|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
więcej -> |
|
Matrix
|
|
Swiatowa finansjera jest tak zadna wladzy, ze pieniadze juz jej nie wystarczaja.
Chce ona kontrolowac wszystko i wszystkich. Chce uzyc najnowszej technologii do kontroli Twojej kazdej mysli i kazdego dzialania, stosujac w tym celu mikroczip
wszczepiony pod skore. Najpierw czip ten pojawi sie w formie obowiazkowych dla kazdego dowodow osobistych, pod pozorem zapewnienia bezpieczenstwa w walce z terroryzmem. Potem pod pretekstem, ze Twoj dowod osobisty moze zostac ukradziony, czip zostanie umieszczony pod Twoja skora. Nie mowi sie nam jednak o tym, ze te same czipy moga byc zastosowane jako urzadzenia sluzace do kontroli umyslu. Wydaje sie to nieprawdopodobne?
Przyjrzyjmy sie ostatnim nowosciom.
We wrzesniu 2002 r. przedstawiono nowa karte indentyfikacyjna (tzw. ID card)
czyli dowod osobisty, ktory bedzie musial posiadac kazdy obywatel USA (USID - United States Indntyfication: Dowod Osobisty Stanow Zjednoczonych). Platikowa karta zawiera laserowo wydrukowane zdjecie jej posiadacza z urzadzeniem identyfikujacym karte za pomoca fal fal radiowych, ulokowanym na fotografii w miejscu czola. Karta posiada takze pasek pamieci, zawierajacej 20 megabajtow zapisanej informacji, w tym odciski palcow, zapis zeskanowanej teczowki oka i calej twarzy, charakterystyke pracy serca i sekwencje DNA.
Od jesnieni 2004 r. osoby odwiedzajace USA beda musialy posiadac w swoich paszportach mikroczipowa karte indentyfikacyjna, zawierajaca dane biometryczne, takie jak zeskanowana siatkowka oka i odciski palcow. Dennis Coderre, oglosil koniecznosc wprowadzenia w Kanadzie dowodu osobistego, zawierajacego zapis zeskanowanej teczowki oka i odciski kciukow.
W Massachusetts Institute of Technology w Bostonie prowadzone sa obecnie prace nad nowa technologia, ktorej celem jest oznaczenie wszystkich przedmiotow i produktow na swiecie!
Kazdy zakupiony produkt bedzie posiadal wlasna mikroskopijna etykietke elektroniczna, ktora bedzie odczytywana przy wyjsciu ze sklepu, powodujac automatycznie odpisanie odpowiedniej kwoty z konta osoby kupujacej bez uzycia gotowki.
Komputer odczyta umieszczony w dowodzie osobistym czip wspolpracujacy z sytemem GPS (Satelitarny Globalny System Pozycyjny) i powiaze go z elektronicznym kodem na etykietce towaru, odpisujac odpowiednia sume z konta bankowego. Technologia ta nosi ogolna nazwe identyfikacji przy uzyciu fal radiowych (RFID - Radio Frequency Indentyfication).
Etykietki RFID sa malenkimi mikroczipami wielkosci polowy ziarenka piasku.
Odpowiadaja one na zapytania wyslane droga radiowa przez przesylanie swojego unikatowego kodu identyfikacyjnego.
Etykiety RFID nie posiadaja baterii: uzywaja one zasilania z poczatkowego sygnalu radiowego do transmitowania swojej odpowiedzi.
Amerykanska siec handlowa Wal-Mart i brytyjska Tesco zaczynaja instalowac sprytne polki" z polaczonymi siecia czytnikami RFID.
Innym nowym urzadzeniem jest przedstawiony przez dwoch Brytyjczykow 28 czerwca 2002 r. prototyp "telefonu zebowego". Jest to niewielkie urzadzenie umieszczane w jednym z tylnych zebow trzonowych, ktore zawiera bezprzewodowy odbiornik i przyrzad, zamieniajacy sygnaly radiowe na wibracje mechaniczne.
Wibracje te przechodza bezposrednio z zeba do ucha wewnetrznego jako czyste dzwieki. Uzytkownik posiadalby tez niewielkie urzadzenie na zewnatrz do wylaczenia i programowania komorkowego telefonu zebowego.
|
|
6 maj 2003
|
|
zapodał z Michael Journal - "jasiek z toronto"
|
|
|
|
Analiza
styczeń 2, 2006
Marek Głogoczowski
|
sejm
czerwiec 8, 2005
aaa
|
Któraż to Dalila obcięła Samsonowi brodę pozbawiając go mocy?
czerwiec 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
50 lat PAN...nauka upada a aparat partyjny trzyma się nie?le
grudzień 10, 2002
Artur Łoboda
|
Jednostronny punkt widzenia
sierpień 15, 2003
prof.Iwo Cyprian Pogonowski
|
Obca dominacja za pomocą rozniecania wojen domowych?
styczeń 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kobieta i dziecko zginęli pod kołami pociągu
styczeń 5, 2003
PAP
|
Czy ryży ma prawo do wypowiedzi?
grudzień 9, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Nie ulegajcie pokusom bogactwa"
sierpień 26, 2004
|
W obronie ks. Tadeusza Zalewskiego
Obrona ks. Tadeusza
grudzień 12, 2006
Agata
|
Zaginiona nie(!)poszukiwana ?
kwiecień 17, 2006
zn
|
POLISH-AMERICAN PUBLIC RELATIONS COMMITTEE
luty 11, 2003
|
P.J.EMIGRACJA NIE JEDEN MA SMAK...
kwiecień 3, 2007
KLICKER
|
Mantra
marzec 28, 2007
Przysłał ICP
|
Sesja na 750-lecie
czerwiec 6, 2007
|
Czym wypełnić pustkę po Papieżu?
kwiecień 11, 2005
Gregory Akko
|
Mec. Karol Głogowski - nie żyje
listopad 6, 2005
Leszek Skonka
|
MTK Spodek
luty 26, 2006
PAP
|
Neonazistowska Unia Europejska
lipiec 16, 2004
|
Zakładnik terroru
luty 5, 2006
|
więcej -> |
|