ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
więcej ->

 
 

Krzaklewski po spotkaniu z Kołodką: nie było konfrontacji

NSZZ "Solidarność" zgłosi poprawki do pakietu antykryzysowego wicepremiera Grzegorza Kołodki, ale nie odrzuca całkowicie żadnych rozwiązań w nim zawartych - powiedział po spotkaniu z wicepremierem szef "S" Marian Krzaklewski.

W jego ocenie, zaproponowane przez Kołodkę rozwiązania po uwzględnieniu poprawek "Solidarności" mogą przynieść oczekiwane przez związek efekty.

Przede wszystkim były to merytoryczne uwagi i wnioski do tego projektu. Nie było tu starcia, konfrontacji, było to spotkanie robocze - powiedział po trwającym 2,5 godz. spotkaniu przewodniczący "S". W rozmowach uczestniczyli też inni związkowcy reprezentujący różne zakłady pracy.

Krzaklewski zapytany, czy są jakieś rozwiązania w pakiecie, na które "Solidarność" na pewno się nie zgodzi, odpowiedział: Nie było takich sytuacji. Dodał, że związek opowiada się raczej za kontynuowaniem ustaw dotyczących restrukturyzacji konkretnych sektorów, wicepremier Kołodko natomiast - zdaniem lidera "S" jest zwolennikiem, by pakiet antykryzysowy wykorzystywać dla konkretnych firm, a nie dla całych sektorów.

Tu jest między nami sprzeczność, ale jeżeli na podstawie tych ustaw będzie można zrealizować także pakiety osłonowe, np. dla sektora okrętowego, i choć nie będzie to się nazywało pakiet osłonowy dla sektora okrętowego, ale będzie on funkcjonować na podstawie tego systemu, to dojdziemy wspólnie do tego samego celu - zaznaczył przewodniczący "S".

Według Krzaklewskiego, związkowcy zwracali też uwagę na potrzebę możliwie szybkich prac nad uchwaleniem i wprowadzeniem pakietu. Przede wszystkim mówiliśmy o czasie, żeby jak najszybciej wprowadzić ten pakiet antykryzysowy, że jeżeli nie będzie uruchomiony w jak najszybszym tempie, to pó?niej nie będzie co sprzątać, jeśli chodzi o niektóre firmy, mówiąc brutalnie - powiedział.

Wicepremier mówił po spotkaniu, że rozmowa dotyczyła tego, jak wspólnym wysiłkiem wyciągnąć, co można najlepszego, z tego pakietu działań antykryzowych w zakresie ochrony rynku i miejsc pracy. Razem troszczymy się o to, aby jak najwięcej z nas miało pracę w tych przedsiębiorstwach i tych, które w wyniku realizacji tych przedsięwzięć będą tworzone, i liczę na współdziałanie partnerów społecznych, w tym także "Solidarności" - powiedział Kołodko. W tych trudnych przedsięwzięciach jedziemy na tym samym wózku i chodzi o to, aby jechać do przodu - podkreślił.

Jak zaznaczył Krzaklewski, spotkania związkowców z wicepremierem mają być kontynuowane. "Solidarność" jeszcze na etapie prac parlamentarnych nad pakietem ma złożyć swoje szczegółowe poprawki do niego.

Pakiet antykryzysowy ministra finansów Grzegorza Kołodki obejmuje umorzenie zobowiązań firm m.in. wobec urzędów skarbowych i ZUS w zamian za przedstawienie programu restrukturyzacji i zapłacenie tzw. opłaty restrukturyzacyjnej, która ma wynosić 15 proc. albo 1,5% kwoty zobowiązań.

Banki będą mogły wliczyć do rezerw zobowiązania przedsiębiorstw nieregulowane od 90 dni.

Natomiast nowe firmy będą mogły skorzystać z tzw. premii podatkowej, czyli w drugim roku działalności nie będą musiały płacić należnego podatku, ale spłacą go w ciągu kolejnych 5 lat.
20 sierpień 2002

PAP 

  

Archiwum

Żydzi mają rację
październik 7, 2006
Jerzy Skoryna
Dzisiejsi czciciele Mamona i Kabały działają według tradycji Talmudu
wrzesień 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu - Przeciw Wojnie !
luty 15, 2003
Marcowy opozycjonista mimo woli
luty 26, 2003
Leszek Skonka
Więcej urzędników po wejściu do Unii
sierpień 3, 2002
alt
GDZIE JEST POLSKA ?
czerwiec 4, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Euro-Aziatycka Wspólnota w Budowie
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Białoruś: Przeciwko ingerencji w kampanię wyborczą.
marzec 11, 2006
słowianofil
Nacjonalizm, czy kosmopolityzm?
lipiec 21, 2008
Dariusz Kosiur
Państwo Polskie z rządzącą mniejszością żydowską RP z gwiazdą Dawida w tle
sierpień 3, 2007
Dariusz Kosiur
Grajek ofiarą koncertów?
listopad 22, 2002
Artur Drożdżak, Piotr Baran http://www.se.com.pl/
Subject: 777 - Confusion and Contradiction
lipiec 11, 2005
Marek Głogoczowski
Dyktatura moneteriatu
lipiec 18, 2004
Nasz Dziennik
Wajda - reżyser niedojrzały
luty 26, 2008
Dariusz Kosiur
Polityczne skutki wojny
marzec 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Klepak" biedy nie klepie
sierpień 15, 2002
Kilka uwag odnośnie wyborów prezydenckich
październik 24, 2005
Artur Łoboda
List otwarty do Polskiego Społeczeństwa
maj 4, 2003
Elżbieta Gawlas
sdfsaf
październik 4, 2005
adssa
Fałsze Henryka Grynberga
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media