ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
więcej ->

 
 

13 grudnia 2006 Stan Tymiński: Stan Wojenny – Dolarowa „Solidarność”



Z dalekiej Kanady obserwowałem obchody 25-ej rocznicy Stanu Wojennego w Polsce. Był to wtedy prawdziwy dramat naszej współczesnej historii, który do tej pory dzieli nas Polaków. Według dzisiejszych sondaży taka sama ilość ludzi uważa Stan Wojenny za słuszny i niesłuszny. Zaskoczyła mnie ogromna zaciekłość byłych polityków OKP oraz Unii Wolności, którzy znani są ze stronniczości swoich opinii. Z moich osobistych doświadczeń czym większy hałas tej grupy, tym więcej podejrzeń, że prawda jest zupełnie inna. Bo ci ludzie bez legendy „Solidarności” to dywersanci, którzy zdradzili Polskę w zamian za zaszczyty, władzę i pieniądze.

Mieliśmy szansę aby przemyśleć przez 25 lat jak doszło do Stanu Wojennego i co on znaczył dla Polski. Ale dalej nie wszyscy jesteśmy zgodni co do słuszności tego przedsięwzięcia. A to dlatego ze dalej jesteśmy pod wpływem wrogiej nam propagandowej dezinformacji aby stronniczo potępiać Stan Wojenny i wszystkich Polaków, którzy w nim wzięli udział.

W znaczeniu dzisiejszego liberalizmu każda prawda jest relatywna i subiektywna. Innymi słowami punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Aby lepiej zrozumieć genezę Stanu Wojennego, my Polacy musimy wiedzieć komu Stan Wojenny posłużył i komu zaszkodził.

W roku 1981 istniał jeszcze Berliński Mur i trwała Zimna Wojna między Wschodem i Zachodem. Prawdziwym polem walki byl ówczesny Wietnam, gdzie Stany Zjednoczone boleśnie zmagały się z partyzantką wspieraną przez Sowietów. Był to bardzo drogi konflikt, który właściwie nie osłabił ZSRR ale wiele kosztował Amerykę.

Sam ZSRR, mimo ze wspomagał wietnamską partyzantkę, też nie był silny. Dziesięciolecia komunizmu pozwalały na dobre uzbrojenie wojskowe ale nie na rozwój kraju. Komunizm w ZSRR finansowały satelickie kraje Wschodniej Europy, takie jak Polska, Czechosłowacja, Węgry, NRD, Bułgaria, Rumunia, etc. Jak wiemy tylko 10% hipoteki wystarczy na jej utrzymanie w skali roku i tyle mniej więcej ZSRR korzystał z socjalistycznych krajów Wschodniej Europy aby utrzymać się przy życiu.

Wojna w Wietnamie nie osłabiła ZSRR tak jak tego oczekiwano. Ameryka potrzebowała innego rozwiązania aby zakończyć Zimną Wojnę. Takim krokiem było oderwanie krajów socjalistycznych od USSR. A to po to aby urwać mechanizm finansowania ZSRR przez jej satelitów. Do tego potrzebna była propaganda oraz dywersja aby stworzyć strajkowe zamieszki i bunty ludności. Polska, największy satelita ZSRR, pod wpływem takiej akcji okazała się najbardziej podatna na tego rodzaju manipulację. Amerykańska CIA użyła dwa kluczowe kanały dywersji w Polsce: żydowski oraz kościelny. Organizacje żydowskie oraz kościelne nagle dostały ogromne sumy pieniędzy na poparcie windykacyjnych żądań „Solidarności”, które w większości były nierealne. Dyrygował tym między innymi „nasz rodak” z Waszyngtonu Zbigniew Brzeziński. Pod wpływem takiej dywersji Polska nagle stała się tykającą bombą, która w każdej chwili mogła wybuchnąć i tym samym zrujnować porządek społeczny w Polsce. Ofiary ludzkie mogły wtedy być tysiąckrotnie większe.

W sytuacji takiej presji ówczesny rząd w Polsce mógł podjąć tylko jedną decyzję – Stan Wojenny, aby unieszkodliwić agresję z zewnątrz oraz na okres czasowy uwięzić rodzimych dywersantów. To właśnie ci odpłatni dywersanci więzieni w czasie Stanu Wojennego dzisiaj krzyczą najgłośniej przeciw niemu, jednocześnie promując się na jedynych opozycjonistów i zbawców naszego narodu. Stan Wojenny nie nastąpił z powodu rosyjskich czołgów na wschodniej granicy ale z powodu agresji Zachodu. Muszę przypomnieć że w tamtym czasie rosyjskie czołgi i wojsko już były w Polsce w swoich bazach rozlokowanych na terenie całego kraju.

Nie neguję że Stan wojenny był zły. Każdy Stan Wojenny jest zły. Ale to było mniejsze zło aby zachować społeczny porządek w Polsce, która po latach sowieckiej eksploatacji finansowo ledwie stała na nogach. Nieszczęśliwie Stan Wojenny także upewnił PZPR-wska elitę że zmiana ustroju jest konieczna wraz z niezbędnym samo-uwłaszczeniem. Nieoczekiwanie mieli do tego wielka pomoc amerykańskiej dyplomacji, której zależało nie tylko na odcięciu mechanizmów finansowania ZSRR ale także na zmianie ustroju w Rosji oraz jej satelitach. Aby do tego doszło, musiał zaistnieć udokumentowany przykład sukcesu nomenklatury w Polsce, która była pierwszym krajem chętnym do zmiany ustroju. Dlatego po ugaszeniu buntów robotniczych w 1989 roku doszło do współpracy miedzy elitą PZPR oraz lud?mi, którzy podżegali do tych buntów – wszyscy przyja?nie i przy wódce zasiedli przy Okrągłym Stole. Ameryka na przykładzie Polski chciała pokazać Rosji że tuzom z Partii Komunistycznej będzie bardzo dobrze a nawet o wiele lepiej po zmianie ustroju. Tak tez się stało a Gorbaczow, który wprowadził w Rosji zmianę ustroju, po śmierci żony ożenił się z Amerykanką i zamieszkał w słonecznej Kalifornii.

No cóż, nam Kanadyjczykom wypada tylko pogratulować Amerykanom sukcesów i skuteczności działania w Polsce. Dzisiaj, 25 lat pó?niej widzimy wyniki ich akcji. Wiemy co się stało z „ich” Solidarnością i do czego służyły mechanizmy Banku Światowego, Funduszu Walutowego oraz prywatyzacji. Polska, jeszcze raz wykorzystana przez „swoich i „obcych”, nie miała szansy na prawdę i promocję swoich racji. Dlatego do dzisiaj nasz Kraj ma fałszywych bohaterów „Solidarności” oraz nikłe szanse rozwoju. Nasza Racja Stanu ginie w morzu fałszu i propagandowej manipulacji. Większość z nas woli zyc w Ameryce w myśl zasady: złącz się z nami jeśli nie możesz nas zwalczyć. Do tego jeszcze dodano: „jak nie z nami to jesteś naszym wrogiem”.

Prawdziwi bohaterowie Stanu Wojennego to bezimienni ludzie, którzy go przetrwali. Fałszywi bohaterowie to ci co tam wtedy robili dywersje i bunty za cudze pieniądze. To oni dzisiaj najwięcej krzyczą o swoich zasługach aby zagłuszyć prawdę, która jest dla nich największym zagrożeniem. Bo prawda zawsze zmiecie zdrajców jak kurz na śmietnik historii.

Stan Wojenny zatrzymał społeczny chaos ale zapoczątkował wiele niekorzystnych procesów, co z kolei stworzyło lawinę bezrobocia. Wiele struktur społecznych zostało tendencyjnie zniszczonych tak jak Spółdzielcza Bankowość czy Służba Zdrowia. Znana jest teza ze najpierw trzeba coś dobrze zburzyć aby móc cos dobrego zbudować od nowa. Ale w Polsce burzenie gospodarki trwa od dziesięcioleci. A to dlatego że brakuje politycznej woli odbudowy ze strony kolejnych rządów, które tak jak obecnie Kaczyńscy gwarantują układ „okrągłego stołu”.

Możemy winić Amerykanów, Rosjan, Żydow ale tak naprawdę winę za ten stan rzeczy zbiorowo i indywidualnie ponosimy my. A to dlatego ze Polacy w pierwszym zderzeniu z manipulacją nie są świadomi swojej siły oraz nie mają chęci do zbiorowej współpracy. Nasza kultura, która pochodzi ze starożytnego Rzymu ceni działanie indywidualne a nie zbiorowe. Dlatego manipluacja ze strony kultur azjatyckich czy ?ydowskich jest zawsze udana, ponieważ ludzie pochodzący z tych kultur zawsze działają zbiorowo.

Większość Polakow indywidualistów naszym śladem chce wyjechać z Polski aby ich ziarna pracy padły na żyzną glebę obcej ziemi, gdzie istnieją warunki do normalnego życia i rozwoju. Jednocześnie obserwuję zupełną bezbronność i beztroskę moich Rodaków w Kraju w obliczu globalnej manipulacji wobec mojej Ojczyzny. Nie w tym zło ze ktoś jest biedny i bezbronny ale dlatego że jest izolowany od prawdy a fakty są interpretowane przez prasę na jego niekorzyść. Jeszcze nie czas aby cała prawda o Stanie Wojennym wyszła na jaw ponieważ jego wykonawcy boją się ataków ze strony rodzimych oraz zagranicznych manipulantów. Czy tak jak Kopernik ich wspomnienia na ten temat będę opublikowane dopiero po ich śmierci? A więc nie mam za złe Gen. Jaruzelskiemu ze on Stan Wojenny wprowadził ale potępiam go za tchórzostwo, że do tej pory nie powiedział prawdy o przyczynach swojej decyzji. Ale nie tracę nadziei ze zanim umrze Generał nam to powie.

18 grudzień 2006

Stanisław Tymiński 

  

Archiwum

Amerykański ruch anty-wojenny
wrzesień 4, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Mit Kalifatu Swiatowego Terroru?
luty 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Rosja jako " przyjaciel" Polski
sierpień 20, 2008
Jacobsdamm Warszawa.
To nie był wypadek
lipiec 6, 2003
Małgorzata Rutkowska
Izrael miał zaatakować Iran z terytorium Gruzji
wrzesień 4, 2008
PAP
Przegląd internetowych angielskojęzycznych ?ródeł informacji o wojnie w Iraku
kwiecień 1, 2003
analityk
Mądry jak Irlandczyk
kwiecień 16, 2003
Elżbieta
Społeczeństwo inwigilowane
marzec 29, 2003
Lig
Urzędnicza obojętność wobec dzieci
grudzień 6, 2002
Portrety świet(n)ych udawaczy: casus Aureliusza Augustyna
styczeń 28, 2007
Marek Głogoczowski
Aurea mediocritas (!)
listopad 10, 2005
Marek Olżyński
Kolejne zagranie do przejęcia pełnej władzy nad polskim kapitałem
sierpień 2, 2004
PAP
Czy już wkrótce międzynarodowe listy gończe za Polskim Przezydentem, Premierem, Prokuratorem Generalnym...
czerwiec 9, 2007
tłumacz
Cokolwiek by nie zrobiło ABW to ?le!
kwiecień 28, 2007
A.Sandauer
Germańskie pochodzenie „słowiańskich” języków .
sierpień 22, 2007
Tezlav von Roya
Jak Kanada odrzuciła (Tarczę...}
sierpień 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Wezwanie o natychmiastowe zaprzestanie walk
sierpień 9, 2006
Fundacja ICPPC
Druga TARGOWICA
grudzień 27, 2002
Elzbieta
Eastern Europe: Manufacturing of a "Catholic" Docility
listopad 25, 2006
Marek Glogoczowski
Restalinizacja
wrzesień 13, 2005
przesłała Elzbieta
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media