|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
więcej -> |
|
Pakiet antykryzysowy w Sejmie
|
|
Leszek Miller i Grzegorz Kołodko (PAP)
Walka z bezrobociem i powrót do 5-proc. wzrostu gospodarczego to główne cele polityki gospodarczej rządu - zapowiedział wicepremier-minister finansów Grzegorz Kołodko. Przedstawił on w piątek w Sejmie trzy projekty ustaw ze swego pakietu antykryzysowego.
Propozycje ministra finansów poparły kluby SLD-Unii Pracy, PSL, Samoobrony oraz Prawa i Sprawiedliwości. Opowiedziały się za skierowaniem projektów do komisji. Przeciwko była Platforma Obywatelska i Liga Polskich Rodzin.
Wicepremier Grzegorz Kołodko planuje m.in. ograniczenie w przyszłorocznym budżecie wzrostu wydatków z 4% do 3,7% - w porównaniu do roku 2002. Poprzedni minister finansów zaplanował, że wydatki budżetu będą rosnąć co roku o jeden procent ponad inflację, co przy inflacji zaplanowanej na 3% oznaczałoby wzrost o 4% do 192,5 mld zł.
Minister finansów Grzegorz Kołodko powtórzył w piątek w Sejmie, że Narodowy Bank Polski i Ministerstwo Finansów pracują nad zmianą mechanizmu kursowego. Kołodko zwrócił też uwagę, że bank centralny powinien lepiej prognozować cel inflacyjny. Trzeba tak trafiać w cel inflacyjny, by nie przestrzelić. Według niego koszt "przestrzelenia" prognoz gospodarczych ponoszą teraz przedsiębiorstwa.
Kołodko zapewnił, że zrobi wszystko, by wrócić na ścieżkę szybkiego wzrostu gospodarczego i temu mają służyć działania podjęte przez obecny rząd w ramach pakietu Przedsiębiorczość- Rozwój-Praca, które będą uzupełnione o projekty antykryzysowe.
Przyznał, że jeszcze przez jakiś czas bezrobocie będzie rosło, bo absolwenci kończą szkoły. Zapewnił jednocześnie, że projekty ustaw antykryzysowych pozwolą w dłuższym czasie zmniejszyć bezrobocie.
W odpowiedzi na zarzut Zyty Gilowskiej (PO), że Kołodko w piątek w Sejmie "wygłosił homilię". Odpowiedział: jeszcze nie jednej homilii pani wysłucha, aż się pani nawróci.
Zyta Gilowska w imieniu swojego klubu skrytykowała wcześniej z trybuny sejmowej propozycje antykryzysowe rządu. Gilowska określiła propozycje wicepremiera jako mało konkretne, oparte o niejasne kryteria i obliczone na efekt propagandowy. Zdaniem profesor Gilowskiej, mogą one doprowadzić do niekontrolowanych umorzeń podatkowych, których koszty trudno oszacować. W związku z tym posłanka Platformy wezwała rząd, by wycofał się z projektu, dotyczącego restrukturyzacji zadłużenia przedsiębiorstw, znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej.
Z kolei Halina Nowina-Konopczyna z Ligi Polskich Rodzin stwierdziła, że rządowe projekty ustaw są jedynie "kroplówką", która ma umożliwić przetrwanie zadłużonym przedsiębiorstwom. Podkreślała, że w tych projektach nie ma rozwiązań umożliwiających ożywienie gospodarki.
Poseł Wiesław Walendziak (PiS) powiedział, że w projektach rządowych kilka rzeczy wymaga dopracowania - między innymi kryteria restrukturyzacji, a także lista zakładów, które będą mogły ponosić mniejszą opłatę restrukturyzacyjn, ale zadeklarował gotowość do pracy w sejmowych komisjach nad rządowymi projektami ustaw. Zdaniem Walendziaka, posłowie powinni wspólnie wypracować takie rozwiązania, które pozwolą wyzwolić energię Polaków, optymizm i ponownie rozbudzić zaufanie do własnego państwa.
Według Mieczysława Czerniawskiego z SLD, program antykryzysowy wicepremiera jest realizacją programu wyborczego SLD-UP i elementem rządowego programu "Przedsiębiorczość-Rozwój-Praca".
Także w opinii Zbigniewa Ku?miuka z PSL, przedstawiony przez ministra finansów pakiet antykryzysowy będzie skutecznym bod?cem dla wzrostu gospodarczego. Zbigniew Ku?miuk zarzucił posłom, krytykującym Grzegorza Kołodkę, że poprzedni rząd nie zdecydował się na wprowadzenie tego typu zmian.
Przewodniczący klubu parlamentarnego Unii Pracy Janusz Lisak wyraził przekonanie, że antykryzysowy pakiet to kolejny element, wzmacniający realizację programu naprawy państwa.
Antykryzysowy pakiet poparł również klub Samoobrony. Poseł tej partii Józef Cepil zapowiedział, że Samoobrona będzie wspierała działania ministra finansów. To oświadczenie jest sprzeczne z wypowiedzią lidera Samoobrony Andrzeja Leppera, który po środowym spotkaniu z wicepremierem Kołodką mówił, że Samoobrona jest zawiedziona i rozczarowana.(łatności mogłyby szybciej wzrosnąć. |
|
26 lipiec 2002
|
|
IAR
|
|
|
|
Tajna broń HAARP, czyli metafizyka ludzkiej głupoty
luty 13, 2005
Marek Głogoczowski
|
Rząd Millera, nie reprezentujący już prawie nikogo, ciągnie Polaków do Unii Europejskiej
kwiecień 16, 2003
Adam
|
Świat uciszonej pieśni
sierpień 5, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Chavez, Hazardzista w Wenezueli
luty 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Oszustwa GUS w polskich Rocznikach Statystycznych. Ukrywanie eksterminacji i grabieży narodu
wrzesień 15, 2007
tłumacz
|
Kłamstwo sto razy powtarzane
marzec 16, 2005
|
Polacy w końcu zabrali głos w sprawie Iraku
luty 3, 2003
PAP
|
Samobójczy atak bombowy podczas biegu maratońskiego
kwiecień 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Strategiczna Gra Chin i Rosji Przeciwko USA
wrzesień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Konieczne dalsze prowokacje
luty 23, 2008
PAP
|
Globalne Inwestycje i Cele Chin
lipiec 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
10 lat Stowarzyszenia Primum Non Nocere
listopad 28, 2008
Adam Sandauer Przewodniczący Stowarzyszenia
|
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (9)
KTO ROZLICZY WAŁĘSĘ I "SOLIDARNOŚĆ ?
listopad 14, 2003
Leszek Skonka
|
Czy Niemcy za mało i za krótko pracują?
marzec 19, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Tezy do działania w ramach Programu Społecznego Polska 2005
marzec 24, 2003
Jakub Mariawicz
|
Opowieść Wigilijna 2004: KRÓL (Ukrainy) SIĘ RODZI, LUD (Ukrainy) TRUCHLEJE!
grudzień 25, 2004
Marek Głogoczowski
|
Oliwa wypływa
listopad 26, 2007
Bogusław
|
Najtrudniej dojrzeć zło tuż przed naszymi oczami
październik 7, 2003
Artur Łoboda
|
Euroentuzjaści czyli strach przed wolnoscią
kwiecień 30, 2003
przesłała Elżbieta
|
Kolejne zagranie do przejęcia pełnej władzy nad polskim kapitałem
sierpień 2, 2004
PAP
|
więcej -> |
|