ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
więcej ->

 
 

Wajda - reżyser niedojrzały

Film „Katyń” A. Wajdy nie dostał „Oskara”. Nawet dla nieinteligentnych gojów nie było to żadnym zaskoczeniem. Tymczasem kolesiostwo reżysera z Gazety Wyborczej - niektórzy mówią – przepraszam - Gówna Wyborczego – nie rozumiem, dlaczego tak mówią?, czyli mający się za inteligentnych żydowscy, filosemiccy oraz filogermańscy żurnaliści nie są w stanie pojąć tego zdarzenia. Przecież film „Katyń” pokazuje tylko 50% historycznej prawdy o wymordowaniu polskich żołnierzy – jeńców wojennych z 1939 r. żydowskiego państwa robotników i chłopów, ZSRR. Dalsze 50%, że polskich jeńców wymordowali Rosjanie z ZSRR jest już uczciwym żydowskim kłamstwem – tak, uczciwym żydowskim, bo historia ma służyć ludziom, tzn. Ż(ż)ydom, a nie gojom – goje to bydło, tzn. my nie-Ż(ż)dzi, a bydłu historia nie jest potrzebna. No i „Oskara” nie ma. Co jest? O co się rozchodzi?

Okazuje się, że miejscowe żydostwo odstaje intelektualnie od swoich pobratymców ze Wschodniego Wybrzeża USA. Widać życie w polskim zaścianku nie służy ich intelektowi i powinni poważnie rozważyć jego opuszczenie. Kto to powiedział, że „byt kształtuje świadomość”?
Zakłamywanie prawdy, że mord na polskich żołnierzach był od wydania rozkazu do jego realizacji wyłącznie dziełem żydowskich komunistów z radzieckiego NKWD to mało. Reżyser Wajda i jego kumplostwo z G…W…- już nie wiem jak pisać ten tytuł - przegapiło kwestię podstawową. Jedyną martyrologią w II wojnie światowej jest martyrologia żydowska. I oczywiście nie jest do końca jasne, kto tych Ż(ż)ydów wymordował, czy Niemcy, czy raczej Polacy? Obozy koncentracyjne znajdowały się głównie na polskich ziemiach – tego w filmie nie było. No, trzeba było jeszcze wspomnieć o niemieckich wypędzonych – ma się rozumieć wypędzonych przez Polaków z ich niemieckich ziem, czego w filmie Wajdy również zabrakło.

Być może starczy jeszcze Wajdzie czasu na filmową rehabilitację i zostawi swojej diasporze jakieś przyzwoite dzieło. Temat chętnie podrzucę.
Powinien to być film o okrutnym wypędzeniu Ż(ż)ydów z ich raju, kraju, z Polski po wydarzeniach marcowych w 1968 r. Okrutny, antysemicki, choć miał żonę Ż(ż)ydówkę, Władysław Gomułka, I sekretarz KC PZPR w PRL, człowiek o nacjonalistycznym, narodowym odchyleniu (straszne przestępstwo to odchylenie, dzisiaj również) – bo to był Polak, choć niestety komunista, wyrzucił z Polski mniej niż 12 tys. żydowskich bojowników wdrażających szczytne idee socjalizmu – wtedy jedynie słusznego ustroju, jak dziś liberalnego kapitalizmu. Od 1956 r. do 1968 r. władze PRL pozwoliły wyjechać 200 tys. tych bojowników, choć prośby o pozwolenie opuszczenia Polski złożyło 800 tys. żydowskich ideowców, chcieli pewnie szerzyć te światłe idee poza Polską. Oczywiście niedopuszczalna jest w filmie jakakolwiek aluzja, że wyrzucono z Polski tylko 12 tys. żydowskich bojowników, którzy wdrażając zawsze słuszne idee przy okazji wymordowali w latach 1944-1956 600 tys. Polaków, no, ale tylko tych, co nie chcieli zrozumieć żydowskiego komunizmu. Niejako również przy okazji żydowskie władze, żeby ulżyć polskiemu narodowi przejęły jego majątek prywatny po 1945 r. w ramach tzw. nacjonalizacji. Nie wolno w filmie też wspomnieć, że wyrzucenia Ż(ż)ydów dokonano na zasadzie: wy z Polski wyjedziecie bez prawa powrotu, a my nie będziemy ścigać waszych zbrodni. Natomiast dalej w filmie trzeba pokazać, że dziś dzieci tych bojowników socjalizmu już do Polski wróciły i wespół z tymi Ż(ż)ydami, co jej nie opuścili budują zręby jedynie słusznego liberalnego kapitalizmu i kładą fundament pod nowe, otwarte społeczeństwo obywatelskie, wolne od hańbiącego je nacjonalizmu. Sukcesy są już widoczne i warto je w filmie pokazać. Wg Jewropejskiej Komisji (to taki KC KPZR w JudeoUE) 26% polskich dzieci żyje poniżej progu ubóstwa, a na liście 100 najbogatszych Polaków próżno szukać Polaka. Czyż nie jest to piękny przykład wypełniania bożych przykazań Talmudu i szczytnych żydowskich ideałów.
Panie reżyserze Wajda, „Oskar” jest murowany.

Gdybym był Żydem, posądziłbym Wajdę i jego kumplostwo z G… W…- ciagle nie wiem jak to napisać - o pełzający antysemityzm. No, bo jak można zafałszowywać żydowską historię o martyrologii tego ludu bożego i nie dawać jej pierwszeństwa przed każdą martyrologią jakichś gojów? Naprawdę wstyd panie reżyserze, więc i nie dziwota, że „Oskara” dostał film o genialnych żydowskich fałszerzach.

Dariusz Kosiur

26 luty 2008

Dariusz Kosiur 

  

Archiwum

Kłopoty Konsumeryzmu i Neokonserwatyzmu w USA
grudzień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Czyje Orlęta.
czerwiec 24, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
"Cztery miliony Polaków żyje w skrajnej nędzy...
kwiecień 1, 2008
komentator
Brońmy Białorusi przed Globalną Mendą!
październik 3, 2005
Jasna Mowa D?więku
sierpień 29, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
Polska Państwem Prawa ?
kwiecień 7, 2003
dr Adam Sandauer
Nadchodzi czas katakumb....
maj 12, 2003
Andrzej Kumor
2008.02.23. Serwis wiadomości zagranicznych w 3ch językach
luty 25, 2008
tłumacz
Cyniczne kłamstwo o Arturze Sandauerze - www.polonica.net
styczeń 28, 2006
Adam Sandauer
Judaism: A Conspiracy Against Jews, Humanity?
listopad 22, 2006
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
Jałowa machinacja
marzec 11, 2003
Czeka nas umieranie w samotności
lipiec 31, 2004
Artur Łoboda
Astronomiczne Koszty Wojny i Pacyfikacji Iraku
styczeń 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Afera PiS. W obronie nie tyle Mirosława G. co demokracji i praworządności, a przeciw Relidze i zdegenerowanym karłom... Dwa
maj 8, 2007
tłumacz
WorldCom - większe matactwa niż sądzono
sierpień 9, 2002
PAP
Wspólny błąd byłych szefów dyplomacji
lipiec 10, 2006
Mariusz Affek
Nastała grobowa cisza
październik 22, 2007
Artur Łoboda
Czy lichwiarze przeszli na wegetarianizm?
listopad 5, 2005
Stanisław Michalkiewicz
Kaczyński poparł wypłacanie Żydom odszkodowań za drugą wojnę światową
marzec 1, 2007
Dorota
Generałowie bezkarni w aferze "bakszyszowej"
lipiec 8, 2007
Newsweek
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media