|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
więcej -> |
|
Polacy muszą być mądrzejsi od innych
|
|
Podstawową przyczyną naszej nędzy jest podatność na manipulację.
Ostatnimi laty zostaliśmy nie?le wmanewrowani - przez tak zwanych "działaczy Solidarności" - z których wyszedł ich prawdziwy - menelski charakter.
Zdaję sobie sprawę - że wśród wielu informacji - które do mnie docierają - jest wiele zaplanowanych oszustw.
Napisałem więc tekst - w którym opisałem przykłady nieprawdopodobnych, nie udowodnionych sensacji - mających odwrócić naszą uwagę od najważniejszych spraw.
Kiedy zbierałem się do tekstu - w którym chciałem wyliczyć nasze niepodważalne zalety - wnoszące do cywilizacji wkład kulturowy, przeczytałem pod wymienionym tekstem wpis - jakobym to ja miał obrażać Polaków.
I w tym momencie ręce mi opadły.
Ludzie, którzy mają problemy ze zrozumieniem tekstu czytanego - najwięcej mają do powiedzenia.
Nieuki - nie znające własnej historii - mają się za nieomylnych i nie mających sobie nic do zarzucenia. A przede wszystkim za "prawdziwych Polaków".
Z tego względu - z przykrością - wracam do wyliczania naszych błędów - mając nadzieję, że znajdzie się czas by wskazać to - co u nas było najlepsze.
Słowianie pojawili się na ziemiach Polski między VI a VIII wiekiem. Dla przykładu - do początku wieku VIII nie ma żadnych śladów pobytu Słowian w Krakowie. Natomiast już w VIII wieku pojawia się tu zwierzchnictwo morawskie nad Krakowem i pierwszy Chrzest Polaków.
Legendy o Kraku i Wandzie ma prawdopodobnie ?ródła Celtyckie. Dlatego trzeba zdawać sobie sprawę ze znacznego udziału Celtów - wśród Prasłowian. Podobne przypowieści mają zarówno Rusini jak też Czesi.
Wraz z pierwszymi osadami Słowiańskimi - pojawiają się tu kupcy żydowscy, którzy najczęściej zakupywali słowiańskich niewolników.
W zamian za świecidełka - sprzedawały ich rodziny i przywódcy plemion.
I to wydarzenie - stojące u początku osadnictwa słowiańskiego - na tych terenach jest wręcz symbolem naszego ubóstwa duchowego.
Do dziś dnia - za kilka świecidełek Polacy sprzedają swoją ojczyznę a bliskich i Rodaków skazują na poniewierkę w krajach Europy Zachodniej.
Na tym Portalu powinniśmy przeanalizować najlepsze elementy naszej historii, jak też wypunktować popełnione błędy.
Nic takiego się jednak nie dzieje.
Poziom umysłowy niektórych dyskutantów - uniemożliwia jakąkolwiek dyskusję.
Najwięcej krzyczą Ci - którzy gardzą wiedzą i nauką.
"Głupcy - kiedy ich bieda dosięgnie - w przeciwieństwa uciekają".
Tą starą łacińską maksymę powtarzam wielokrotnie.
W 1981 roku moja S.P Mama powiedziała, że Solidarność doprowadzi kiedyś do bezrobocia, płatnej opieki lekarskiej, płatnego nauczania i wielu innych haniebnych rzeczy. Zaprzeczyłem - mając nadzieję, że tak nie musi się stać. Choć wiedziałem, że Mama ma w swoich ostrzeżeniach rację.
Nie będę dziś łudził się, że będzie inaczej - niż pokazuje analiza wydarzeń. Nie będę okłamywał siebie i innych.
Od kłamstw są spece - którzy próbują również na tym Portalu prowadzić swoją politykę.
Szanując swoje życie - nie mam zamiaru uganiać się z ograniczonymi umysłowo leniami.
Oprócz nich - Portal odwiedzają również ludzie wykształceni - którzy nie wdając się w prymitywne pyskówki - wykorzystują zawarte informacje do pogłębienia swojej wiedzy.
Z tego względu - z dniem dzisiejszym - zamykam na próbę możliwość komentowania tekstów.
Niechaj same pojawiające się artykuły budują świadomość Polaków.
Ludzie ograniczeni - bardzo chętnie przywołują słowa Dmowskiego "Polska albo będzie katolicka, albo jej nie będzie".
Dmowski nie zadał sobie jednak trudu poznania prawdziwych - geszefciarskich ?ródeł katolicyzmu.
Dlatego ja pozwolę sobie na własny aksjomat.
Ze względu na układ geopolityczny - do którego przyczynili się nasi przodkowie - przez błędną politykę - musimy walczyć z bardzo poważnymi trudnościami. Aby przetrwać - musimy być mądrzejsi od innych.
Polacy muszą być mądrzejsi od innych - albo Polski nie będzie.
|
|
15 lipiec 2008
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Rewident skarbowy w Radiu Maryja
listopad 28, 2002
PAP
|
Awantura w Teatrze Żydowskim
grudzień 17, 2002
http://www.zw.com.pl/
|
I PO ZIMAKU...
marzec 2, 2005
|
Komisja Finansów udzieliła absolutorium dla rządu za 2001 r.
lipiec 23, 2002
PAP
|
Ziemianie
sierpień 21, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
|
Czy jest związek: liczne wypadki sepsy - import brudnych strzykawek
sierpień 3, 2007
Adam Sandauer Przewodniczący Stowarzyszenia Primum
|
BILANS MAJˇTKU POLSKIEGO
luty 24, 2004
|
Demagogia
maj 24, 2008
Marek Jastrząb
|
Przeciwko UE
styczeń 25, 2003
RadioZet
|
Czy po 12 latach mamy sprawiedliwy ład społeczny ?
(znawca 2)
sierpień 18, 2002
PAP
|
Ponownie Zimna Wojna?
listopad 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
List Otwarty Zrzeszenia Artystycznego "ZA" Do Pana Lecha Kaczyńskiego Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy
sierpień 16, 2004
|
Jan Tajster dyrektorem z woli prezydenta
wrzesień 5, 2007
Bartosz Piłat, Małgorzata Wach
|
Walka, mus ...
lipiec 22, 2008
Artur Łoboda
|
"Wstańmy i chod?my - we?my sprawy we własne ręce"
luty 17, 2005
|
Watykan przeciw interwencji USA w Iraku
grudzień 23, 2002
PAP
|
LIST OTWARTY do Posłów Samoobrony i LPR
maj 12, 2007
katolik Dariusz Kosiur
|
Komisja Trójstronna i Klub Bildberga
(Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
www.naszdziennik.pl
|
Motłoch
kwiecień 16, 2006
Artur Łoboda
|
Unia Europejska, czyli “Zachodni krąg kulturowy”
maj 7, 2003
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|