ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
więcej ->

 
 

Poszkodowani pacjenci a pakt stabilizacyjny


Stowarzyszenie Primum Non Nocere ( http://www.sppnn.org.pl ), zwraca uwagę iż wśród ustaw które zostały wpisane do tzw. paktu stabilizacyjnego:
http://www.prawy.pl/index.php?dz=felietony&id=1433&subdz=
http://www.prawy.pl/index.php?dz=felietony&id=1434&subdz=
http://www.prawy.pl/index.php?dz=felietony&id=1435&subdz=
brak jest regulacji prawnych dla osób które ucierpiały w następstwie błędów i wypadków medycznych.
Należy przypuszczać iż partie które obecnie podpisały pakt nie zamierzają zajmować się zmianą losu poszkodowanych pacjentów.
Politycy kolejnych rządzących opcji od lat znają tragiczną sytuację tych osób i nie uczynili niczego by zmienić ich los. Przyczyną jest unikanie konfliktu z zamożnym i wpływowym lobby profesorsko ordynatorskim, kosztem poszkodowanych.
Tak poprzedni rządzący lewicowy układ jak i obecny prawicowo ludowy, wydają się bardzej liczyć z interesem wpływowych zamożnych grup niż z tragedią losu poszkodowanych.
W rzeczywistości obecna sytuacja uderza także w samo środowisko lekarskie, rozmywając odpowiedzialność za błędy i ich tuszowanie, podważając autorytet wielu z tych którzy za swą uczciwą pracę zasługują na najwyższy szacunek.

Informuję jednocześnie iż dn. 11 lutego z okazji Światowego Dnia Chorego, Stowarzyszenie Primum Non Nocere, organizuje ogólnopolską naradę by zastanowić się jak w obecnej sytuacji działać.

Narada rozpoczyna się o godz. 11 w auli Instytutu Głuchoniemych przy pl. Trzech Krzyży w Warszawie.
Przed naradą o godz.10 zostanie odprawiona msza święta w intemcji wszystkich chorych i Stowarzyszenia w kościele p.w Św. Aleksandra ( pl Trzech Krzyży )
5 luty 2006

Adam Sandauer, przewodniczący Stowarzyszenia 

  

Archiwum

Wyspa rozbitkow z gatunku goiowatych
listopad 20, 2007
kruzoe2
Czarna dziura
czerwiec 11, 2003
Pytania, na które odpowiedział Sejm
kwiecień 18, 2003
Elzbieta
Euro
maj 25, 2003
przesłala Elżbieta
Dlaczego 2+2=4
czerwiec 24, 2008
Artur Łoboda
Polska atrakcja turystyczna
maj 8, 2004
Andrzej Kumor
Kto zna, kto widział?
luty 7, 2003
A@A
HAARP straszna broń
luty 12, 2005
Goska
Pewna Polonijna Inicjatywa
listopad 27, 2003
patriota.pl Forum
Prokurator chce uchylenia wyroku uniewinniającego J.Lewandowskiego
styczeń 10, 2006
PAP
MF:Rosną nasz długi!
czerwiec 20, 2008
List Otwarty do Władz Najwyższych Rzeczypospolitej na okoliczność XV Rocznicy Śmierci Michała Tadeusza Falzmanna
lipiec 13, 2006
prawica.net
Ponad 600 Irakijczyków zginęło w walkach w Faludży
kwiecień 12, 2004
PAP
Dr Andrzej Leszek Szcześniak nie żyje
marzec 17, 2003
MR
Korporacyjna maszyna wojenna w akcji
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
I beda rzadzili zelaznym pretem w UE
styczeń 22, 2003
Elzbieta
Dysproporcja Skutów Nuklearnej Megalomanii Izraela
kwiecień 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Brońmy integralności terytorialnej mordowanej Serbii !!!
luty 19, 2008
w.w.
Okupowane ziemie Arabów krainą nędzy i rozpaczy
styczeń 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Polska znowu na pierwszy ogień?
sierpień 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media