ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Bankructwo Ukrainy 
 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
więcej ->

 
 

Brońmy integralności terytorialnej mordowanej Serbii !!!

Parlament Serbii anulował deklarację niepodległości Kosowa. Polska również nie powinna uznawać tego islamskiego państwa. Tu można złożyć podpis pod protestem przeciw albańskiemu awanturnictwu w Kosowie: http://www.thepetitionsite.com/petition/905791187. Racją stanu Polski i całej zachodniej Cywilizacji jest niedopuszczenie do powstania nowego państwa islamskiego w Kosowie. Przemawia za tym przynajmniej sześć argumentów:

Po pierwsze: deklaracja tzw. „niepodległości” Kosowa jest nielegalna z punktu widzenia prawa międzynarodowego (bez zgody ONZ).

Po drugie ta deklaracja i jej ewentualne uznanie burzy ład międzynarodowy, podważając w niedalekiej przyszłości – na zasadzie precedensu - integralność terytorialno-państwową wielu państw europejskich (Hiszpania – Baskowie, Wielka Brytania – Szkoci, Litwa – polska Wileńszczyzna, Cypr itd.). A tym samym prowadzi do krwawych czystek i waśni etnicznych.

Po trzecie wprowadza nowe państwo islamskie, obce nam cywilizacyjnie (a zapewne wkrótce wrogie), w samo centrum Europy.

Po czwarte stanowi niebezpieczny element gry dyplomatycznej USA kontra Rosja, do której Amerykanie próbują wciągnąć maksymalną ilość państw (Nota bene Stany Zjednoczone w XIX wieku nie pozwoliły na oderwanie się od Unii skonfederowanych stanów Południa, choć konfederacja była demokratycznie proklamowana w analogiczny sposób do dzisiejszego Kosowa).

Po piąte Kosowo to kolebka państwowości Serbii (jak nasza Małopolska z Krakowem, czy Wielkopolska z Poznaniem i Gniezno), historycznie kolonizowana w wyniku islamskiej inwazji na Bałkany. Czy mamy angażować się w legitymizację rozbiorów słowiańskiego państwa, dokonaną z pogwałceniem praw tego państwa do Suwerenności i Integralności?

Po szóste rozdrabnianie państw narodowych w Europie leży w interesie Niemiec.

W sprawie Kosowa musimy murem stać po stronie Serbii! Nawet jeśli „nasze” pro-germańskie rządy nie reprezentują w tej sprawie interesu narodowego polskiego. A może właśnie tym bardziej, że mamy takie rządy.


Doskonale problem ten opisali na swoich blogach: Mirek Orzechowski - http://miroslaw-orzechowski.blog.onet.pl oraz Arnold Masin - http://masin.blog.onet.pl. A także Jacek Bartyzel w prawym.pl: http://prawy.pl/r2_index.php?dz=felietony&id=36952&subdz. Gorąco polecam.
19 luty 2008

w.w. 

  

Archiwum

Dwa Ruchy Oporu Wygrywaja
grudzień 7, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Dodać zegary do reklam!
październik 31, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Rasowy analfabeta
luty 20, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
CYNCYNAT PO POLSKU
kwiecień 30, 2008
Marek Jastrząb
Perto-Dolary, Czyli Narzucanie Imperializmu Monetarnego przez Amerykańską Maszynę Wojenną
październik 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski.
Mylące Mity o Unii Europejskiej
czerwiec 7, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
xxx
grudzień 10, 2006
Wizy do Kanady
styczeń 6, 2006
Wojciech Gryc
Kilka słów prawdy o bezrobociu
marzec 17, 2004
Adrian Dudkiewicz
Zły król czeka na nowe szaty. nadal ta forma współczesnej "demokracji" tak skutecznie kontynuowanej przez Fidela
październik 21, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
I PO ZIMAKU...
marzec 2, 2005
Pan z Wami, Pan z nami
styczeń 13, 2005
Artur Łoboda
Mędrzec ze styropianu
luty 6, 2008
Marek Olżyński
Masoni
lipiec 23, 2008
Artur Łoboda
Kwestia wiarygodności
czerwiec 15, 2006
Marek Stefan Szmidt
jedzie do Moskwy na obchody 60
maj 7, 2005
Emigracja
sierpień 28, 2003
przesłała Elżbieta
Gro?na Obietnica Prezydenta Bush’a
wrzesień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Spaleni pośród toplaski i hot-dogów
lipiec 7, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Polska nie wejdzie do UE jako płatnik netto
sierpień 1, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media