ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Bankructwo Ukrainy 
 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
więcej ->

 
 

Czeka nas umieranie w samotności


Żyjąc w PRL-u uważaliśmy, że jedną z największych zmor tego systemu jest rozpasana biurokracja.
Nie w pełni zdawano sobie sprawę, że to element systemu - służący pełnej kontroli społeczeństwa.
Kiedy po upadku komuny - w III Rzeczypospolitej doszło do potrojenia liczby biurokratów to w głowie rozumnego człowieka powinna zawyć syrena alarmowa wobec otaczającej rzeczywistości.

Otwierając granice, tworząc złudne wrażenie wolności gospodarczej, tak naprawdę doszło do zniewolenia ekonomicznego i intelektualnego.
Umysły społeczeństwa atakują zwyrodniałe jednostki, zdegenerowani politycy .....
A pod spodem, pod powłoką oficjalnych przemówień, debat rządowych, dyskusji prasowych, ect ....
Pod powłoką tego wszystkiego odbywa się wielka grabież, w której współuczestniczy prawie cała klasa polityczne od Prezydenta RP do lokalnego kacyka partyjnego.
Po dziesiątkach, o ile nie setkach negatywnych doświadczeń powinniśmy być uczuleni na kolejną zapowied? oszustwa a tymczasem ....

W dniu w którym światowe agencje prasowe donoszą, że szwajcarska prokuratura - świadoma przestępczej działalności byłego szefa NFZ Aleksandra Naumana zablokowała jego szwajcarskie konta (mimo, że polskojęzyczna prokuratura nie tknęła ani polskich ani zagranicznych jego kont), w tym samym czasie "Sejm uchwalił ustawę o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych. Posłowie zdecydowali, że nie zmieni się wysokość składki na ubezpieczenie zdrowotne. Pozbawili najważniejsze osoby w państwie, w tym prezydenta i premiera, przywilejów w opiece zdrowotnej".

Pod tą lakoniczną informacją ukryta jest przerażająca prawda.
Ustawa, której zręby tworzyli Andrzej Łapiński i Aleksander Nauman, pod widoczną powłoką kryje przygotowany atak na niedobitki polskiej służby zdrowia. System zarządzania finansami został tak skonstruowany, aby umożliwiał przejmowanie jednostek służby zdrowia osobom z układów polityczno mafijnych.

Jakie skutki przynosi "sprywatyzowanie" przedsiębiorstw mieliśmy okazje obserwować na przykładzie fabryki kabli w Ożarowie.
Jeżeli nie postawimy tamy kolejnej makabrycznej zbrodni, to za kilka lat tysiące ludzi będą umierały z powodu błahych dolegliwości takich jak : wyrostek robaczkowy, wrzody na żołądku, zapalenie płuc. Nie stać ich będzie na płacenie szpitalom - przejętym przez gangsterów i umierać będą w samotności na dolegliwości, które nawet w komunie były wyleczalne.

31 lipiec 2004

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Dokąd zmierza prawo
marzec 17, 2007
Marek Olżyński
PiS wysyła młodych na zmywak
luty 17, 2006
IAR
Koszt ropy naftowej w Iraku
kwiecień 13, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Sojusz Talmudu z Radykalnymi Protestantami
marzec 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Energetyczny rozbior i kolonizacja Polski
maj 4, 2007
przeslala Elzbieta
Reklamowanie Krakowa
wrzesień 30, 2004
Dziennik Polski
Budzenie ze snu o potędze
marzec 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Ocieplenie
październik 9, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
Dyktatura moneteriatu
lipiec 18, 2004
Nasz Dziennik
Nadzór w USA , Terror i Kłamstwa
czerwiec 21, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Siedzimy w gównie po uczy
styczeń 23, 2006
Artur Łoboda
Kaliningrad a "Tarcza" w Polsce
lipiec 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"Przedsiębiorcy powinni nauczyć się zasad unijnego gospodarowania"
grudzień 27, 2002
PAP
Hucznie zapowiadany miał być nominacją do Oskara, a nakarmiono nas marnej jakości kryminałem, jak zwykle.
wrzesień 2, 2007
Gregory Akko
Grzebanie w grobach zmarłych
październik 17, 2005
Marek Olżyński
"Krwiożerczy Kapitalizm?"
październik 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
W niecałe 24 godziny z 27 na 28 lutego 2008 Żydzi zamordowali 30 Palestyńczyków. 10 z nich to niemowlęta i dzieci - wideo
luty 29, 2008
uruknet
Miłuj geja swego
lipiec 24, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Upiory przeszłości
listopad 18, 2005
Dziennik Polski
RM + media pochodne kontra Michniki + reszta
marzec 13, 2008
Dariusz Kosiur
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media