ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
więcej ->

 
 

Przed szczytem Unia - Rosja Samara 2007

W ubieglym tygodniu odbyl sie szumnie zapowiadany szczyt energetyczny w krakowie, osobiscie zorganizowany przez prezydenta Polski, swoista przeciwaga dla ekspansji energetycznej Rosji. Szczyt sie nie udal, nie przyjechal prezydent kazachstanu, ktory choc zaproszony, musial poslac do krakowa swojego zastepce, gdyz w tym czasie zapowiedzial sie niespodziewanie prezydent Rosji Putin. Prezydent Kazachstanu byl na tyle madry, ze zrozumial kapitalistyczne, z kim w pierwszej kolejnosci nalezy rozmawiac, a kogo poprostu olac, mimo zaproszenia. Olewanie teraz jest w modzie, polski MSZ olal
zaproszenie Rosji w sprawie ocieplenia stosunkow, polski MSZ nie raczyl nawet na zaproszenie odpowiedziec.

Inni na Kreml przyjeżdżają juz bez zaproszenia, jak ministrowie USA, czy Niemiec, maja konkretne problemy, ktore na biezaco sie zalatwia - a kreml zaczyna sie wydawac przystanią dla wszystkich wielkich tego świata. Tak czy inaczej, mimo różnic zapatrywań Rosji w sprawach Kosowa, tarcz i wielu innych problemow "demokracji", Rosja ma dostatecznie wiele atuów gospodarczych i militarnych, aby stac sie pierwszym dworem na świecie.

Nic bez Rosji, ta pigulke coraz czesciej musza przelykac, ci co jeszcze 10 lat temu, oglosili sie juz carami pozostalosci po ZSRR, dzis musza chcac, czy niechcac, brac pod uwage kazde zmarszczenie brwii Prezydenta Putina, ktorego manierą nie jest już proszenie o wyrozumiałość we wprowadzaniu "demokracji", ale juz znany ryk niedzwiedzia rosyjskiego na kazdym forum.
Tak,tez bedzie na szczcie Unia- Rosja w Samarze, ktory rozpoczna sie dziś, lekcja demokracji, jaka udzieli niewatpliwie gospodarz szczytu pozostanie na dlugo w pamieci, tych krajow, ktore nie chca zrozumiec realiow kapitalizmu i demokracji. Lekcja bedzie dla Polski bolesna i dokuczliwa.
18 maj 2007

wasylzly 

  

Archiwum

Bush, Sharon, and the "War on Terror"
kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
Propozycja Geremka
lipiec 15, 2008
...
Jak Przedłuża się Okupację Iraku na Korzyść Izraela?
listopad 23, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
2008.08.03. godzina 2400 serwis wiadomości
sierpień 3, 2008
tłumacz
Nastała grobowa cisza
październik 22, 2007
Artur Łoboda
Unijna pomoc dla polskiej rodziny
styczeń 31, 2008
PAP
Echo, czyli rozmowa Bogiem?
styczeń 21, 2008
Marek Olżyński
Żal kumpla z Magdalenki
maj 1, 2008
Bogusław
Bohaterowie czy omamieni?
kwiecień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Obywatelskie nieposłuszeństwo (językowe)
marzec 9, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zbyt kosztowna,
czerwiec 4, 2007
. (bez podpisu)
Syndrom autobusu
grudzień 13, 2004
Mirosław Naleziński
Jan Paweł II
listopad 22, 2005
Jan Paweł II
Narody zaczynają rozumieć - Szewardnadze oskarża Sorosa o wspieranie przewrotu
listopad 29, 2003
Co było "polskie", jest "prywatne"
październik 31, 2005
PAP
Przekazanie spisu nazwisk z listy IPN. Gratuluję odwagi Panu Bronisławowi Wildsteinowi.
styczeń 31, 2005
Adam Sandauer
Światowy Dzień Chorego 2005 r.
luty 11, 2005
Adam Sandauer
Własność rzecz święta
październik 4, 2006
Dariusz Kosiur 04.10.2006
Rzeczpospolita pomieszana
czerwiec 11, 2007
Olaf Swolkień
Rosja szachuje USA paliwem a USA Rosję "Tarczą"
lipiec 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media