|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
więcej -> |
|
Co tanie to drogie
|
|
Tania promocja Krakowa
Jesienią Kraków zaczyna ogólnopolską akcję promocyjną. Miasto może wydać niewiele, więc swe walory będzie reklamowało głównie w internecie i regionalnych mediach.
- Akcję zaplanowaliśmy na jesień, bo chcemy przedłużyć sezon turystyczny w mieście - tłumaczy Katarzyna Gądek, dyrektor wydziału promocji i turystyki UMK. Choć kampania będzie miała zasięg ogólnopolski, najbardziej widoczna będzie w Warszawie i miastach Dolnego Śląska. Jeszcze nie wiadomo dokładnie, ile billboardów zostanie wykupionych i jakie hasła się na nich znajdą - wszystkie szczegóły będą znane dopiero w połowie sierpnia. Na razie specjaliści od reklamy kończą opracowywanie strategii, m.in. mediaplanu.
- Chcemy też, by w czasie trwania kampanii promocyjnej na stronie internetowej Krakowa można było znale?ć poszerzone informacje o odbywających się w mieście imprezach, a także specjalnie przygotowane oferty pobytu. O ich opracowanie poprosiliśmy już biura podróży i właścicieli hoteli - mówi Katarzyna Gądek. Liczy, że jesienią Kraków przyciągnie turystów weekendowych, zwłaszcza ludzi młodych.
Organizatorzy akcji uważają, że magnesem ściągającym gości będzie też zaplanowany na wrzesień festiwal Sacrum - Profanum, w ramach którego odbędą się m.in. koncerty w HTS.
Jesienna promocja będzie kosztować 240 tys. zł. To stosunkowo niewielka kwota, dlatego Kraków nastawia się na reklamę w internecie i w mediach, głównie tych regionalnych, mniej będzie billboardów, które są najdroższym elementem promocyjnym.
Maku
"Gazeta Wybiórcza"
Komentarz
O ile mnie pamięć nie myli to Panią Katarzynę Gądek poznałem w roku 1999. To bardzo miła osoba doskonale nadająca się do strugania ołówków i parzenia kawy.
Ale postawienie jej na stanowisku dyrektora Wydziału Promocji Urzędu Miasta Krakowa to kompromitacja jej zwierzchnika, czyli Prezydenta Jacka Majchrowskiego.
Tu chodzi o milionowe miasto, dla którego turystyka jest podstawą egzystencji. Dlatego osoba odpowiedzialna za promocję piastuje jedno z najważniejszcyh stanowisk w Mieście.
Czyżby Prezydent Majchrowski nie rozumiał tego?
Zarówno przedsiębiorcy z branży turystycznej, jak też budżet Miasta odczują konsekwencję niefrasobliwości Prezydenta Krakowa w doborze współpracowników. A ten już raz ośmieszył się mianując Bogusława Sonika na wymienione stanowisko.
Za takie żarty wszyscy ponosimy konsekwencje finansowe.
Artur Łoboda
|
|
22 lipiec 2004
|
|
|
|
|
|
Polska zapłaciła pierwszą część składki unijnej
maj 5, 2004
Ministerstwo Finansów RP
|
Bankrucja Największym Zagrożeniem USA
styczeń 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polska - to wielka rzecz
luty 11, 2008
Elzbieta Gawlas
|
Politycy
listopad 22, 2004
|
Niezdrowe skłonności, czyli co za dużo to nie zdrowo
październik 17, 2007
Artur Łoboda
|
Rzeczypospolitej Polskiej 1939!
wrzesień 25, 2006
Bogdan Historia Slowian Polski
|
Świat uciszonej pieśni
sierpień 5, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
The Conspiracy Behind the European Union
maj 8, 2008
przeslala Elabieta Gawlas Toronto
|
Pilot do sterowania zasobami ludzkimi
marzec 13, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Jesteśmy niegospodarnym narodem!
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Sting i Penderecki przegrali z Rubikiem.
styczeń 13, 2007
|
Przedłużone śledztwo ws. wypłat w EuRoPol Gazie
grudzień 23, 2002
PAP
|
2008.05.02. Serwis brakujących wiadomosci zza granicy
maj 2, 2008
tłumacz
|
"Żółte Niebezpieczństwo?"
luty 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kwadratowe kłamstwo przy stole okrągłym
kwiecień 21, 2004
Andrzej Fromm
|
Critique of Buchanan’s false image of Hitler in to the "Unnecessary War."
wrzesień 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
List od Wałęsy
styczeń 7, 2006
zaprasza.net
|
Polskie Niezależne Media
styczeń 8, 2006
zaprasza.net
|
I jest cacy
lipiec 4, 2003
Alina
|
Na czyje zamówienie
listopad 28, 2008
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|