|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
więcej -> |
|
Polemika z załączoną dodatkowo adnotacją. (2)
|
|
...
Szczerze dziękuję za krytyczną odpowied?. Proszę Szanownego Pana dla mnie przychodzi z łatwością skomentować Pana krytyczną wypowied?. Nie wiem czy Pan przebywa w Polsce, czy też poza granicami naszego kraju - Polską. Używając „amerykańska demokracja” robię to celowo, bo mieliśmy też już socjalistyczną i ja w niej żyłem 24 lata. Teraz może nadto gloryfikuję amerykańską, bo żyję tutaj to najlepiej na miejscu doświadczam i wiem, jaka ona jest. Używając „amerykańska demokracja”, wiadomą sprawą jest, że daleko jej do doskonałości i nie wszystko jest tak jak powinno być - to my tutaj też wiemy, … ale tak na prawdę to nie mam pojęcia jak ta prawdziwa demokracja ma wyglądać, może proponuje Pan chińską. Szanowny Panie w getcie to my już nie jesteśmy ani Pan ani tym bardziej ja. Żebyśmy byli w getcie to na pewno nie miał by Pan możliwości używać komputera, Internetu i możliwości dyskutowania. Korzysta Szanowny Pan z wynalazków tej złej i brutalnej Ameryki codziennie, o tym nie należy zapominać. Dojście do prawdy i wolność wypowiedzi ma Pan dzięki tej znienawidzonej Ameryce. Wiele razy zastanawiam się jak naprawdę powinno być żeby wszystkim dogodzić i widziałem to w potędze religii, która mogłaby człowieka ukształtować, ale jej droga minęła się z głoszoną prawdą. Wszystkie religie świata są potrzebne ludzkości, bo każda z nich zaspakaja potrzeby na odpowiednim poziomie tejże ludzkości. Dramat wolności religijnej pojawia się wtedy, gdy zaczyna rządzić fanatyzm. Islam jest fanatyzmem i zwycięża przez zadawanie bólu i rodzenie strachu. A tam gdzie fanatyzm- nie ma wolności. Co mamy w kościele katolickim .... jak można pochwalać życie w ubóstwie przy takim rozpasaniu własnej próżności... Kler wybrał komercjalizację i łatwe bogate życie, a lud da sobie radę. Brak dobrych przykładów na świecie i ta demokracja jest taka, jaka jest, a że Ameryka jest potęgą to jest ona amerykańską demokracją. Winę za zaistniałą sytuację ponosimy wszyscy, a może nie zasługujemy na lepsze czasy. Nie możemy winić za wszelkie zło na świecie tylko Ameryki, spójrzmy na jej dobre strony i ile zrobiła dla innych. Dzisiaj pada ofiarą swojej walki o wolność i pomoc innym. Cały świat przyzwyczaił się, że Ameryka to musi pomóc, musi zaradzić, musi nadstawić łaba, a jak się dzieje trochę gorzej w Ameryce, to dobić Amerykę i jej sojuszników. Do upadku komunizmu przyczyniła się Ameryka, to, po co było robić upadek przed taką pożogą (trzecią wojną światową) jak było łatwiej z komuną zrobić pożogę nie trzeba by byłoby wydawać dolarów na obalenie komuny. Jak islamiści uzyskają masę krytyczną i będzie ich więcej na świecie (ok. 20 lat) to będzie demokracja i jak karzą Panu zakładać ręczniki froter na głowę to nie będzie Pan miał nic do powiedzenia? Nie wiem czy o taką Panu chodzi, ale w dzisiejszym pojęciu demokracji trzeba się liczyć z większością. Proszę Pana wojna w dzisiejszych czasach to ogromne wydatki, a efekty wielkich korzyści i zarobków to widzimy już dzisiaj. Ameryka to kraj wielu narodów świata i tutaj nikt nikomu nie wadzi, wiadomą sprawą jest, że są interesy wielu grup narodowościowych i im więcej masz swoich przedstawicieli we władzach to oczywiste i więcej możesz. W Ameryce amerykanów pochodzenia niemieckiego jest 42 miliony, pochodzenia polskiego ok. 10 milionów, pochodzenia izraelskiego 6 milionów, ale Polacy jako narodowość nie mają żadnego kongresmana ani też senatora. (Podających się, że mają korzenie polskie – 3-cia lub 4-ta generacja - kilku, ale zawsze przed wyborami, bo potrzebne są im głosy elektoratu amerykanów polskiego pochodzenia). Natomiast pod względem kościołów zbudowanych w Ameryce, to Polacy lider – ścisła czołówka, wiedzie prym. Załatwienie prostej sprawy bezwizowego ruchu turystycznego między naszymi narodami, to jest wielki problem, bo nie ma, kto tego prawidłowo przedstawić w Kongresie USA. Brak przedstawicieli polskich w Kongresie i Senacie. Przedstawiciele rządu polskiego przyjeżdżają i bła?nią się przed cała Ameryką żebrając wizy od Prezydenta U.S. Na cud to nie ma, co liczyć. W Ameryce jest ustalona droga służbowa, co, do kogo należy i tak też są podejmowane decyzje. Z nie wiedzy (i braku lobbystów w USA), jaki jest tok postępowania za zniesieniem wiz, oficjalnie obrażono kongresmanów U.S., do których obowiązków należą takie sprawy. Taka a nie inna jest właśnie mentalność parafialnego Polaka niewiedza i ciągłe narzekanie na wszystko i spiski dziejowe. Proszę mi dać rozwiązanie na tą prawidłową demokrację w Pana Szanownego pojęciu, bo krytykować to każdy umie to jest najłatwiejsze. Wydaje mi się, że demokracja to ludzie ich kultura, wychowanie oraz mentalność i mam duże wątpliwości czy wszyscy do takiego stwierdzenia dorośli i zasługują na demokrację.
Z Szacunkiem dla rodaka
Gregory Akko - Amerykanin polskiego pochodzenia
|
|
2 luty 2005
|
|
Gregory Akko
|
|
|
|
W hołdzie chłopom POLSKIM za obronę wsi przed SOWIETYZACJˇ.
listopad 5, 2003
|
Izrael Szamir Mur
marzec 23, 2009
Izrael Szamir
|
Ogólnokrajowa
DEMONSTRACJA PRZECIW WOJNIE Z IRAKIEM!
luty 7, 2003
|
Czym skorupka za młodu
marzec 1, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Polowanie Na Zyski Z Nieruchomosci
luty 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prognoza Na 2006, "Cesarz Bush Jest Nagi"
styczeń 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
można w najpodlejszym systemie robić coś pożytecznego...
Redakcyjna rozmowa z Mikołajem Kozakiewiczem
czerwiec 2, 2002
Krzysztof Markuszewski
|
AMERYKANIZM
listopad 14, 2007
przesłała Gośka
|
Czy jest choć jedna osoba gotowa pomóc Polsce?
luty 11, 2009
Artur Łoboda
|
W Cieniu "Wojny Ostatecznej"
wrzesień 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jajko czy kura? - Kapitalizm (3)
lipiec 28, 2004
Artur Łoboda
|
Szowiniści globalni
listopad 23, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
|
Polonia Protestuje
luty 9, 2003
|
Zakaz molestowania rowerów
styczeń 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kolos ma gliniane nogi
czerwiec 22, 2006
Marek Olżyński
|
Polowanie na "Nazi Gold"
listopad 27, 2006
Tezlav von Roya
|
Odrzutowa latawica
luty 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Zmarł prof. Tadeusz Płużański
sierpień 20, 2002
PAP
|
Media donoszą o kolejnych działaniach wymiaru sprawiedliwości dla przeciwdziałania korupcji i marnotrastwu w systemie ochrony
kwiecień 13, 2007
Adam Sandauer
|
Tezy do działania w ramach Programu Społecznego Polska 2005
marzec 24, 2003
Jakub Mariawicz
|
więcej -> |
|