym bajorkiem i rzeka Jordan jest zdegradowana do funkcji ścieku. Natomiast Izrael potrzebuje więcej wody i sprowadza ją statkami z Turcji.
 
Kongres w Waszyngtonie, już zatwierdził miliard dolarów na planowaną ambasadę amerykańska w Bagdadzie, w formie silnej fortecy, w której stacjonowani mają był członkowie największej ambasady na świecie, liczącej 3000 osób. Były prokonsul USA w Ameryce Centralnej, ambasador w Hondurasie, John Negroponte, był ostatnio ambasadorem w Iraku. Stosował on model wypróbowany przez niego Salwadorze i innych "republikach bananowych," w których kontrola polityczna, była egzekwowana za pomcą "patroli egzekucyjnych" ("death squads"), co dziś w Iraku nazywa się walką między sektami.
 
Dwu żydów odgrywa ważną rolę a przemienianiu USA w państwo nadzoru i kontroli nad obywatelami za pomocą ograniczania ich praw obywatelskich. John Negroponte jest greckim żydem. Awansował on niedawno na szefa służb wywiadowczych USA (około 100,000 ludzi w 16stu agencjach wywiadu). żyd amerykański Michael Chertoff jest ministrem bezpieczeństwa, tak "Homeland Security," które to ministerstwo zostało stworzone 24go stycznia, 2003,  z 22 instytucji rządowych.  Chertoff zcentralizował nadzór kosztem swobody działania scalonych instytucji przyczyniło się do katastrofalnych skutków huraganu Katrina w regionie delty rzeki Missisipi.  
 
Ambasada-forteca USA w Bagdadzie jest zaprojektowaną na wieloletnią dominację bogatego w ropę naftową Iraku. Ambasada ta będzie wznosiła się wśród zniszczeń wojennych po bombardowaniach i akcjach pacyfikacyjnych (włącznie ze stosowaniem radioaktywnego uranu w bombach i amunicji). Dla Arabów będzie to pomnik zwycięstwa syjonistów i wielkiego Izraela stawiany mimo nienawiści wzbudzonej w Azji przeciwko Amerykanom i żydom z powodu upokarzania Iraku i Palestyny.
 
Monumentalna, ufortyfikowana, i bardzo kosztowna ambasada USA będzie zawierał sześć strzeżonych bram, w tym jedna wyposażona  na wypadek potrzeby szybkiego wjazdu lub wyjazdu. Dyplomacja, chroniona fortyfikacjami, ma był prowadzona przez długie lata, w sposób stanowczy. Kiedyś Bush obiecywał przekazał Irakijczykom pełną suwerenność, ale dziś najwyra?niej planuje na długie lata kontrolę ich kraju i ich pól ropy naftowej i gazu ziemnego (na rzecz amerykańskich i brytyjskich korporacji przemysłu naftowego).
 
Podatnicy amerykaścy, nie chcą nadal popierał neokonserwatynych rządów Bush'a. Według sondażu opinii poparcie dla rządu Bush'a, ministra obrony Donald'a Rumsveld'a i kongresu w Waszyngtonie, jest obecnie bardzo niskie i wynosi tylko 33%. Amerykanie są coraz bardziej świadomi, że od trzydziestu lat, ich płace realne spadają i że ich podatki finansują podbój i grabierz ropy naftowej Iraku, podczas gdy ceny benzyny rosną jak i ceny transportu towarów codziennego użytku.
 
Jasne jest, że astronomiczne długi rządu USA zaciągane przy budowie globalnego imperium, będą spłacane przez następne pokolenia Amerykanów. Natomiast megalomańska strategia radykalnych sjonistów, rządzących w USA i w Izraelu jest  zawarta w niedorzecznych słowach Murawca: "Irak celem taktycznym, Arabia Saudyska strategicznym, a Egipt nagrodą zwycięzcy."

www.pogonowski.com
23 kwiecień 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

KONTROWERSJE: Dialog z Żydami
maj 22, 2007
W CH
Balcerowicz - portret doktrynera.
marzec 21, 2006
Przedruk
Premier: Nie idę na wojnę z mediami, ale...
marzec 8, 2007
¬ródło informacji: PAP/INTERIA.PL
Czerwona gospodarka
czerwiec 24, 2003
przesłała Elżbieta
Kto - komu i czemu służy
lipiec 2, 2008
Artur Łoboda
Kołodko chce, by Polska weszła do strefy euro w 2006 roku
lipiec 27, 2002
PAP
Nie znośne błędy...
grudzień 19, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia www.mirnal.neostrada.
Zmarł Stanisław Skalski
listopad 12, 2004
Czy po 12 latach mamy sprawiedliwy ład społeczny ? (znawca 2)
sierpień 18, 2002
PAP
Bojkot wyborczy
wrzesień 20, 2007
...
APEL O UCZCZENIE PAMIECI OFIAR STALINZMU
marzec 17, 2003
Monitor Polski i przeniesiony list z odpowiedzia
listopad 24, 2006
mik4
Czy doczekamy się Polskiego kongresmena w USA?
luty 28, 2009
Gregory Akko
Przypomnienie
lipiec 20, 2006
Artur Łoboda
Towarzystwo ochrony ormowców
styczeń 7, 2003
Artur Łoboda
Apel do Prezydenta RP
luty 24, 2007
Bogusław
TO JAK TO Z TYM..DOLAREM???.
kwiecień 21, 2008
surrealista
Kłamstwo o bezrobociu - kolejny raz powtarzane
maj 8, 2006
Jesteśmy na pastwie Niemców ...
październik 21, 2004
Ośrodek Studiów Wschodnich
Strajkują sędziowie, prokuratorzy ze średnią dochodów 8tys. zł - kiedy zastrajkują emeryci i renciści żyjący za 650zł miesięc
wrzesień 24, 2008
ZR
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media