|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Historia kontroli bankowej w USA |
|
| Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie. |
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
więcej -> |
|
Twórcy Pierwszego Globalnego Imperium
|
|

W tradycji nauki talmudu i kabały, powstały zasady „ludożerczego kapitalizmu,” nowoczesnych międzynarodowych korporacji finansowych i przemysłowych, na zasadzie że ogólnoludzka soldarność nie obowiązuje, tak że elita korporacyjna nie musi przestrzegać dziesięciu przykazań, wobec reszty ludzkości, natomiast może stosować system ostrej lichwy, wypracowany od wieków przez Żydów. Zasadą jest bezwzględe ściąganie przez dłużników i obciążanie zadłuzenia procentem składanym. Dochodzi do tego żę zarządzający międzynarodowymi korporacjami pobierają ponad tysiąckrotnie wyższe wynagrodzenie niż przeciętna płaca pracowników w ich firmie.
John Parkins, były członek elity korporacyjnej, dał wywiad 15 lutego, 2006, na programie Amie Goodman, „Democracy Now,” pod tytułem: „Stworzyliśmy Pierwsze Na Świecie Prawdziwie Globalne Imperium,” za pomocą wielu perfidnych sposobów, włącznie ze zbrodnią. „Używaliśmy różnorodnych metod, ale najczęściej poprostu udajemy się do kraju, który ma bogactwa naturalne potrzebne naszym korporacjom i ich przedsiębiorstwom, jak na przykład ropa naftowa. My narzucamy takiemu krajowi pod presją kolosalne pożyczki, z takich banków jak World Bank. Natomiast, wszystkie pożyczone przez ten kraj pieniądze, pozostają w rękach amerykańskich korporacji, a nie w kraju zaciągającym dług. Firmy Bechtel, Halliburton, General Motors, General Electric, i im podobne dyktują koszty wielkich projektów w zadłużonym kraju (jak i warunki wymiany handlowej).”
„Eksploatowany kraj zwykle wymaga infrastruktóry, dla rozwijania produkcji pól ropy naftowej i eksploatowania innych minerałów. Zadłużony kraj musi płacić za budowę tam, elektrowni, nowoczesnych dróg, portów, dzielnic przemysłowych, czyli rzeczy potrzebnych dla wygody elity, z których biedna wiekszość mieszkańców nie korzysta. Faktycznie biedni cierpi, ponieważ pożyczki i procenty muszą być spłacane, a zadłużenie jest kolosalne, w proporcji do sił gospodarczych eksploatowanego kraju. Spłaty długów i wysokich procentów obciążają budżet eksploatowanego państwa, tak, że nie starcza pieniędzy na szkoły, służbę zdrowia i inne usługi społeczne, a państwo jest ciężko zadłużone w perfidny sposób zaplanowany przez korporacje międzynarodowe.”
„Agenci międzynarodowych korporacji wracają do eksploatowanego państwa i mówią: ‘Jesteście nam winni masę pieniędzy. Nie jesteście w stanie płacić zaciągniętych u nas długów, więc musicie nam dać „funt mięsa z pod serca,” jak o tym pisał Szekspir w swojej sztuce Żyd - Kupiec Wenecki. Musicie nam tanio sprzedać wasze pola ropy naftowej i głosować według naszych poleceń w ONZ, lub posyłać wasze wojska na służbę pod naszymi rozkazami w Iraku, lub w innych miejscach. W ten sposób stworzyliśmy globalne imperium, z którego istnienia mało kto zdaje sobie sprawę...”
Mechanizm dominacji korporacji międzynarodowych stosuje się nie tylko do Ameryki Łacińskiej, lub krajów arabskich, niestety też do byłych państw satelickich i republik sowieckich. Ciekawe czy i jakie łapówki pobierali dygnitarze Trzeciej Rzeczypospolitej, w czasie wyprzedaży, za bezcen, mąjąku narodowego, w czasie tak zwanej prywatyzacji Polski.
„Przestrzegał nas prezydent Eisenhower w 1961 roku, przed feudalnymi elitami kontrolującymi kompleks militarno-przemysłowo-kongersowy.” Wywiad Amy Goodman z Perkins’em publicznie wyjaśnia przysłowiowe oferty łapówek „nie do odrzucenia” oraz zobowiązania do podporządowania się przez polityków, których odmowa grozi im nieraz śmiercią z rąk specjalnych agentów CIA, których Perkins nazywa „szakalami.” Daje on przykład Boliwii i mówi:
„Dzieje się to obecnie w Ameryce Łacińskiej, jak tylko jest wybrany któryś z anty-amerykańskich prezydentów, takich jak Evo Morales, w Brazylji, jeden z nas idzie do niego i mówi: ‘Gratulacje, panie prezydencie. Teraz kiedy jest pan na stanowisku, chciałbym panu powiedzieć, że możemy dać panu z rodziną wielką fortunę. Mamy kilka milionów dolarów przeznaczonych na ten cel, dla pana, jak pan podporząkuje się nam. Jeżeli pan nam odmówi, no to mam rewolwer nabity kulą z pana nazwiskiem, zwłszcza na wypadek jeżeli pan będzie chciał dotrzymać obietnice kampanii wyborczej i wyrzuci pan z Boliwii międzynarodowe korporacje.”
„Jeżli Morales odmówi to będzie zabity, tak, jak Jaime Roldos z Ekwadoru, Omar Torrijos z Panamy i Allende z Czile...Staraliśmy się zabić Saddama Husseina a kiedy nam się to nie udało posłaliśmy wojsko.” Podobnie nie udały się zamachy na Hugo Chavez’a. Fakt, że wojska USA, są zajęte obecnie pacyfikacją Iraku ratuje Chavez’a i Wenezuelę przed inwazją wojsk amerykańskich. Najbardziej ponura była interwencja w Panamie gdzie wojsko USA zabiło kilka tysięcy ludzi a były prezydent Noriega odbywa wyrok na pojedynczej celi w więzieniu w USA. Agent, który kontrolował prezydenta Gutierrez’a z Ekwadoru, powiedział Perkins’owi:
„Czy nie jest oczywiete że zabójstwa John’a Kennedy i Roberta Kennedy, jak i Martin’a Luthr’a King’a i John’a Lennon’a, oraz śmiertelne wypadki lotnicze wielu senatorów, są przekonywującym sygnałem, dla amerykańskich polityków, żeby podporządkowali się elicie korporacji międzynarodowych.” W konkluzji wywiadu z Amy Goodman, Perkins powiedział: „że patrioci amerykańscy, muszą żądać, żeby rząd i korporacje amerykańskie przetrzegały zasad demokratycznych” i nie były budowniczymi pierwszego globalnego imperium zbrodniczych wyzyskiwaczy. Ta sama zasada uczciwej demokracji powinna dotyczyć też polityki rządu polskiego i tej zasadzie powinna podlegać działalności korporacji międzynarodowych na terenie Polski.
www.pogonowski.com |
|
20 marzec 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Szaron może być sądzony za zbrodnie wojenne
luty 12, 2003
PAP
|
Przekształcenie Polski w kraj policyjno-wojskowy
październik 24, 2004
szpieg dla UE
|
Pokaże czy pokarze
czerwiec 23, 2003
|
Process Usuwania ze Stanowiska Prezydenta USA
luty 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Włoscy parlamentarzyści odrzucili plan wprowadzenia prawa zabraniającego "negowanie Holokaustu"
styczeń 26, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Świat się zmienia:
Pachołki Moskwy pachołkami Waszyngtonu
styczeń 31, 2003
PAP
|
Czym jest Kredyt Społeczny
marzec 25, 2003
Jasiek z Toronto
|
szefow sztabu (the chairman of the Joint Chiefs of Staff).
kwiecień 28, 2005
|
Obrazu obraza
luty 13, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Paszporty elektroniczne
grudzień 21, 2006
Goska
|
"Pro Polonicum" - nowe pismo polonijne
czerwiec 28, 2006
|
MODLITWA POD KAMIENNYM WESTCHNIENIEM
czerwiec 7, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Euroentuzjaści czyli strach przed wolnoscią
kwiecień 30, 2003
przesłała Elżbieta
|
Ubierz swoją choinkę
grudzień 24, 2002
|
Lech Wałęsa niczym Gomułka
marzec 13, 2005
Antoni Zambrowski
|
W. Pawlak będzie ministrem gospodarki
październik 30, 2007
|
Lepper ma zapłacić za prawdę
styczeń 7, 2003
IAR
|
Na arbeit do Reichu
sierpień 28, 2003
Andrzej Kumor
|
Who Rules Ukraine?
luty 7, 2007
|
Broń nuklearna do zmian rezymów
kwiecień 25, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|