ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
więcej ->

 
 

Polemika z załączoną dodatkowo adnotacją. (2)

...
Szczerze dziękuję za krytyczną odpowied?. Proszę Szanownego Pana dla mnie przychodzi z łatwością skomentować Pana krytyczną wypowied?. Nie wiem czy Pan przebywa w Polsce, czy też poza granicami naszego kraju - Polską. Używając „amerykańska demokracja” robię to celowo, bo mieliśmy też już socjalistyczną i ja w niej żyłem 24 lata. Teraz może nadto gloryfikuję amerykańską, bo żyję tutaj to najlepiej na miejscu doświadczam i wiem, jaka ona jest. Używając „amerykańska demokracja”, wiadomą sprawą jest, że daleko jej do doskonałości i nie wszystko jest tak jak powinno być - to my tutaj też wiemy, … ale tak na prawdę to nie mam pojęcia jak ta prawdziwa demokracja ma wyglądać, może proponuje Pan chińską. Szanowny Panie w getcie to my już nie jesteśmy ani Pan ani tym bardziej ja. Żebyśmy byli w getcie to na pewno nie miał by Pan możliwości używać komputera, Internetu i możliwości dyskutowania. Korzysta Szanowny Pan z wynalazków tej złej i brutalnej Ameryki codziennie, o tym nie należy zapominać. Dojście do prawdy i wolność wypowiedzi ma Pan dzięki tej znienawidzonej Ameryce. Wiele razy zastanawiam się jak naprawdę powinno być żeby wszystkim dogodzić i widziałem to w potędze religii, która mogłaby człowieka ukształtować, ale jej droga minęła się z głoszoną prawdą. Wszystkie religie świata są potrzebne ludzkości, bo każda z nich zaspakaja potrzeby na odpowiednim poziomie tejże ludzkości. Dramat wolności religijnej pojawia się wtedy, gdy zaczyna rządzić fanatyzm. Islam jest fanatyzmem i zwycięża przez zadawanie bólu i rodzenie strachu. A tam gdzie fanatyzm- nie ma wolności. Co mamy w kościele katolickim .... jak można pochwalać życie w ubóstwie przy takim rozpasaniu własnej próżności... Kler wybrał komercjalizację i łatwe bogate życie, a lud da sobie radę. Brak dobrych przykładów na świecie i ta demokracja jest taka, jaka jest, a że Ameryka jest potęgą to jest ona amerykańską demokracją. Winę za zaistniałą sytuację ponosimy wszyscy, a może nie zasługujemy na lepsze czasy. Nie możemy winić za wszelkie zło na świecie tylko Ameryki, spójrzmy na jej dobre strony i ile zrobiła dla innych. Dzisiaj pada ofiarą swojej walki o wolność i pomoc innym. Cały świat przyzwyczaił się, że Ameryka to musi pomóc, musi zaradzić, musi nadstawić łaba, a jak się dzieje trochę gorzej w Ameryce, to dobić Amerykę i jej sojuszników. Do upadku komunizmu przyczyniła się Ameryka, to, po co było robić upadek przed taką pożogą (trzecią wojną światową) jak było łatwiej z komuną zrobić pożogę nie trzeba by byłoby wydawać dolarów na obalenie komuny. Jak islamiści uzyskają masę krytyczną i będzie ich więcej na świecie (ok. 20 lat) to będzie demokracja i jak karzą Panu zakładać ręczniki froter na głowę to nie będzie Pan miał nic do powiedzenia? Nie wiem czy o taką Panu chodzi, ale w dzisiejszym pojęciu demokracji trzeba się liczyć z większością. Proszę Pana wojna w dzisiejszych czasach to ogromne wydatki, a efekty wielkich korzyści i zarobków to widzimy już dzisiaj. Ameryka to kraj wielu narodów świata i tutaj nikt nikomu nie wadzi, wiadomą sprawą jest, że są interesy wielu grup narodowościowych i im więcej masz swoich przedstawicieli we władzach to oczywiste i więcej możesz. W Ameryce amerykanów pochodzenia niemieckiego jest 42 miliony, pochodzenia polskiego ok. 10 milionów, pochodzenia izraelskiego 6 milionów, ale Polacy jako narodowość nie mają żadnego kongresmana ani też senatora. (Podających się, że mają korzenie polskie – 3-cia lub 4-ta generacja - kilku, ale zawsze przed wyborami, bo potrzebne są im głosy elektoratu amerykanów polskiego pochodzenia). Natomiast pod względem kościołów zbudowanych w Ameryce, to Polacy lider – ścisła czołówka, wiedzie prym. Załatwienie prostej sprawy bezwizowego ruchu turystycznego między naszymi narodami, to jest wielki problem, bo nie ma, kto tego prawidłowo przedstawić w Kongresie USA. Brak przedstawicieli polskich w Kongresie i Senacie. Przedstawiciele rządu polskiego przyjeżdżają i bła?nią się przed cała Ameryką żebrając wizy od Prezydenta U.S. Na cud to nie ma, co liczyć. W Ameryce jest ustalona droga służbowa, co, do kogo należy i tak też są podejmowane decyzje. Z nie wiedzy (i braku lobbystów w USA), jaki jest tok postępowania za zniesieniem wiz, oficjalnie obrażono kongresmanów U.S., do których obowiązków należą takie sprawy. Taka a nie inna jest właśnie mentalność parafialnego Polaka niewiedza i ciągłe narzekanie na wszystko i spiski dziejowe. Proszę mi dać rozwiązanie na tą prawidłową demokrację w Pana Szanownego pojęciu, bo krytykować to każdy umie to jest najłatwiejsze. Wydaje mi się, że demokracja to ludzie ich kultura, wychowanie oraz mentalność i mam duże wątpliwości czy wszyscy do takiego stwierdzenia dorośli i zasługują na demokrację.

Z Szacunkiem dla rodaka
Gregory Akko - Amerykanin polskiego pochodzenia

2 luty 2005

Gregory Akko 

  

Archiwum

W hołdzie chłopom POLSKIM za obronę wsi przed SOWIETYZACJˇ.
listopad 5, 2003
Izrael Szamir Mur
marzec 23, 2009
Izrael Szamir
Ogólnokrajowa DEMONSTRACJA PRZECIW WOJNIE Z IRAKIEM!
luty 7, 2003
Czym skorupka za młodu
marzec 1, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Polowanie Na Zyski Z Nieruchomosci
luty 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Prognoza Na 2006, "Cesarz Bush Jest Nagi"
styczeń 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
można w najpodlejszym systemie robić coś pożytecznego... Redakcyjna rozmowa z Mikołajem Kozakiewiczem
czerwiec 2, 2002
Krzysztof Markuszewski
AMERYKANIZM
listopad 14, 2007
przesłała Gośka
Czy jest choć jedna osoba gotowa pomóc Polsce?
luty 11, 2009
Artur Łoboda
W Cieniu "Wojny Ostatecznej"
wrzesień 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Jajko czy kura? - Kapitalizm (3)
lipiec 28, 2004
Artur Łoboda
Szowiniści globalni
listopad 23, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
Polonia Protestuje
luty 9, 2003
Zakaz molestowania rowerów
styczeń 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kolos ma gliniane nogi
czerwiec 22, 2006
Marek Olżyński
Polowanie na "Nazi Gold"
listopad 27, 2006
Tezlav von Roya
Odrzutowa latawica
luty 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zmarł prof. Tadeusz Płużański
sierpień 20, 2002
PAP
Media donoszą o kolejnych działaniach wymiaru sprawiedliwości dla przeciwdziałania korupcji i marnotrastwu w systemie ochrony
kwiecień 13, 2007
Adam Sandauer
Tezy do działania w ramach Programu Społecznego Polska 2005
marzec 24, 2003
Jakub Mariawicz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media