|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
| Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Andrzej Duda rozdawał ordery tym, którzy czcicli UPA |
|
| Zobaczcie jakie zdanie mają Ukraińcy o Polakach? |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
więcej -> |
|
Kraków ma nową strategię promocji
|
|

Kreowanie wizerunku Krakowa jako "przodującego w euroregionie miasta kultury, tradycji, nowoczesności i wielokulturowości" zakłada Strategia promocji miasta Krakowa na lata 2008-2012, którą w czwartek oficjalnie zaprezentowano.
Kraków, znany już jako potęga turystyczna, chce w ciągu najbliższych czterech lat postawić także na kulturę wysoką, turystykę biznesową i rolę ośrodka nowych technologii.
- Stawiamy przede wszystkim na jakość i europejskość. Nie mierzymy się już z żadnym polskim miastem, mierzymy się z takimi miastami jak Berlin, Barcelona oraz inne europejskie stolice kultury - powiedział pełnomocnik prezydenta Krakowa ds. kultury i promocji, Filip Berkowicz.
- Wizerunek Krakowa, z jakim obecnie spotykamy się w mediach, bardzo się nam nie podoba. Odchodzimy od mitu zapyziałego Krakowa, pozostającego w tyle za innymi miastami - dodał.
W ostatnich latach Kraków, za sprawą masowej turystyki - głównie weekendowej z zachodu Europy, zaczął być postrzegany przez media jako cel turystyki rozrywkowej, kojarzonej ze spędzaniem czasu w kafejkach, pubach i na dyskotekach.
Poprzednia strategia promocji Krakowa, na lata 2004-2007, eksponowała sukcesy turystyczne miasta, jego atmosferę, styl i tradycję. Podkreślała miano Krakowa jako "kulturalnej stolicy Polski" i jednej z "europejskich stolic kultury". Lansowała Kraków jako "miasto studentów i artystów". Promowała go jako jedyne tak duże miasto, które można zwiedzić na piechotę.
Autorzy Strategii promocji miasta na lata 2008-2012 zakładają, że Kraków, przy zachowaniu tych atutów, nadal będzie potęgą turystyczną. Chcą jednak podnieść poprzeczkę, aby przyciągnąć także turystę wytrawnego oraz biznesowego. Miasto chce być miejscem organizacji wielkich konferencji oraz - myśląc m.in. o Euro 2012 - wydarzeń sportowych.
- Marką Kraków w Polsce nie konkurujemy już z nikim, bo Kraków jest marką, która w tej chwili rywalizuje już tylko na arenie międzynarodowej; jest jedyną polską super marką miejską. To są fakty potwierdzone badaniami. Dlatego inne miasta w Polsce traktujemy nie jako konkurencję lecz partnerów - przekonywał Mateusz Zmyślony z firmy Eskadra Market Place, która przygotowała Strategię promocji Krakowa na lata 2008-2012.
Dodał, że w ramach nowej strategii Kraków będzie organizował tylko duże wydarzenia, z zachowaniem dbałości o wysoki poziom przy ich doborze i realizacji. Symbolem wysokiej jakości oferty Krakowa ma być obwarzanek w kształcie litery Q.
Według autorów strategii, dodatkowym atutem Krakowa jest położenie w wyjątkowym regionie. - Małopolska jest esencją polskości - podkreślił Zmyślony.
Z informacji zawartych w strategii promocji miasta wynika, że Kraków jest najbardziej rozpoznawalną polską marką w Europie. W ciągu roku gród pod Wawelem odwiedza 8-9 mln turystów.
|
|
10 styczeń 2008
|
|
PAP
|
|
|
|
Amok
październik 10, 2005
Artur Łoboda
|
Kwaśniewski jednym z najbliższych sojuszników Busha
wrzesień 15, 2002
PAP
|
Aby Kwaśniewscy mogli popisywać się swoją "dobroczynnością"
luty 13, 2004
PAP
|
Czy Opala opala?
lipiec 16, 2006
MirNal, Gdynia
|
strajki płacowe lekarzy i ograniczanie dostępu do leczenia
maj 15, 2007
A.Sandauer
|
Poprzyjcie Giertycha
maj 15, 2006
break
|
TRYBUNAŁ STANU
wrzesień 9, 2003
www.dziennik.krakow.pl
|
Emeryci i renciści mają być wreszcie bardziej ludzko traktowani.
listopad 18, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
2009.03.03. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
marzec 3, 2009
tłumacz
|
Kraj bez perspektyw
lipiec 10, 2004
Adam Wielomski
|
Do pracy organicznej zaprasza.net
grudzień 19, 2006
luzak
|
Cyniczne kłamstwo o Arturze Sandauerze - www.polonica.net
styczeń 28, 2006
Adam Sandauer
|
Świadectwo Polaków Anno Domini 2005 dla potomnych
sierpień 24, 2005
|
Jest pan 0!!!!!!!!!
sierpień 25, 2007
Bogusław
|
Tak się traktuje ladacznice, które narzucają się same
październik 28, 2007
PAP
|
Piłkarski Totek SUPERTOTO
dużo korzystniejszy niż Duży Lotek!!!
listopad 1, 2007
ALEKS
|
Chwila, czasem dwie...
listopad 1, 2005
Marek Olżyński
|
Bereś, Bochenek i Mrozowski - kandydatami na szefa Jedynki
czerwiec 18, 2004
PAP
|
Nie pastwic sie intelektualnie nad goiami
lipiec 1, 2007
czlowiekmyslacy
|
Polska to dziwny kraj
sierpień 26, 2003
ABCnet
|
więcej -> |
|