ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Braun przesłuchiwał Szumowskiego w Sądzie 
 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
więcej ->

 
 

Bush i Cheney zostaną aresztowani w Vermont?

Bush i Cheney zostaną aresztowani w Vermont?



Mieszkańcy leżącego w stanie Vermont miasteczka Brattleboro zagłosują wkrótce w referendum. Zadecydują, czy prezydent USA George W. Bush i wiceprezydent Dick Chenney zostaną aresztowani w momencie, kiedy postawią stopę na terytorium stanu Vermont - donosi Herald.

Jak mówi pracująca w urzędzie miasta Anette Capy, grupa osób domagających się postawienia prezydenta przed sądem za zbrodnie wojenne i krzywoprzysięstwo zebrała wymaganą ilość podpisów, by sprawą zajęli się włodarze miasta i zdecydowali, czy Brattleboro będzie ścigało urzędującego prezydenta i wiceprezydenta za przestępstwa przeciwko konstytucji USA. I choć lokalni prawnicy i osoby przeciwne wnioskowi traktują rzecz niezbyt serio, poważnie wątpiąc, czy miasteczko Brattlenboro posiada odpowiednie kompetencje prawne by uwięzić prezydenta i wiceprezydenta, to pomysłodawca aresztowania Busha i Cheneya jest dobrej myśli.

- Wszyscy, z którymi rozmawiałem chcieli, żeby Bush odszedł - mówi 54-letni Kurt Daims, emerytowany mechanik, który zebrał pod petycją 500 podpisów. - Gdyby na ulicach Brattleboro pojawił się Hitler to, jestem pewien, nasi policjanci by go aresztowali.

Daims uważa, że George W. Bush popełnił, jako prezydent, wiele przestępstw, w tym okłamywania narodu w sprawie rzekomej broni masowego rażenia, którą posiadać miał Irak w dobie reżymu Saddama Husajna. Daims obarcza także Busha i Cheneya odpowiedzialnością za śmierć 600 000 osób, które zginęły - według niego - w czasie wojen prowadzonych za jego prezydentury.

Mieszkańcy Brattleboro przegłosują sprawę w marcu. Jak twierdzi Daims, w ślady vermonckiego miasteczka idą już inne. Aktywiści w Louisville w Kentucky oraz Montague w Massachusetts przygotowują podobne wnioski.

- Nasza petycja jest tak samo rewolucyjna, jak deklaracja niepodległości - powiedział Kurt Daims reporterowi agencji AP.

Vermont jest jedynym stanem USA, którego - jak dotąd - nie odwiedził Bush jako prezydent USA. I nie wiadomo, czy bardzo mu się do Vermont spieszy.

28 styczeń 2008

z AFP - Ziemowit Szczerek 

  

Archiwum

PiS nie wepchnal Polski do jewRopejskiego kolchozu, nie uchwalil budzetu na rok 2006, ani nie podpisal porozumienia wyslania
czerwiec 17, 2006
jasiek z toronto
"Tolerancja" niczym "judzenie"
marzec 1, 2005
PAP
Za zacieśnieniem integracji z Unią Europejską, choćby kosztem resztek suwerenności.
marzec 6, 2009
tłumacz
Polska widziana przez pryzmat prowincjonalnego miasteczka...
sierpień 7, 2008
jobstalker
Bush Główny Trockista Naszych Czasów?
grudzień 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Koniec Dominacji Świata przez USA?
sierpień 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Hipokryzja obrońców życia i praw człowieka
styczeń 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ja powiem tak
czerwiec 21, 2007
. bez podpisu
Prawdziwi wierni Bogu Żydzi ortodoksyjni uważają państwo Izrael i syjonizm za nazizm !
luty 23, 2003
Artur Łoboda
Giertych mial w pierwszym planie objac teke ministra transportu. Dzieki Bogu za to ze tak sie nie stalo.
listopad 11, 2006
Polityka
Czarna Wdowa
styczeń 3, 2009
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Kolejne buble i robota dla Trybunału
październik 30, 2004
Mirosław Naleziński
Do sosny polskiej
kwiecień 4, 2003
Jan Pawet II
Unijne dotacje
lipiec 17, 2003
Tomasz Cukiernik
Znam
marzec 5, 2003
Artur Łoboda
"Dobre słowo"
grudzień 1, 2006
przesłał luzak
Jeden z najbogatszych biznesmenów skazany na 2 lata
sierpień 6, 2002
IAR
Holokaust i cmentarze żydowskie jako "dziedzictwo Ameryki"
styczeń 18, 2007
bibula- pismo niezależne
Jak USA chce rozbroić Hezbollah?
sierpień 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy spółdzielnie mieszkaniowe zwrócą znacjonalizowane wkłady?
sierpień 30, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media