ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
więcej ->

 
 

Skazywał niewinnych

Skazywał niewinnych

Skazywał na śmierć za "próbę obalenia ustroju" i wymierzał drakońskie kary. Represjonował patriotów, a dzisiaj dostaje wysoką wojskową emeryturę.


Mieczysław Widaj (94 l.) - jeden z najbardziej krwawych sędziów - co miesiąc dostaje 9301 zł. W latach 50. jako sędzia Wojskowego Sadu Rejonowego w Warszawie ponad sto razy orzekł kary śmierci - pisze "Super Express".

W 1950 r. Widaj skazał na śmierć "za szpiegostwo na rzecz Anglii i USA" asa polskiego lotnictwa Stanisława Skalskiego. Proces trwał pół godziny. W celi śmierci spędził 8 lat. Ofiarą sędziego był też biskup Czesław Kaczmarek, skazany w 1953 r na 12 lat wiezienia za działalność "na szkodę państwa". Za gorliwość Widaj został zastępcą prezesa Najwyższego Sądu Wojskowego. W 1956 r zwolniono go z wojskowej służby zawodowej. Potem był radcą prawnym. Warszawski IPN za stosowanie represji chciał postawić Widaja przed sądem. Sprawę musiał zawiesić, bo sędzia jest chory.







Widaj mieszka wygodnie w Warszawie. Żyje dostatnio z wojskowej emerytury. Czy gryzie go sumienie? - Mąż nic nie pamięta. My sami nie bardzo możemy się z nim porozumieć - mówi "SE" przez domofon żona sędziego.

MON chce obciąć emerytury stalinowskim prokuratorom, sędziom i oficerom śledczym, którzy represjonowali patriotów, a dzisiaj - jak Widaj - biorą wysokie świadczenia. Resort zrobił wykaz byłych żołnierzy zawodowych, którzy pobierają wojskowe renty lub emerytury, a między 1944 a 1956 r. pełnili służbę w Informacji Wojskowej, wojskowym sądownictwie i prokuraturze. Na liście są 472 nazwiska. Teraz ci, którzy stosowali represje i są za to ścigani przez IPN, dostaną mniejsze świadczenia.

6 marzec 2006

PAP 

  

Archiwum

Otworzmy archiwa IPN
maj 14, 2007
pap, ss
Unia Europejska jako organizacja mafijna
kwiecień 22, 2003
To nie jest nasza wojna!
APEL RADNYCH KROSNA

marzec 30, 2003
Do umundurowania wystąp
lipiec 20, 2007
Marek Olżyński
Relatywizm
lipiec 28, 2003
przesłała Elżbieta
Komornicy – bezlitośni egzekutorzy
październik 25, 2005
Edyta Gietka - Przegląd
Z Nowym Rokiem
grudzień 31, 2006
Artur Łoboda
Ryzykanci powinni płacić
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
Moralność oficjela
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
Ukryta potęga - Kapłan przed plutonem egzekucyjnym
listopad 5, 2007
...
Nie kijem go to pałką. Nie udało się umorzyć z powodu braku cech przestępstwa to doprowadzono do przedawnienia
grudzień 23, 2004
Adam Sandauer
Andersen
sierpień 30, 2002
Unikam
marzec 7, 2006
Julian Tuwim
Próba rozumu
wrzesień 10, 2007
Artur Łoboda
Czego spodziewamy się po swoim życiu?
czerwiec 30, 2008
Marek Jastrząb
Katolicy do synagogi marsz, by modlić się z żydami do Mamona
sierpień 22, 2005
Marek Głogoczowski
MIĘDZY SCYLLˇ A CHARYBDˇ
maj 30, 2004
Ojczyzna.pl
"Przestańmy myśleć tylko o sobie"
grudzień 18, 2002
Tygodnik "Forum" / L'Express - 2002.11.7
Teraz wiadomo dlaczego USA nia chciały podpisać konwencji o międzynarodowym trybunale karnym do spraw zbrodni wojennych
kwiecień 8, 2003
PAP
Solidarność 25 lat w Instytucie
maj 28, 2005
Jerzy Kowalewski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media