|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r |
|
| Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
więcej -> |
|
Dysproporcja Skutów Nuklearnej Megalomanii Izraela
|
|

Gazeta Jerusalem Post z 29go marca, 2007, zawiera ostrzeżenie, głównie pod adresem Izraela, o poważnym zagrożeniu samego Izraela jak i całego regionu Bliskiego Wschodu z powodu istniejącego tam nagromadzenia radioaktywnych materiałów. Ostrzeżenie to pochodzi od Greenpeace, organizacji ochrony środowiska, w raporcie ogłoszonym w Tel Awiwie pod tytułem „Przegląd Ośrodków Nuklearnych w Iranie, Izraelu i w Turcji,” którego treść jest przeanalizowana w artykule Shelly Paz.
Trzesienie ziemi lub atak pocisków rakietowych, takich jakie są w arsenale Iranu na reaktor Nahal Sorek, 30 km od Tel Awiwu, miałby katastrofalne skutki. Jak dotąd najprawdopodobniejszy był przypadkowy przeciek radioaktywny, na przykad, w ośrodku Dimona. Radioaktywny przeciek z Dimona spowodowałby epidemię raka na powierzchni o promieniu 400 km. w tym na wyspie Cypr, w Jordanii i całej Paletynie.
Po śmierci prezydenta Kennedy’ego Żydzi zaczęli budowę swego arsenału nuklearnego, tak że już w 1967 roku Izraela mógł grozić zniszczeniem za pomocą bomb nuklearnych tak Kairu jak i Damaszku. Izraelski arsenał nuklearny jest produkowanym w ośrodku Dimona, gdzie są reaktory produkujące plutonium lub tritium oraz wzbogacające uran w celu produkowania bomb nuklearnych, których Izrael ma ponad 200. Są tam też reaktory przetwarzające uran do celów produkcji elektryczności oraz są urządzenia do przechowywania radioaktywnych odchodów z elektrowni.
Awaria reaktora lub przeciek odchodów radioaltywnych, łatwo może mieć miejsce. Natomiast napad Izraela lub USA na Iran może spowodować salwę odwetową Iranu i wybuchy głowic rakiet, które byłyby gro?niejsze w skutkach niż przypadkowe awarie. Eksplozje mogą spowodować masowe skażenie ludności przez radioatywne plutonium z reaktora lub z przetwarzających urządzeń. Tel Awiw i okolice, zwłaszcza miejscowość Jawne mogą ponieść fatalne konsekwencje zatrucia spowodownego przciekiem radioisotopów produkowanych przez reaktor Nahal Sorek, który jest czynny od 1960 roku.
Mieszkańcy terenów niedaleko bazy morskiej izreaelskiej floty wojennej w porcie Haifa są poważnie zagrożeni. Izraelskie łodzie podwodne dostarczone przez Niemcy są wyposażone w wyrzutnie rakiet z głowicami nuklearnymi. Poza niebezpieczeństwem związanym z faktycznym użyciem broni nuklearnej przez Izrael, głowice te muszą być konserwowane, co powoduje poważną możliwość wypadku. Izraelskie łodzie podwodne patrolujące wody międzynarodowe z załadownymi pociskami z głowicami nuklearnym mogą łatwo ulec awarji.
Atak USA i Izraela na ośrodki nuklearne w Iranie, które wszystkie są położone blisko miast i gęsto zaludnionych terenów, spowodowałby wielomilionowe straty w ludziach z powodu zatrucia materiałami radioatywnymi a jednoczesna salwa odwetowa z Iranu może spowodować podobne nieszczęścia w samym Izraelu.
Według raportu wywiadu rosyjskiego, siły zbrojne USA w Zatoce Perskiej są w pogotowiu do ataku na Iran w bardzo bliskiej przyszłości. Wcześniej Iran zapowiedział, że w razie ataku odpowie salwą odwetową nie tylko na siły morskie USA przy jego brzegach, ale również na Tel Awiw, Haifę, Dimona i inne strategicznie ważne punkty w Izraelu. Tak więc nuklearna megalomania Izraela stwarzaja bardzo niebezpieczną sytuację dla Bliskiego Wschodu i dla całego świata.
www.pogonowski.com
|
|
2 kwiecień 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Do przyjaciół gówniarzy
marzec 19, 2007
S.I.W
|
5 lat portalu "zaprasza.net"
maj 13, 2007
Artur Łoboda
|
Pryskają prounijne mity
czerwiec 17, 2003
Jerzy Robert Nowak
|
Prywatyzacja na lewych torach
Zagraniczne spółki przejmują infrastrukturę komunikacyjną miast
listopad 20, 2002
http://www.naszdziennik.pl/
|
Obrazu obraza
luty 13, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Podatki a aukcje w internecie
marzec 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Obama - check Judicial Index
lipiec 31, 2008
przysłał ICP
|
Relacja z pikiety poszkodowanych przez błędy lekarskie
- Czy władze państwa, budując IV RP chcą być solidarne z obywatelami
październik 13, 2006
Adam Sandauer
|
Konferencja naukowa
wrzesień 12, 2006
|
Moje przykazania -1
maj 8, 2003
krzysztof gilewski
|
Radio z wozu, koniom lżej?
kwiecień 7, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
"Stan wojenny był konieczny"
grudzień 17, 2006
Olaf Swolkień
|
Cynizm, arogancja, chamstwo
luty 4, 2003
Adam Zielińsk&Co.
|
Proste rozwiązania
październik 22, 2003
Polskie Jutro
|
Krwawa Pascha
październik 6, 2007
Izrael Szamir
|
Zdekomunizować Roosevelta !!!
maj 9, 2007
marduk
|
NATO backs Georgia but no firm invitation to join
wrzesień 15, 2008
tłumacz
|
Runda przegrana przez Izrael
sierpień 15, 2006
Iwo Cypian Poogonowski
|
Dysproporcja Skutów Nuklearnej Megalomanii Izraela
kwiecień 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
PiS nie wepchnal Polski do jewRopejskiego kolchozu, nie uchwalil budzetu na rok 2006, ani nie podpisal porozumienia wyslania
czerwiec 17, 2006
jasiek z toronto
|
więcej -> |
|