ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
więcej ->

 
 

Fiasko systemu obrony anty-balistycznej?


Rosja zaprezentowała światu ulepszony typ międzykontynentalnego pocisku balistycznego, który jakoby jest nieuchwytny dla istniejących i planowanych systemów anty-balistycznych, według Aleksandra Wowk’a, rzecznika rosyjskich strategicznych sił nuklearnych. Naturalnie propaganda rosyjska nie jest bardziej wiarogodna niż propaganda USA lub Izraela.

Zakomunikowano, że międzykontynentalny pocisk balistyczny typu Topol RS-12M, był ostatnio wystrzelony z wyrzutni i sprawdzony jako skuteczna broń, przeciwko takim systemom obronnym, jak Amerykański system pocisków ABM włącznie z „Tarczą,” obecnie w przygotowaniu w USA do sprawdzania, prawdopodobnie w 2012 roku.

Według oświadczenia Wowk’a najbardziej ekonomiczne i najłatwiej osiągalne przeciwdziałanie przeciwko naziemnym systemom obrony anty-balistycznej jest strategia „asymetryczna.” Według tegoż rzecznika, strategia asymetryczna w tym wypadku polega na utrudnianiu wykrycia międzykontynentalnego pocisku balistycznego podczas lotu, oraz uniemożliwienie ustalenia trasy lotu, na wypadek stwierdzenia przez radar, że pocisk jest wlocie. Celem tej strategii jest w ogóle uniemożliwienie uruchomienia skutecznej obrony, takim systemom jak „Tarcza.”

Międzykontynentalny pocisk balistyczny typu Topol RS-12M był jakoby wystrzelony z wyrzutni w „kosmodromie” w Plesecku, w północnej Rosji, następnie przeleciał 6000 kilometrów i trafił w cel na Półwyspie Kamczatka, na rosyjskim Dalekim Wschodzie, według raportu gazety „Nowosti.”

Rosja produkuje międzykontynentalne pociski balistyczne typu Topol RS-12M w wyścigu zbrojeń oraz odpowiedzi na plany USA, żeby kontynuować testy i produkcję naziemnych wyrzutni, takich, jakie są planowane w systemie „Tarczy.” Natomiast nie ma pewności, że pociski tego systemu, będą nadawać się tylko do obrony w powietrzu, a nie do ataku obiektów na ziemi.

W związku z trudnością trafienia pociskiem w pocisk, obrona naziemna typu „Tarcza” musiałaby mieć głowice nuklearne, żeby móc niszczyć międzykontynentalny pocisk balistyczny w zasięgu eksplozji głowicy, bez konieczności faktycznego trafienia takiego typu pocisku jak Topol RS-12M, który jest jakoby zaplanowany tak, żeby leciał po zmieniającej się krzywej balistycznej, trudnej do ustalenia przez radar nawet na segment jego lotu.

Dotąd kilka systemów „ABM” do zwalczania międzykontynentalnych pocisków balistycznych było już w użyciu. Amerykański system „Safeguard” posługiwał się pociskami typu LIM-49A „Spartan” i „Sprint.” Rosjanie posługiwali się systemem A-35 i pociskiem „Galosz,” po polsku „kalosz.” Obecnie Rosyjski system był udoskonalony jako system A-135, i posługuje się pociskami „Gorgon” i „Gazela.”

Tak amerykańskie jak i rosyjskie pociski obronne miały głowice nuklearne, co wskazuje, że pociski systemu „Tarczy,” najprawdopodobniej mają też mieć głowice nuklearne. Opisywano możliwości stosowania pocisków kinetycznych, czyli uderzania kulą w kulę. Faktem jest, że systemy ABM mogą polegać na bardzo skomplikowanych obliczeniach matematycznych, żeby ustalić trasę lotu pocisku, lub działać na zasadzie wizualnej, albo mieć możność orientacji według ciepła wydzielanego przez pocisk.

Wszystkie oficjalne komunikaty na temat sprawności systemów ABM mogą być częścią propagandy. Zawsze ważnym elementem jest propaganda w celu zmylenia przeciwnika, taka jak na przykład osławione rosyjskie zwodzenie przeciwnika czyli t.zw. „obman.”

Jednym z głównych problemów systemu „ABM” jest fakt, że szybkość międzykontynentalnego pocisku balistycznego jest znacznie większa niż szybkość lotu głowicy pocisku typu „ABM.” Natomiast słyszy się plotki w USA, że we wszystkich skutecznych próbach uderzenia pociskiem w pocisk, uderzony pocisk miał wbudowane urządzenie przyciągające głowicę, która miała w niego uderzyć. Obecnie wobec pogorszenia się stosunków USA z Rosją należy się spodziewać coraz więcej odstraszającej propagandy z obu stron zaostrzającej się „zimnej wojny.”

WWW.pogonowski.com
29 sierpień 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Sąd fiński ukarał dwie gazety i autora opublikowanego listu za "wywoływanie etnicznych nienawiści do Żydów"
styczeń 11, 2007
bibula- pismo niezależne
Tania dziwka
luty 1, 2004
Artur Łoboda
MS: Krótka historia prywatyzacji banków
kwiecień 6, 2006
wedle Interia.pl
Izrael Szamir "PaRDeS - studium Kabały" Rozdział 10
kwiecień 5, 2006
Israel Adam Shamir
Mataczenie i kretactwa w Sadzie Rejonowym w Leczycy
wrzesień 13, 2006
Irena Starczynska
Kwestie wiary
listopad 6, 2007
Artur Łoboda
Piąta Kolumna organizuje kolejną imprezę "dialogu" polsko-żydowskiego
maj 16, 2007
bibula
Żydowskie święto w Sejmie i u prezydenta
grudzień 10, 2007
PAP
mozajka
wrzesień 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
O powszechny dostęp do leczenia
maj 13, 2004
Adam Sandauer
Czy Polacy znowu dadza sie oszukac ?
kwiecień 20, 2005
Nasz Dziennik
Łagry UE
lipiec 27, 2003
ks. prof. Czesław Bartnik
Majchrowski a masoni
listopad 8, 2005
Artur Łoboda
Roszczenia za błędy medyczne bez przedawnień
luty 8, 2007
A. Sandauer - przewodniczący stowarzyszenia
Sprawa 4Media już w prokuraturze
luty 19, 2003
zaprasza.net
Chciejstwo
luty 26, 2004
Ojczyzna.pl
Strategiczne straty USA w Azji Centralnej
październik 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Przedświąteczne Pranie Mózgów w USA
grudzień 6, 2004
Bankierzy i Globalne Imperium
wrzesień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Rabin Lerner sądzi, że administracja Busha była zamieszana w zorganizowanie wydarzeń 9/11
luty 12, 2007
bibula- pismo niezależne
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media