ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
więcej ->

 
 

Mały wielki człowiek

Dustin Hoffman, świetny amerykański aktor, odtwórca głównej roli w filmie „Mały wielki człowiek” w którym grał postać przypadkowego świadka eksterminacji Indian amerykańskich. Ten mały człowiek wzniósł się ponad strach i stanął po stronie niewinnych ofiar ludzkiej chciwości, czyli Indian mordowanych dla chęci zysku.

Na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Berlinie, podczas gali "Kino dla Pokoju" Dustin Hoffman oświadczył, że jest w opozycji do polityki obecnego rządu (amerykańskiego) dążącego do wojny imperialistycznej na Bliskim Wschodzie.

Znałem też innego małego wielkiego człowieka.
Był nim ś.p. Adam Hoffman, krakowski malarz i grafik, profesor Liceum Sztuk Plastycznych i Akademii Sztuk Pięknych.

Wspaniałe krakowskie liceum, które ukończyła plejada wybitnych twórców polskiej i światowej kultury, pod koniec lat 70. stało się miejscem rozgrywek partyjnych PZPR.
Funkcję wicedyrektorki po raz pierwszy w historii szkoły, objęła osoba, której jedynym atutem była przynależność do PZPR, oraz esbecki sposób działania.
W bardzo krótkim czasie szkoła uległa degradacji.

Któregoś dnia Adam Hoffman odwiedził swoich byłych uczniów a na wejściu, na korytarzu szkoły donośnym głosem zapytał:
„Czy pani …….. ta k…. jeszcze tu pracuje.
Przepraszam ze dwuznaczne skojarzenia, czy ta k…. (dalej nazwisko) ………jeszcze tu pracuje.”

Adam Hoffman należał do osób o bardzo wysokiej kulturze, i nigdy nie słyszałem od niego wulgarnych słów. Dlatego taki zwrot można traktować tylko jako formę manifestacji moralnej wobec plugawości osoby, usiłującej zamienić tą wspaniałą szkołę w coś amoralnego.

14 lutego 2003 roku oglądałem w telewizji spotkanie młodzieżowych przybudówek partii politycznych z Danutą Hubner.
Tematem spotkania była nasza ewentualna przyszłość w ramach UE.
Ponieważ „nasz” negocjator do spraw przystąpienia do Unii – Danuta Hubner w każdym słowie kłamała, manipulowała faktami, przypomniało mi się zdanie jednego z internatów i zapytałem się w duchu: czy jeżeli w wyniku akcesji Polska znajdzie się w jeszcze gorszej sytuacji to czy Huebnerowa spłaci dług wobec społeczeństwa, na przykład przez oddanie własnych narządów jako odszkodowania?

Jednak za chwilę uwagę moją przykuł niejaki Jan Hoffman, bojówkarz Unii Wolności, który w sposób cyniczny, a wręcz prowokujący, wyrażał się o obawach polskiej młodzieży względem wstąpienia do Unii Europejskiej.
Ten niedouczony „światowiec” nie chce wiedzieć, że to właśnie Polacy walczący o niezawisłość swego kraju przez tysiąc lat, dali schronienie jego przodkom.
Gdyby nie Polska, to być może naród żydowski uległby zaginięciu.
Mordowani w krajach Europy Zachodniej Żydzi, tylko w Polsce znale?li schronienie.
A mimo to, po pierwszej wojnie światowej wystąpili przeciwko Polsce zarówno w Wielkopolsce, Gdańsku, jak też na kresach wschodnich.

Niektórych historia niczego nie nauczy.
16 luty 2003

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Ruch, to zdrowie
luty 22, 2008
Marek Jastrząb
Pieniądz Drożeje na Świecie
październik 14, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Syndrom Olewnika
styczeń 26, 2009
Witold Filipowicz
Irak, Izrael i przedwyborcze slogany w USA
marzec 3, 2004
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Bohaterscy kapitaliści
styczeń 14, 2006
Cezary Gmyz
"Że im gdzieś w polu nafta sikła i obrodziła dolarami"
grudzień 29, 2002
IAR
"Zła gospodarka wynika ze złej prywatyzacji"
marzec 25, 2004
PAP
Cechy charakterystyczne klasycznego slowianskiego goja
czerwiec 27, 2007
kruzoe2
Polacy zadowoleni z czlonkostwa w UE
listopad 30, 2006
PAP
Prosba
sierpień 28, 2007
Colas Bregnon - Redaktor Nuda Veritas
Już nie elekt
grudzień 23, 2005
Marek Olżyński
Informacja przewodniczącego stowarzyszenia "Pokój dla naszych dzieci"
listopad 21, 2006
Jacek Kwiatkowski
Apel do kandydatów na urząd Prezydenta RP
maj 10, 2005
Leszek Skonka
¬ródła upadku Rzeczypospolitej Szlacheckiej
styczeń 22, 2009
Andrzej Krajewski
Kraków w Madrycie
styczeń 27, 2004
www.krakow.pl
Chiny a Imperium Amerykańskie
luty 6, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski , USA
Poza Unią jest życie
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
"Wedle Rozkazu"
listopad 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy Żydzi Wygrali Drugą Wojnę Światową?
marzec 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
List od Wałęsy
styczeń 7, 2006
zaprasza.net
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media