|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| Historia kontroli bankowej w USA |
|
| Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie. |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor |
|
| |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
więcej -> |
|
Papież wie, po co przyjeżdża do Polski
|
|
Zdaniem metropolity krakowskiego kardynała Franciszka Macharskiego, Ojciec Święty w czasie każdej ze swoich poprzednich pielgrzymek i tej obecnej potrafił ukazywać Polakom kierunki wyjścia ze skomplikowanych i trudnych problemów.
Rzecznik Stolicy Apostolskiej Joaquin Navarro-Valls podkreślił, że papież przyjechał do Polski przekazać światu przesłanie o miłosierdziu Bożym.
Ojciec Święty wiedział, po co przyjeżdżał do Polski w 1979 roku, chociaż nie miał gotowej recepty na rozwiązanie polskich problemów. Potrafił jednak patrzeć na współczesność nie tylko po to, żeby robić diagnozy, ale też ukazywać kierunki wyjścia ze skomplikowanych i trudnych problemów - powiedział kardynał Macharski podczas niedzielnej konferencji prasowej w Krakowie, poświęconej wstępnej ocenie wizyty Ojca Świętego w Ojczy?nie.
Dodał, że papież przyjeżdża z potężnym i dynamicznym bagażem swojej wiary, która pozwala spojrzeć na polskie problemy ze strony zarówno boskiej, jak i ludzkiej. Podkreślił, że Ojciec Święty już od samego początku swojej podróży nie omija prawdziwych i istotnych problemów dla Polaków, a jego słowa są tak potrzebne jak ziemia, woda i powietrze.
Według metropolity krakowskiego, papież mówi nam czego nie wolno tolerować i ukazuje te problemy na które muszą się znale?ć rozwiązania jak np. bezrobocie czy bieda. Jego zdaniem, papież nie daje też odpowiedzi na pytanie czy wejść, czy nie wejść do Unii Europejskiej, ale mówi, że Europa musi być zbudowana na prawdziwych wartościach, bez których biedna będzie Europa i rozpadnie się, jeśli tych wartości zabraknie i nie będą szanowane w niej podstawowe prawa człowieka.
Rzecznik Stolicy Apostolskiej Joaquin Navarro-Valls podkreślił, że podróż papieża to nie tylko jego osobista podróż w przeszłość.
Gdyby tylko to miało być celem jego podróży, to na pewno by nie przyjechał - powiedział.
Rzecznik Stolicy Apostolskiej dodał, że Jan Paweł II przyjechał głosić tylko jedno przesłanie, nie tylko do Polaków, nie tylko do Europy, ale do całego świata - przesłanie o miłosierdziu Bożym.
Pokazuje całemu światu, że Bóg jest miłosierny i że ludzie powinni być miłosierni wobec siebie, niezależnie od systemów politycznych, wyznawanych światopoglądów i religii - wyjaśnił. |
|
18 sierpień 2002
|
|
PAP
|
|
|
|
STOEN jeszcze raz
grudzień 26, 2002
Artur Łoboda
|
Open Letter to Michael Jones and Israel Adam Shamir
lipiec 27, 2008
|
Prawda historyczna
maj 15, 2003
przesłała Elżbieta
|
Warsiawka
maj 21, 2008
Artur Łoboda
|
Ach te media. Fantazja u nich, że hej!
lipiec 30, 2004
PAP
|
Polska 2010-2025
grudzień 20, 2005
Tomisław Jarosiewicz
|
Pytanie, które powinien sobie zadać każdy Polak
styczeń 9, 2007
Artur Łoboda
|
Prawo własności
lipiec 18, 2003
prof. Adam Biela
|
Jakie jest prawdziwe nazwisko kolejnego "polskiego" prezydenta
styczeń 30, 2007
dorek
|
Widmo Islamizacji Rosji i destabilizacja Bliskiego Wschodu
marzec 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Krowy są po to, aby je doić
październik 28, 2004
Mirosław Naleziński
|
"Głupia historia" - list czytelnika pisma Culture Wars w sprawie artykułu prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego
luty 23, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Kara?
styczeń 15, 2005
|
Szwecja ostrożna wobec nowych krajów UE
sierpień 19, 2002
IAR
|
Znakomity człowiek, ale...
sierpień 19, 2003
MOTO
|
Bush: Powinniśmy byli zbombardować Auschwitz
styczeń 11, 2008
PAP
|
Stwórca wiecznych praw przyrody?
wrzesień 3, 2007
Marek Głogoczowski
|
Wysiłki w celu rozwiązania kryzysu w Gazie
sierpień 4, 2006
darek
|
Czwarta władza i agenci
październik 22, 2003
Teresa Kuczyńska
|
PRÓBA WYŁUDZENIA
grudzień 14, 2002
Kazimierz Z. Poznanski
|
więcej -> |
|