|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... |
|
| |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
więcej -> |
|
"Antykorupcyjne" zamki
|
|
Kiedy zamiast moralności montuje się zamki
W pokojach Wydziału Architektury Urzędu Miasta Krakowa nie ma klamek. Zastąpiły je gałki, przy pomocy których nie można otworzyć drzwi z zewnątrz. Dyrektor wydziału wyjaśnia, że takie rozwiązanie ma... zapobiec korupcji.
Pracownicy twierdzą, że wprowadzone wcześniej ograniczenia uniemożliwiają interesantom swobodne poruszanie się po budynku, więc zastąpienie klamek gałkami odgrodziło urzędników... od urzędników - pisze "Dziennik Polski".
Tę opinię potwierdza zresztą pismo dyrektora Wydziału Architektury Jerzego Muzyka. Pisze on, iż wprowadzenie takiego rozwiązania "wynikało m.in. z szeroko opisywanej w mediach wykrytej afery korupcyjnej, jaka miała miejsce w Wydziale Architektury i Urbanistyki. Inspektorzy przyjmują strony wyłącznie na parterze w budynku Rynek Podgórski 1 w wyznaczonych pokojach. Przyjmowanie stron jest monitorowane przez zamontowane kamery" - cytuje dziennik.
"To fikcyjne argumenty" - mówi jeden z interesantów. "Przecież mogę się z inspektorem umówić na mieście, a jeśli będę chciał wręczyć łapówkę na pewno nie zrobię tego w urzędzie. Zamiast porządnie płacić urzędnikom za pracę, wprowadza się komiczne rozwiązania" - dodaje.
Dyrektor Muzyk nie widzi problemu w tym, że pracownik ma utrudniony dostęp do sąsiedniego pokoju. Instruuje, co zrobić. "Pracownicy tutejszego Wydziału mogą ze swojego pokoju wejść swobodnie do pokoju innego pracownika, pomimo tego, że drzwi do pokoi nie mają klamek z zewnątrz. Chcąc wejść do innego pokoju wystarczy zapukać, bowiem w sytuacji, gdzie na wyższych kondygnacjach budynku nie przebywają petenci, wiadomym jest, że osobą pukającą do pokoju może być tylko inny pracownik" - wyjaśnia.
"Inną metodą dostania się do pokoju jest wykonanie telefonu, celem (przede wszystkim) upewnienia się, czy pracownik jest w pokoju obecny (może np. być na dyżurze na stanowisku obsługi klienta lub przyjmować strony)" - pisze dyrektor Muzyk w wyjaśnieniu przesłanym do "Dziennika Polskiego".
|
|
10 luty 2005
|
|
(PAP)
|
|
|
|
Winy i grzechy
lipiec 18, 2003
Krzysztof Szymański
|
Kwaśniewski czyni zabezpieczenia przed zamachem stanu i własną odpowiedzialnością
sierpień 7, 2005
PAP
|
UE - NIE
maj 15, 2003
przesłała Elżbieta
|
Szpital w Phuket poszukuje rodziców 2-letniego chłopca
styczeń 5, 2005
|
Obud? się Polski Narodzie !
marzec 31, 2004
Elzbieta
|
JÓZEF PIłSUDSKI i ROMAN DMOWSKI - lekcja historii
listopad 21, 2008
Miroslawa Kruszewska, Seattle, USA
|
Powstanie uratowalo UE
lipiec 18, 2004
przesłała Elżbieta
|
Łatwy łup
grudzień 4, 2003
Artur Łoboda
|
Przynajmniej wiadomo o co naprawdę "Unii Europejskiej" chodzi
luty 21, 2006
PAP
|
Lepper: papież opowiedział się za trzecią drogą
sierpień 19, 2002
PAP
|
"Tolerancja" niczym "judzenie"
marzec 1, 2005
PAP
|
W sprawie roszczeń WJC
luty 27, 2007
przysłał Bohdan Szewczyk
|
Stronnictwo Narodowe - wybory do Parlamentu Europejskiego
maj 18, 2004
Stanisław Bulza
|
Stalinowskie korzenie SLD i Unii Wolności
marzec 9, 2005
Jerzy Robert NOWAK
|
Co zapamietale realizuja starozakonni globalisci
listopad 11, 2007
kruzoe2
|
Pytania do polityków, partii i ugrupowań politycznych działających w Polsce
listopad 6, 2006
Zdzisław Gromada
|
Pożegnanie ze skarbem
styczeń 16, 2003
PAWEŁ RESZKA http://rzeczpospolita.pl/
|
Odszkodowania za zniszczenia należą się wyłącznie Polsce za tysiącletnią obronę wolności Europy.
sierpień 26, 2006
Jerzy Skoryna
|
Brzydki tekst
maj 19, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Torheit macht frei
listopad 3, 2003
|
więcej -> |
|