ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
więcej ->

 
 

Wewnętrzni okupanci albo piąta liga

Niedawno syn wypomniał mi błąd zaufania (co prawda ograniczonego) do jednego z polityków, które wyjawiłem w przeszłości.

No cóż, poszukując normalności w naszym życiu popełniamy nieraz błędy.
Tym bardziej, że wszystko dookoła jest anormalne. A w szczególności świat polityki.
O ile jednak ja - przecierając szlaki błądziłem po omacku, o tyle idący za mną mają zdecydowanie lepsze pojęcie o sytuacji Kraju.

I cóż robią ze swoją wiedzą....?
Nic!

Z niezrozumiałych dla mnie powodów większość komentatorów świata polityki ogromnie spłaszcza, czy wręcz prymitywizuje opis gier prowadzonych wobec nas przez polityków.
Niedawno czytałem artykuł Stanisława Michalkiewicza "Żenujący wyzysk", w którym to publicysta - uważany za jeden z tęższych umysłów w Polsce po raz kolejny wyjaśniał wyższość "realnego kapitalizmu" nad "realnym socjalizmem".

I w tym momencie wezbrała się we mnie złość, że trzydziestokilkumilionowy naród stać w porywach na ludzi pokroju Michalkiewicza.. Zachowuje się on bowiem jak widz, który wszedł do kina w połowie filmu i na tej podstawie skomentował jego przesłanie.
Prawie każdy jego artykuł zaczyna się i kończy na "kapitalizmie" jako nowej ideologii wyzwolenia społecznego.
Gdyby jednak pan Michalkiewicz zmusił swoje szare komórki do minimalnej pracy to zrozumiałby (jest przecież człowiekiem inteligentnym), że kapitalizm nie jest jakimś idealnym modelem stosunków społecznych ale systemem sprawowania władzy.
Wielokrotnie o tym pisałem, że to rewolucja naukowo techniczna wyzwoliła kapitalizm a nie odwrotnie.
Doskonałym przykładem są dla nas Chiny, gdzie w warunkach lewicowego neofeudalizmu - przez import najnowszej technologii tworzy się zręby kapitalizmu.

Michalkiewicz dysponuje doskonałym językiem.
Ale grając w pojedynkę zachowuje się jak gracz z ligi okręgowej, który ucieszy niewybrednych gapiów.
Kiedy "pierwsza liga" polityczna "drukuje wyniki" tacy jak Michalkiewicz zdobywają poklask i sławę, choć tak naprawdę są użytecznymi głupcami dla wrogów naszej wolności i prowadzą społeczeństwo w inne rejony manowców.
Czymże bowiem różni się kapitalizm od feudalizmu?
W głównej mierze tym, że zamiast miecza i przybocznej drużyny nowi władcy posiadają konta bankowe i armię biurokratów która zniszczy potencjalnego przeciwnika.
Zamiast wybierać się na gościniec współcześni zbójcy idą na giełdę gdzie niemiłosiernie łupią naiwnych frajerów.
W państwach o osłabionym porządku prawnym grupy rabusiów grabią majątek narodowy.

Dziś - w czasie kiedy Stany Zjednoczone zapewniają opiekę socjalną - nie do pomyślenia w komunizmie- opowiadane bzdetów o wyższości tego systemu nad socjalizmem świadczyć może tylko o politycznej paranoi.


Stara łacińska maksyma głosi "historia nauczycielką życia".
I właśnie z tego powodu gangi sprawujące władzę w Polsce stworzyły w latach 90. nową interpretację historii - by na koniec wmówić ogłupionemu społeczeństwu, że żyjemy w czasach nie mających żadnego odniesienia do przeszłości.

Kiedy ujarzmione społeczeństwo polskie zakuto w dyby neofeudalizmu ekonomicznego zrozumieliśmy, że w sposób wyjątkowo naiwny powtórzyliśmy wszystkie błędy przeszłości.
Rozumny człowiek powinien doskonale zdać sobie sprawę, że w czasach silnego postępu technicznego jedyną alternatywą dla Polski jest homogenizacja najlepszych elementów historycznych systemów społecznych. Można wiec przyjąć, że zarówno feudalizm, jak tez kapitalizm i socjalizm winny wnieść w przyszłe społeczeństwo swoje najlepsze elementy - albowiem tak naprawdę są inną odmianą tego samego problemu - sprawowania władzy nad społeczeństwem.
Taka władza musi istnieć ponieważ zawsze musi być kierowca.
W przeciwnym wypadku pojazd wpada do rowu lub rozstrzaskuje się o przeszkodę jak stało się z Polska po 1989 roku.

Po 1989 roku naiwnie uwierzyliśmy, że w końcu Polska będą rządzić ludzie z wiedzą i honorem.
Tymczasem robactwo, które przejęło władzę rzuciło hasło, że kraj należy rozgrabić a wtedy kilkunastomilionowa hołota rzuciła się pospiesznie do wyszarpywania - co lepszych kąsków.
Mieliśmy już akcje, udziały pracownicze, odprawy górnicze, które tak naprawdę służyły jednemu - zniszczeniu gospodarki polskiej.
Ale czy ten zamach na Polskę udałby się - gdyby nie udział w tym dziele polskiej hołoty - kilku milionów rodaków - gotowych sprzedać ojczyznę za judaszowe srebrniki?

W zeszłym roku mieliśmy okazję oglądać - jak hołota rzuciła się do jednego z hipermarketów by po promocyjnej cenie zakupić zupełnie niepotrzebne do życia towary.

"Po promocyjnej cenie" polska hołota kupiła sobie bezrobocie, nędzę i poniewierkę.
Za obietnice "złotych gór" polska hołota sprzedała swój kraj gangsterom.
To, że większość z tych gangsterów ma żydowskie pochodzenie służy dziś za wytłumaczenie własnej podłości.
Bawiąc się metaforami Stanisław Michalkiewicz pisze o "wewnętrznych okupantach", którzy rujnują nasze życie.
Ale prawdziwymi naszymi "wewnętrznymi okupantami" jest podłość, chciwość, lenistwo.

Te trzy cechy zadecydowały, że ubiegłym roku tak wielu Polaków poparło podporządkowanie własnego Kraju zachodnioeuropejskim kolonialistom - głosując za wstąpieniem do Unii Europejskiej na niewolniczych warunkach.

Dokąd zmierzasz Polsko ...?
18 czerwiec 2005

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Neandertalczycy są wśród nas ...
październik 23, 2006
INTERIA.PL
Skandal z lekiem corhydron
listopad 9, 2006
Adam Sandauer
Moja Ojczyzna
sierpień 1, 2003
przesłała Elżbieta
Poprawa sytuacji Alkaidy spowodowana fiaskiem w Iraku i Afganistanie
styczeń 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Open Letter to Michael Jones and Israel Adam Shamir
lipiec 27, 2008
Delphi
listopad 4, 2005
PAP
"Fahrenheit 9/11" z owacją na stojąco
maj 18, 2004
Ewa
Bractwo Włoskie w Krakowie
listopad 24, 2005
Artur Łoboda
USA rozpracowane przez Rosję, czyli Ameryka w negliżu !
luty 11, 2007
tezlav von roya
Czwarty wymiar czyli przełamanie aksjomatów
kwiecień 24, 2006
Artur Łoboda
Brudna Przeszłość KGB Putina i Kwaśniewskiego
luty 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Marek Pol, minister infrakłamstwa
grudzień 23, 2002
zaprasza.net
Gdynia - otwarte miasto? Forum ZKM z cenzurą
lipiec 10, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Glodujacy Edward Dusza - Jozef Mackiewicz - polscy dygnitarze
sierpień 1, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
Tylko Narodowe Panstwo Polskie
kwiecień 14, 2003
przeslala Elzbieta
Gdy ofiara staje się katem .......
styczeń 6, 2009
Artur Łoboda
Szkodliwa nadgorliwość
styczeń 12, 2004
Nasz Dziennik
Apel do papieża o odwołanie Rydzyka
lipiec 10, 2007
UŻYTECZNE PRAWA RZˇDZACE PRACˇ ZAWODOWˇ
sierpień 19, 2002
"Nie gardzić własnymi pomnikami"
czerwiec 4, 2008
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media