|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
więcej -> |
|
Eklezjalna lustracja
|
|

Coś się dziwnego dzieje w naszym Kościele. Wiele się mówiło i pisało zawsze o bohaterstwie polskich duchownych w okresie PRL, że ofiarą własnego życia „dali świadectwo” prawdzie Matki naszej Kościoła. Historycy zaglądający do materiałów IPN przyznają, że infiltracja polskiego Kościoła szła SB bardzo mozolnie i ogół Kościoła nigdy nie dał się złamać.
Przytaczam te opinie, gdyż w ostatnim czasie wydawać się może, że Kościół i SB w okresie PRL mogły „zamieniać się personelem”. Na Kościół katolicki padła ostatnio trwoga przed lustracją i każdy duchowny boi się, aby nie podzielić losu ks. Hejmo, Malińskiego czy Czajkowskiego.
Przyznam szczerze, że nie rozumiałem ostatnimi czasy zachowania niektórych hierarchów Kościoła. Od czasu Soboru Watykańskiego II Kościół przestał się podobno zajmować polityką i przyjął – jako swoją – agnostyczną formułę rozdziału Kościoła od państwa. Cała grupa polskich biskupów wręcz gania za o. Tadeuszem Rydzykiem, prawie że z ostrymi narzędziami w rękach, aby uniemożliwić mu „mieszanie się” do polityki.
Ci sami hierarchowie wygłaszają płomienne mowy, że Kościół nie powinien zajmować się polityką i pokazują przykład hiszpański – zresztą nieprawdziwy – że zainteresowanie się Kościoła polityką w okresie frankistowskim zaszkodziło katolicyzmowi. Ci sami hierarchowie głoszą, że rozdział Kościoła od państwa we Francji w 1905 roku był dla Kościoła wybawieniem.
Przyznam, że ja nie akceptuję idei Kościoła agnostycznego politycznie, gdyż ten sam Kościół przez blisko 2000 lat, ustami tegoż Kościoła, głosił potrzebą Panowania Społecznego Jezusa Chrystusa w społeczeństwie ludzkim. Ten nowatorski pogląd o rozdziale między polityką a teologią ma jednak swoją logikę, gdy słucha się hierarchów broniących tej postawy.
Rzecz w tym, że hierarchowie ci sami zasady tej nie przestrzegają. Jest powszechnie wiadomo, że pewien eklezjalny dygnitarz, głosząc bezustannie potrzebę rozdziału Kościoła od polityki, przed ostatnimi wyborami zakazał propagandy politycznej przed Kościołami, wyjątek czyniąc dla PO; na kontrolowanej przez niego uczelni nie wolno organizować spotkań politycznych, ale wyjątek zrobiono dla Adama Michnika.
Przykłady tego rodzaju można by mnożyć, a wskazują one jednoznacznie, że ta część polskiej hierarchii, która najgłośniej wojuje z o. Rydzykiem, aby radio kierowane przezeń nie zajmowało się polityką, niedwuznacznie sympatyzuje z PO. Wszyscy pamiętamy jak pewien arcybiskup aktywnie włączył się w rozmowy koalicyjne PiS-PO i jak nie mógł przeboleć, że PO zostało za burtą rządu Marcinkiewicza.
Widok ludzi Kościoła sympatyzujących z klasyczną partią demoliberalną – której korzenie sięgają bezbożnej Unii Wolności - budzić może wyłącznie smutek. Można się było zastanawiać jak bardzo degrengolada posoborowa dotknęła nasz polski Kościół. Teraz jednak widzimy, że preferencje polityczne niektórych duchownych wyra?nie łączą się z ich stosunkiem do lustracji eklezjalnej.
Poglądy ks. Malińskiego i Czajkowiskiego to polityczna „michnikowszczyzna”. Jednak w obronie ich i z okrzykiem „Stop lustracji w Kościele!” przybiegli ci sami hierarchowie, którzy manifestowali swoje poparcie dla PO. Ja nie chcę przez to powiedzieć, że duchowni popierający PO to agenci SB, ale zbieżność tych dwóch postaw musi zastanawiać uważnego obserwatora. Zlustrowanie hierarchów kościelnych wydaje się tedy coraz bardziej interesujące.
|
|
28 czerwiec 2006
|
|
Adam Wielomski
|
|
|
|
14 KŁAMSTW A. KWAŚNIEWSKIEGO O UNII
maj 10, 2004
prof. Jerzy Robert Nowak
|
Referent i petent
lipiec 7, 2008
Marek Jastrząb
|
Dlaczego tylko w Polsce rządzeni są mądrzejsi od rządzących?
maj 3, 2005
Obserwator Pesymista
|
Komitet Obrony Polskiej Ziemi "PLACÓWKA"
luty 7, 2003
|
Bzdety :
"zderzenie cywilizacji"
luty 6, 2003
PAP
|
Zapytaj o Unie
maj 26, 2003
przesłała Elżbieta
|
Rozpoczyna się nowy rok szkolny
wrzesień 1, 2002
AŁ
|
Kadry decydują o wszystkim
maj 26, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
"Ty żydzie"
luty 15, 2005
Artur Łoboda
|
Apel
październik 13, 2003
"Jakub Mariawicz"
|
Handel USA z Iranem po usunięciu konkurencji
październik 29, 2007
marduk
|
Do prostego człowieka
marzec 23, 2003
|
Belka nie jestem przeciwnikiem podatku liniowego, ale ja jestem
grudzień 23, 2002
Artur Łoboda
|
Jarmulka i prezydent
listopad 28, 2006
wielbiciel poezji
|
Ukrainskie zbrodnie wojenne.
kwiecień 25, 2007
Bogdan "Trzy Radla" A.K.
|
Apel skazancow sowieckich - Polakow z Kazachstanu
listopad 13, 2006
W imieniu prezesa Zinkiewicza
|
Zmarła profesor Dora Kacnelson
lipiec 8, 2003
przesłała Elzbieta
|
I jest cacy
lipiec 4, 2003
Alina
|
"Ostatnie 2 lata to czas stracony dla gospodarki..."
wrzesień 8, 2007
|
Critique of Buchanan’s false image of Hitler in to the "Unnecessary War."
wrzesień 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|