|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
więcej -> |
|
Poszukiwanie "kozła ofiarnego" za klęskę w Iraku?
|
|

Protesty emerytowanych generał przeciwko ministrowi obrony USA są postrzegane jako początek procesu ustalania kto jest winien rozpętania „wojny z wyboru a nie konieczności” jak i klęski w Iraku. Protest generłów może też służyć jako manewr mający na celu nie dopuszczenie do ataku USA na Iran. Profesor historii Andrew Bacevich, dyplomowany pułkownik, uważa, że obecnie te dwa problemy zą połączone.
Cena płynnego paliwa jest dwa razy wyższa niż przed atakiem na Irak, a teraz, na wypadek ataku USA i Izraela na Iran, prawdopodobnie osiągnie 120 dolarów za standartową baryłkę. Przy obecnym spadku poparcia dla Busha, do jednej trzeciej wyborców, próba politycznego wzmocnienia Republikanów, za pomocą ataku na Iran, w pa?dzierniku przed listopadowymi wyborami w tym roku, nie wydaje się Bacevich’owi logiczna w czasie, kiedy niepowodzenie pacyfikacji Iraku, jest głównym powodem spadku poparcia dla rządu Bush’a.
Pacyfikacja Iraku wykazała jak błędny jest amerykańsji tryumfalizm i przekonanie o obecnej potędze USA na podstwie wygrania Zimnej Wojny. Do niedawna były modne porównania USA do Imperium Rzymskiego. W rzeczywistości USA ma 290 milionów mieszkańców i pacyfikuje Irak za pomocą 130,000 żołnierzy, którzy nie mogą sobie dać rady z dziesięcioma do dwudziestu tysiącami powstańców.
USA prowadzi od czterech lat wojnę, której to wojny USA nie potrafi wygrać i ktora wyczerpuje Amerykę finansowo. Na tle sytuacji w Iraku i na Bliskim Wschodzie, profesor Bacevich dochodzi do wniosku, że hegemania USA nad światem, jest nie do wykonania. Autor ten jest przeciwny ideologii neokonserwatyzmu, która powstała w pó?nych latach 1970tych do 1990tych i była zainicjowana przez nowojorską grupę trockistów nawrconych na sjonizm. Ludzie ci głosili hasła permanentnej wojny o demokrację, tak jak wcześniej Trocki nawoływał do permanentnej wojny o komunizm.
W rezultacie siły USA są rozproszone po całym świecie. Obecnie cztery grupy marynarki wojennej USA odbywają manewry przy brzegach Chin, NATO ma się dalej powiekszać na wschód, a jednocześnie nowe bazy amerykanskie buduje się w Ameryce Łacińskiej w Peru.
Profersor Bacevich porównuje zmęczenie i dezorientację rządu Bush’a pacyfikacją Iraku do czasów wojny w Wietnamie. Nie jest jasne jak obecnie USA widzi Chiny. Jeszcze przed atakem na Irak, neokonserwatyści określali Chiny jako głównego przeciwnika USA. Profesor Bacevich, autor książki pod tytułem „Nowy Amerkański Militaryzm,” („The New American Militarism”) wypowiedział się krytycznie o amerykanskich ambicjach imperialnych w dwu wywiadach z Tom’em Engelhardt’em pod tytułem „Iluzje Globalnej Hegemonii” („The delusions of global hegemomy,” Asia Times, 25 maja, 2006, oraz „Poślizg ku przepaści” („Drifting Down the Path to Perdition,” 26 maja, 2006). „Przepaścią” jest w tym wywiadzie zagrożenie nuklearną wojną światową, która po Zimnej Wojnie, jako Trzeciej Wojnie Światowej, nazywana jest teraz Czwartą Wojną Światową.
Po raz pierwszy admirał amerykański został ostatnio mianowany dowódzcą regionu Ameryki Łacińskiej. tak zw. US Southern Command. Tradycyjnie stanowisko dowódcy nad regionem Ameryki Łacińskiej było w rękach oficerów wojsk desantowych, czyli Marines, lub w rękach zawodowych oficerów Armii USA. Nominacja admirała jest gestem gro?by „Amerykańskiego Imperium” wobec niesubordynacji takich państw Łacińskich, jak Wenezuela i Boliwia. Bacevich uważa za nonsens wypowiedzi neokonserwatystów, że wenezuelski prezydent Hugo Chavez zagraża Stanom Zjednoczonym.
Bacewich uważa, że słusznie piszą Michael Gordon i Bernard Trainor w książce „Cobra II,” kiedy twierdzą oni, że neokonserwatyści tacy jak Paul Wolfowitz, Dick Cheney i Donald Rumsvelt skorzystali z napadu terrorystycznego na wieżowce w Nowym Jorku w 2001 roku i wykorzystali ten atak, jako okazję do wprowadzania w życie ich wcześniejsze plany napadu na Irak na korzyść Izraela i przemysłu naftowego i zbrojeniowego, od przywką „globalnej wojny z terrorem.”
Neokonserwatyści stworzyli w USA tak zwaną teorię „pojedyńczej władzy wykonawczej” prezydenta w czasie wojny. Według nich władza ta ma dominować nad władzą ustawodawczą i nad wymiarem sprawiedliwości w celu prowadzenia „globalnej wojny przeciwko terrorowi.”
Jako kontrast wobec ambicji imperialnych USA, profesor Bacevich przypomina rządy prezydenta Carter’a, ktorego architektem polityki zagranicznej by Zbigniew Brzeziński. Carter powiedział, że jeżeli Amerykanie chcą utrzymać swoją wolność, to muszą zacząć żyć bez zadłużania się i nie mogą prowadzić wojen na kredyt. Carter zrozumiał że sztuczne utrzymywanie „na siłę” tanich dostaw płynnego paliwa zagraża pokojowi i wolności Amerykanów i powoduje ich do „życia nad stan” i nieoszczędzania.
Mimo tych poglądów, po naje?dzie Sowietów na Afganistan, prezydent Carter stworzył wojskowe siły interwencyjne „Rapid Deployment Joint Task Force” z początkiem 1980go roku. Wówszas rozpoczął się nieprzerwany rozwój amerykańskiej maszyny wojennej, która obecnie ma być podstawą „Globalnego Imperium.” Bacevich, po dwudziestu latach służby jako oficer w czasie Zimnej Wojny, dziś uważa że Crater miał rację w 1979 roku że nie „imperium światowe,” ale skończenie z ”życiem nad stan” byłoby w stanie uratować swobody obywatelskie w USA i pokój na świecie, zamiast budowy „globalnego imperium.
Koniec Zimnej Wojny nie zmobilizował USA do budowy pokoju na świecie. Bacevich twierdzi, że kolosalna amerykańska potęga wojskowa, jest przyczyną trudności politycznych i zwłaszcza energetycznych, a nie jest środkiem do rozwiązania tych trudności za pomocą złudnej nadzieji osiągniecia taniego płynnego paliwa przez podbój Iraku lub Iranu.
Bacevich przypomina, że wiek dwudziesty, nieraz nazywany „Wiek Amerykański,” był uważany za „koniec historii,” że imperialne USA jest po „poprawnej stronie historii” i że Amerykanie są „konieczną nacją dla ludzkości,” etc. według neokonserwatywnych polityków i myślicieli, którzy twierdzą że znają „przeznaczenie” ludzkości. Niestety zapominają oni o tym, że wiek dwudziesty jest również nazywany „wiekiem śmierci” w czasie którego zgineło 180 milionów ludzi, więcej niż w całej historii ludzkości.
Obecnie autor ten uważa, że niewiele obchodzi Arabów jak Niemcy były pokonane, i nie wierzą, że Ameryka głównie chce szerzyć demokrację i wolność, a natomiast wierzą, że Amerykanie chcą ustalić układy najbardziej korzystne dla siebie, zwłaszcza wtedy, kiedy są sterowani przez neokonserwatystów-sjonistów w „globalnej wojnie przeciwko terrorowi.” Dziwnym zabiegiem propagandowym jest fakt, że obecnie koszty dzialań wojennych i pacyfikacji Iraku, są klasyfikowane jako koszta poza budżetem ministerstwa obrony narodowej USA.
Fundamentaliści protestanccy w USA popierają pacyfikację Iraku i zwycięstwo Żydów nad Arabami, jako konieczny warunek powrotu Chrystusa na ziemię. Jednoczesnie rząd Bush’a powołuje się na Boga i pacyfikuje Irak kosztem astronomicznie rosnacych długów. Tymczasem, poza skokiem w zwyż cen benzyny, Amerykanie kosztów wojny narazie nie odczuwają i rząd Bush’a nie nawołuje do oszczędzania, co byłoby logiczne wobec tego że
USA zużywa dziennie ćwierć światowej produkcji petroleum. Wśród 520,000,000 samochodów na świecie, 200,000,000 jest na drogach amerykańskich, podczas gdy Amerykanie stanowią 5% ludności świata. Natomiast USA ma tylko 3% światowych rezerw petroleum. Już dziś ceny benzyny zaczynają hamować rozwój gospodarczy USA.
Wobec piętrzących się problemów i wobec sterowania USA przez „lobby Izraela” do wojny z Iranem, politycy amerykańscy rozpoczynają dialog, żeby ustalić kogo można zrobić „kozłem ofiarnym” za nieudaną dla USA wojnę przeciwko Irakowi. Teraz media milczą o tym, że jeszcze przed najazdem na Irak, pismo Foreign Affairs twierdziło, że nigdy w historii wojen USA, nie było tak oczywiste, jak w wypadku uderzenia na Irak, że za ten najazd są całkowicie odpowiedzialni neokonserwatyści, nawołujący do permanentnej wojny o ich wersję demokracji i o hegemonię Izarela „od Nilu do Eufratu.”
www.pogonowski.com |
|
29 maj 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogobnowski
|
|
|
|
Krakowska afera
luty 25, 2005
aaa
|
Papieski dialog z Żydami
kwiecień 21, 2005
|
Czy listy gratulacyjne wręczą Bracia Kaczyńscy osobiscie, czy za pośrednictwem Ministra Lipca?
lipiec 3, 2007
tłumacz
|
Monolog niemowy
lipiec 21, 2008
Marek Jastrząb
|
Nowa Zimna Wojna?
kwiecień 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Tak się kolonizuje podbite gospodarczo narody
sierpień 16, 2004
Marcin Gesing
|
Poprawki w konstytucji UE
marzec 15, 2005
PAP
|
Wałeczki, baloniki, patyczki, kamyki
październik 22, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Wspomnienia Kazimierza Laskarysa
marzec 5, 2008
Elzbieta Gawlas
|
Yad Vashem za szybki ws. napisu w Jedwabnem
lipiec 14, 2002
PAP
|
Prezydent Bushcheney, Iran i Ceny Paliwa
styczeń 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Takich mamy kretynów w Kościele
wrzesień 11, 2007
PAP
|
Wybraliśmy do sejmu kanalie
marzec 20, 2003
zaprasza.net
|
Apel
październik 13, 2003
"Jakub Mariawicz"
|
Z 15-stu członków EU tylko trzy kraje - te które utrzymały swoją walutę - prosperowały
styczeń 2, 2007
Dorota
|
Cimoszewicz: popełniłem błąd
lipiec 30, 2005
pap
|
Chenney obiecuje Żydom zwycięstwo
marzec 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonnowski
|
Czy starym towarzyszom będzie potrzebna nowa "Rota"?
maj 9, 2005
Wojciech Kozlowski
|
Wielki atak rabunkowy w wysokości 700 miliardów dolarów?
październik 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Powrót Ligi
grudzień 12, 2002
http://haggard.w.interia.pl/liga.html
|
więcej -> |
|