|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
więcej -> |
|
Orkiestra gra do końca. Przemeblowanie w rządzie
|
|
Premier Leszek Miller odwołał ministrów Wiesława Kaczmarka i Jacka Piechotę z zajmowanych stanowisk. Premier podjął także decyzję o połączeniu dotychczasowych resortów gospodarki oraz pracy i polityki społecznej.
Szef rządu odwołał ze stanowiska ministra gospodarki Jacka Piechotę i powierzył kierowanie połączonymi resortami gospodarki oraz pracy i polityki społecznej, dotychczasowemu szefowi resortu pracy - Jerzemu Hausnerowi. Premier dokonał także zmiany w resorcie skarbu państwa, odwołując Wiesława Kaczmarka i powołując na to stanowisko Sławomira Cytryckiego, specjalistę z dziedziny finansów i rynków kapitałowych.
Tłumacząc połączenie resortów pracy i gospodarki Leszek Miller powiedział, że dotychczasowy podział instytucjonalny w tej dziedzinie utrudniał kompleksowe działania i kompleksowe spojrzenie. Dodał, że praca, gospodarka i polityka społeczna to dwie strony tego samego problemu, którym jest stworzenie społeczeństwu warunków do życia i aktywności zawodowej.
Powodem zmiany na stanowisku ministra finansów jest natomiast - jak powiedział premier Leszek Miler - odciążenie sfery prywatyzacji od napięć politycznych.
Na konferencji prasowej premier przedstawił priorytety rządu, do których należą m.in. integracja z Unią Europejską, przygotowania do referendum, szybszy rozwój gospodarki, infrastruktury, nauki i kultury oraz edukacji.
Leszek Miller powołał również w skład rządu Lecha Nikolskiego, który dotychczas pełnił funkcję sekretarza stanu w kancelarii premiera. Przejmie on praktycznie wszystkie obowiązki dotyczące informowania społeczeństwa o Unii Europejskiej. Tym samym został zlikwidowany urząd pełnomocnika rządu do spraw informacji europejskiej. Pełniący do tej pory tę funkcję Sławomir Wiatr będzie zastępcą Lecha Nikolskiego. Z kolei nowym szefem gabinetu politycznego premiera będzie Aleksandra Jakubowska - poinformował w poniedziałek rzecznik rządu Michał Tober.
Załącznik
OBWIESZCZENIE PREZESA RADY MINISTRÓW
z dnia 13 grudnia 2001 r.
o treści oświadczeń złożonych przez osoby powoływane na kierownicze stanowiska państwowe przez Prezesa Rady Ministrów.
(Mon. Pol. Nr 45, poz. 740)
Na podstawie art. 11 ust. 1 ustawy z dnia 11 kwietnia 1997 r. o ujawnieniu pracy lub służby w organach bezpieczeństwa państwa lub współpracy z nimi w latach 1944-1990 osób pełniących funkcje publiczne (Dz. U. z 1999 r. Nr 42, poz. 428, Nr 57, poz. 618, Nr 62, poz. 681 i Nr 63, poz. 701 oraz z 2000 r. Nr 43, poz. 488 i Nr 50, poz. 600) podaje się do publicznej wiadomości, co następuje:
1) Andrzej Byrt - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, syn Jana, urodzony 20 września 1949 r. w Poznaniu, zamieszkały w Warszawie, oświadczył, że był świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2 i art. 4 powołanej ustawy;
2) Sławomir Cytrycki - Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, syn Ryszarda, urodzony 17 grudnia 1951 r. w Łodzi, zamieszkały w Warszawie, oświadczył, że był świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2 i art. 4 powołanej ustawy.
|
|
6 styczeń 2003
|
|
PAP
|
|
|
|
Językowa patologia
lipiec 16, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Lekcja wychowania obywatelskiego...
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Szaron: Arafat to przywódca gangu morderców
sierpień 9, 2002
IAR
|
The Dream Philosophy of Paranoids: Kill Arabs, Cry Anti-Semitism
wrzesień 19, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
MSP czeka na ocenę ryzyka politycznego sprzedaży akcji RG
lipiec 26, 2002
PAP
|
Recenzja dokonana przez czas
Kazimierz Z. Poznański: SUKCES REFORMATORÓW - PORAŻKA REFORM
grudzień 18, 2002
Kazimierz Poznański
|
"Operacja rozbrajania Iraku"
marzec 26, 2003
|
Kolowrotek
październik 30, 2007
Sloneczny Zegar
|
Edukowanie starego idioty
styczeń 24, 2006
Klaudiusz Wesołek
|
Polacy nie umieją i nie chcą rządzić się w własnym kraju
styczeń 16, 2003
PAP
|
KTO RZˇDZI ŚWIATEM?
styczeń 24, 2004
|
Raz - na zawsze skończyć z mitem Solidarności
listopad 27, 2008
Artur Łoboda
|
Życzenia Świąteczne
marzec 28, 2005
redakcja zaprasza.net
|
Czy mają za co dziękowac ?
maj 20, 2005
przesłała Elzbieta
|
Self-Restraint Prolongs the War - by prof. Paul Eildelberg
styczeń 6, 2009
przysłał Marek Głogoczowski
|
KONGRES POLSKI SUWERENNEJ - WEZWANIE O MORATORIUM
marzec 6, 2004
|
Dysproporcja nuklearna między Izraelem i Iranem
luty 3, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Szaron szuka sprzymierzeńców
styczeń 29, 2003
PAP
|
Zagrożone Wartości USA
grudzień 31, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Goście w naszym Kraju
kwiecień 14, 2003
Ivo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|