ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
więcej ->

 
 

PE głosuje nad kontrowersyjną dyrektywą


Dyrektywa usługowa będzie głównym tematem rozpoczynającej się w poniedziałek sesji Parlamentu Europejskiego w Strasburgu. Eurodeputowani zadecydują, co pozostawić z przedstawionego przed dwoma laty projektu Komisji Europejskiej, który rozpętał w Unii Europejskiej dyskusję o "dumpingu socjalnym", jaki starej Europie ma grozić ze strony nowych członków.

Debatę nad dyrektywą, która miała zliberalizować rynek usług w UE, zdominowało widmo "polskiego hydraulika" odbierającego pracę francuskim kolegom po fachu. Ku zaskoczeniu pomysłodawcy, ówczesnego komisarza ds. rynku wewnętrznego Holendra Fritsa Bolkesteina, dyrektywa stała się najbardziej kontrowersyjnym projektem debatowanym w stolicach państw Unii. Rzeczową dyskusję przesłoniły niestety argumenty ideologiczne.




REKLAMA Czytaj dalej





Związkowcy szykują gigantyczną manifestację

O tym, jakie emocje budzi projekt, świadczą trwające od weekendu w różnych krajach demonstracje lewicowych organizacji i związków zawodowych. Wtorkowej debacie w PE ma towarzyszyć gigantyczna manifestacja związkowców z europejskiej konfederacji ETUC, w której udział zapowiedziały też "Solidarność" i OPZZ z Polski.

Ale związkowcy nie mają tak naprawdę powodu do niezadowolenia. W rezultacie prac w PE w dyrektywie jest coraz mniej oryginalnych pomysłów Bolkesteina. W wyniku kompromisu dwóch największych frakcji w PE - chadeków i socjalistów - z tekstu zniknie najpewniej budząca najwięcej emocji zasada kraju pochodzenia, na której zależało zwłaszcza nowym krajom. Miała ona umożliwić przedsiębiorcom świadczenie usług w innym kraju UE na podstawie przepisów kraju, z którego pochodzą.

W kompromisowej propozycji jest tylko mowa o tym, że swoboda świadczenia usług może być ograniczona jedynie w sposób "niedyskryminujący, konieczny i proporcjonalny", co jednak pozostawia duże pole do interpretacji. Nie precyzuje ona też, jakie prawodawstwo ma być stosowane. W "kompromisie" dopuszcza się szereg okoliczności pozwalających na restrykcje, wśród nich "politykę społeczną i ochronę konsumentów".

Cena za kompromis może okazać się jednak za wysoka dla wielu eurodeputowanych, zwłaszcza z chadecji. Wielu przeciwstawia się wykreśleniu przepisów o delegowaniu pracowników, uważając je za niezbędne, by cel dyrektywy usługowej został osiągnięty, tzn. aby znieść bariery administracyjne w ponadgranicznym świadczeniu usług.

Rozmowy do ostatniej chwili

Opór wśród chadeków zaowocował złożeniem w imieniu grupy poprawek przywracających szereg kluczowych zapisów, by wrócić do propozycji przyjętej w listopadzie zeszłego roku przez komisję rynku wewnętrznego. Nie jest pewne, czy podczas głosowania w czwartek zwolennikom dyrektywy uda się powtórzyć tamten sukces. Także trzecia co do wielkości frakcja liberałów i demokratów jest podzielona. Rozmowy w grupach będą trwać do ostatniej chwili.
12 luty 2006

PAP 

  

Archiwum

Były naciski, by zatuszować zbrodnię Katyńską
sierpień 7, 2004
Chiny a Imperium Amerykańskie
luty 6, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski , USA
Nas nie wygonią
kwiecień 9, 2003
słowa Marek Błaszczyk
Czeczeńscy separatyści oskarżają FSB o prowokację
wrzesień 6, 2004
PAP
Ośmiornica Wyzysku Przeciwko Ludzkiej Solidarności
styczeń 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
U.E.,czyli BLISKIE SPOTKANIE RĘKI Z NOCNIKIEM
kwiecień 28, 2008
Marek Jastrząb
Głupcy, kiedy ich bieda dosięgnie, w przeciwieństwa uciekają
czerwiec 16, 2003
Artur Łoboda
Czyje Orlęta.
czerwiec 24, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
Pakiet antykryzysowy Kołodki
lipiec 17, 2002
PAP
Upiorna błazenada żony błazna
luty 10, 2006
PAP
Czego nie widzą daltoniści
kwiecień 17, 2008
Artur Łoboda
Prawda czasu... SOBCZAK i SZPAK
kwiecień 8, 2003
Sobczak i Szpak
Pan premier Kaczynski Zydom obiecal!!!!
marzec 3, 2007
zrodlo: http://www.jta.org/cgi-bin/iowa/breaking/1
Żydowskie nagrobki jako fundament stodoły
listopad 11, 2003
Udział Polonii w referendum
maj 2, 2003
przesłała Elżbieta
Prawda i fałsz w wyborach w USA w 2008 roku
marzec 23, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
MS:Astronomiczne żądania Eureko
styczeń 23, 2008
PAP
Anarchists Endorse Wolfowitz for World Bank President
marzec 20, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Obywatel parias
czerwiec 4, 2005
Witold Filipowicz
Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory w 2005r. Podjęło się rządzenia bez większości parlamentarnej...
październik 13, 2006
Zdzisław Raczkowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media