|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Historia kontroli bankowej w USA |
|
| Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie. |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
więcej -> |
|
Dwulicowy Napoleon, Pierwszy Pułk Szwoleżerów etc.
|
|

Napoleon Bonaparte był dwulicowy wobec Polaków, którym obiecywał odbudowę Polski w zamian za przysięgę wiernej służby w jego wojsku. Jednocześnie Napoleon stawiał rozmaite propozycje carowi Rosji, takie jak na przykład wspólną dominację Europy, w zamian za wolną rękę w jego walce przeciwko Wielkiej Brytanii. Proponował on carowi Aleksandrowi I tron polski. Napoleon dominował Wielkie Księstwo Warszawskie i używał je jako wschodni bastion Francuskiego Imperium, ale nie chciał, żeby było ono kością niezgody w jego stosunkach z Rosją.
Napoleon wyznaczył komisję rządową, której przewodniczącym był były marszałek sejmu Stanisław Małachowski, jeden z twórców Konstytucji 3go Maja. Wielkie Księstwo Warszawskie było rządzone przez premiera, który dysponował silną władzą wykonawczą. Sejm był dwuizbowy i miał władzę nad budżetem i sądownictwem. Przywileje klasowe zostały usunięte, podczas gdy w sejmikach obradowała szlachta a mieszczaństwo i chłopi obradowali oddzielnie.
Chłopi dzierżawili ziemię, ale nie byli jej właścicielami. Senat składał się z osiemnastu wyznaczonych senatorów, a w izbie deputowanych było 100 posłów, 60 szlachciców oraz 40 mieszczan i chłopów.
Wielkie Księstwo Warszawskie miało teren 104, 000 km. kw. wydzielony z zaboru pruskiego z wyjątkiem Białegostoku, który Napoleon dał Rosji, w ramach traktatu zawartego w Tylży 7go lipca, 1807 roku. Wielkie Księstwo Warszawskie miało 2,600,000 ludności, w sześciu „departamentach,,” z których każdy miał 10 dystryktów. W traktacie zawartym we Wiedniu w 1809 roku Wielkie Księstwo Warszawskie otrzymało dodatkowe cztery departamenty z miastami Kraków, Radom, Lublin i Siedlce, dzięki czemu ludność jego wzrosła do 4,300,000 i terytorium do 142,000 km. kw. w siedemdziesięciu dwu dystryktach, a ilość posłów w sejmie wzrosła o 66 deputowanych.
Napoleon obiecywał w liście do cara, w styczniu 1810 roku, że Królestwo Polskie nigdy nie będzie wskrzeszone i że nazwa Królestwa Polskiego przestała istnieć na zawsze. Na tle listów Napoleona takiej treści, bohaterskie czyny Polaków w jego służbie wspomina się nie tylko z dumą, ale jednocześnie ze współczuciem i z żalem. Ostatnio widziałem pięknie ilustrowaną książkę Ronald’a Pawly’ego, pod tytułem Polscy Szwoleżerzy Gwardii Imperialnej Napoleona (Napoleon’s Polish Lancers of the Imperial Guard).
Autor opisuje jak Polscy mieli wyjątkowo piękne mundury, jak też byli długo i wyjątkowo wierni Napoleonowi. Polacy byli jedynymi cudzoziemcami, którzy nigdy nie opuścili Napoleona, aż do końca jego działań wojennych – szwadron polskich szwoleżerów towarzyszył Napoleonowi na wyspę Elbę, oraz polscy kawalerzyści znowu służyli mu w 1815 roku i szarżowali pod Waterloo.
Autor wspomina jak w 1808 roku Polacy przebijali się przez wojska hiszpańskie, żeby dotrzeć do walki z Brytjczkami na terenie Peninsular i zdumiewali Europę wyczynami bohaterskimi, takimi jak górska szarża pod Somosierrą, w której zdobyli armaty czterech baterii hiszpańskich. Polacy pokazali Francuzom jak używać lancy w boju i tym samym dodali nowe kawaleryjskie elementy taktyczne na polu walki. Polskie lance wsławiły się we wszystkich najbardziej znanych zwycięstwach Napoleona, takich jak w bitwie pod Wagram w 1809 roku.
W 1812 roku Napoleon wzywał Polaków by go poparli w jego „drugiej polskiej wojnie” przeciwko Rosji. Wówczas sejm obwołał się „Wielką Konfederacją” dla odbudowy Rzeczypospolitej Polski i Litwy. Stutysięczna armia polska była częścią półmilionowej armii francuskiej, która w marszu na Moskwę rabowała i niszczyła szmat ziemi, szeroki na 70 km. Polacy zdobyli Smoleńsk po ciężkich walkach, oraz walczyli jako tylnia straż w czasie przeprawy przez Berezynę. Polacy ponieśli 70% strat w zabitych, rannych i wziętych do niewoli, ale uratowali wszystkie sztandary i armaty. W sumie we wszystkich kampaniach napoleońskich służyło blisko ćwierć miliona żołnierzy polskich włącznie z Legionami Polskimi generała Jana Henryka Dąbrowskiego. Walczyli oni w przekonaniu, że walczą o wolną Polskę.
Ronald Pawly opisuje jak Polacy w służbie Napoleona byli sławni z odwagi i poświęcenia i jak pozostawili po sobie pamięć legendarnych wyczynów polskich szwoleżerów na polach bitew. W przeciwieństwie do innych cudzoziemskich oddziałów Napoleona, Polscy kawalerzyści byli prawdziwymi ochotnikami. Ich wspaniałe, kolorowe mundury wzbogacają ilustrowaną książkę Ronald’a Pawly’ego, pod tytułem „Polscy Szwoleżerzy Gwardii Imperialnej Napoleona” („Napoleon’s Polish Lancers of the Imperial Guard”).
Niestety wyzysk Polaków i sprawy polskiej przez mocarstwa europejskie trwał przez cały długi okres zaborów, dwudziestolecia niepodległości, sowieckiej dominacji oraz amerykańskiej polityki budowy imperium globalnego. Ostatnim zjawiskiem w tym procesie jest projekt budowy wyrzutni „Tarczy” na terenie Polski o cztery minuty lotu od rosyjskich ośrodków kontroli oraz dowodzenia.
Jednocześnie cały teren Polski jest położony blisko Królewca i Białorusi, odległych o minutę lotu pocisków rosyjskich wyposażonych w głowice nuklearne, które mogą być wystrzelone w ramach salwy zapobiegawczej przez Rosjan. Rosjanie mogą oni obrócić Polskę w teren skażony radioaktywnie tak, jak za czasów pułkownika Ryszarda Kuklińskiego, w latach 1970tych, planowali uczynić Amerykanie, w celu stworzenia bariery radioaktywnej między Rosją i zachodnią Europą.
WWW.pogonowski.com
|
|
21 lipiec 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Giertych: czy ktoś w MSZ zna angielski?
sierpień 26, 2002
PAP
|
UE nie będzie powtarzać sondażu, który oburzył Izrael
listopad 5, 2003
PAP
|
Fiasko Podbojów Pól Ropy Naftowej
czerwiec 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Druga Targowica
kwiecień 26, 2003
Elżbieta
|
Soros jako autor nowej książki
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Społeczna kasza
sierpień 16, 2003
przesłała Elżbieta
|
Apel o wycinkę drzew przydrożnych
kwiecień 16, 2005
Edward Wo?niak
|
Open Letter to Mr. Brattman, Editor@Isurvived.org
wrzesień 21, 2004
Piotr Bein
|
utworzenie Polskich Ośrodków Informacji Turystycznej w Izraelu
styczeń 16, 2007
INTERIA.PL/PAP
|
Myśleli że to pododdziały bratniej Al-kaidy. Tylko pozorowali walkę...
luty 24, 2004
czytelnik
|
Liberalowie jako pożyteczni idioci Izraela
wrzesień 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
ONZ przeciw korupcji
listopad 1, 2003
PAP
|
Powstał Komitet Obrony Honoru Wojska Polskiego
im. płk Ryszarda Chwastka
wrzesień 8, 2002
zaprasza.net
|
Szewczyk: Kosowo - fałszywe państwo
luty 22, 2008
Patrycja Szewczyk
|
Subject: 777 - Confusion and Contradiction
lipiec 11, 2005
Marek Głogoczowski
|
Handel USA z Iranem po usunięciu konkurencji
październik 29, 2007
marduk
|
Czy powinien powstać informacyjny serwis rządowy?
grudzień 9, 2006
b.p.
|
How the Pope 'Defeated Communism'
kwiecień 12, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
The Babylonian Brotherhood
sierpień 1, 2007
enki
|
Dlaczego w Polsce jest o 30% rencistów więcej
niż w państwach o podobnej historii?
październik 23, 2003
Adam Sandauer
|
więcej -> |
|