ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Bankructwo Ukrainy 
 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
więcej ->

 
 

Uratowac Polski istnienie

21 GRAMÓW



Tyle podobno waży
dusza człowieka.
O tyle
stajemy się lżejsi
z chwilą śmierci.

21 gramów duszy
**********

bez względu czy umiera
młody człowiek,

czy starzec,

kobieta czy mężczyzna,

zbrodniarz czy wierzący,

"NIE WAŻNE JAKIEJ WIARY"

Nakłaniany.

I to
nie tylko przez rodziców.

MŁODZI WYBIERAJˇ SAMI,

mają Swoje wyznania
i przekonania.
"przyszłościowe życie"
(przestarzałe morały).

*Wystarczy się szanować
Reszta przyjdzie sama*

Nawet najgorzej niewierzący,
przy zadanym mu bólu
czy cierpeniu...
Powie,a nawet krzyknie :

O Jezu !!!
**********

Jeżeli powiesz, że nigdy tego
SŁOWA
nie użyłeś albo nie użyjesz,
to nie obrażę się
jak nazwiesz mnie debilem!!!

Bo w swym życiu
jednak subiektywnie,
każda dusza ma inny
" ciężar "
***********
Śmierć jednych
przyjmowana jest z ulgą.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Innych rozpaczą.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Gdy odchodzi cierpiący,
pokonany przez chorobę
mówimy,że już się nie męczy.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Gdy gaśnie światełko kogoś
pełnego energii planów
i nadziei~słychać głosy o
NIESPRAWIEDLIWOSCI ŚWIATA
i ogromnym bólu .
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Gdy umiera niemowlę,
niewinne dziecko,
słychać lament do
NAJWYŻSZEGO:
..niewinne dziecko,
BOŻE dlaczego ?
~~~~~~~~~~~~~~~~~
*****************
A ile waży dusza
BIAŁEGO KRÓLIKA ?
*****************
Powiedzcie mi mili goście.

Ile waży "czysty biały królik"?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
O ich istnieniu
nie muszę chyba przekonywać.

Czy proporcjonalnie
do innych istot ludzkich?
Myślę, że jest lżejsza dlatego,
że nie owinięta w
"CZERWONˇ PŁACHTĘ"
obłudy, kłamstw i nienawiści?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
A może cięższa,bo niewypalona,
niepostrzępiona
i "nie zepusta" w środku ?

Może wreszcie
~~~~~~~~~~~~~~
21 gramów,
**********
to uniwersalna liczba,
bez względu na to,
do kogo dusza należy?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pewnego dnia
zrozumiałem jednak,
że fizyczność duszy
to tylko jeden z jej wymiarów.
Dużo cięższa
jest w strefie duchowej.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Będąc w trakcie
mojego pleneru do miasta,
zajrzałem
do jednych ze śmietników,
(MOJEGO REWIRU),
które były moim jedynym
ŚRODKIEM UTRZYMANIA.
(zbierałem surowce wtórne).
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Tak DRODZY CZYTELNICY,
przez dwa lata,
gnębili mnie
{bolszewickie metody},
aby wykończyć mnie
psychicznie i finansowo.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Poznałem tam nieskazitelną
"czerwoną zarazą" rodzinę
"BIAŁYCH KRÓLIKÓW",
którzy spali na steropianach
i byli częstymi braćmi
moich wspólnyćh
"jubilerskich przeżyć".
Zimowe wieczory,
minusowe temperatury...
plus zapomnienie...
załamanie...
śmietnikowe zakamarki,
to gwarancja wyciągięcia ręki
po"kieliszek"
-{Gorzkie żale, drętwe dyskusje}
Słowne awantury
bezsensowne puste.....
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jednak jeden "biały króliczek"
znający
metody "towarzyszy-krwiopijców"
działania,
sięgnął po kapustę
pozostawiając
IM "środek od kapusty"
{do myślenia}.
~~~~~~~~~~~~~
Kaczan czy głąb
tak to rolnik nazywa.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Wystarczyło kilka minut,
żeby zjawili się
moi mili znajomi
z chęcią zapisując się
nie do
SOLIDARNOŚCI,
ale do
AA.
Pamiętam
jak większość z nich
"dorastała w trzezwosci"

Stawali się
" obywatelami " miasta.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pierwszym chwilom
każdego spotkania AA
występowała
zawsze lekka nieufność,
z czasem jednak
wkroczyli pełni zaufania do

"NASZEGO ŚWIATKA AA",

aby:

UWIECZNIĆ SWOJˇ
"TRZEŻWˇ CODZIENNOŚĆ."

Ale od początku
coś było nie tak.
Jednak "nowy narybek"
zachowywał się inaczej
i rozmowa im się nie kleiła.
Smutne przekrwione oczy
białych angorów.
~~~~~~~~~~~~~~~~
Brak zainteresowania grupami,
programem AA
i jakaś niepokojąca cisza
była zwiastunem
" lekcją " życia "
jaką dostałem.
~~~~~~~~~~~~~
Podążając za spojrzeniami,
natrafiłem na małą
o białej sierści "króliczka"
wpatrzoną w moje oczy.
Myślałem,
że to jakieś
trofeum myśliwskie !
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
{CICHE PODWALANKI}?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
A "BIAŁA ZDOBYWCZYNI"
napawa się moim wzrokiem.
Jednak,gdy moje
"myśli wzroku"
chciały ujść
i stawały się bierne,
spostrzegłem,
że "kępka futerka"
[miarowo poczyna rozmowę].
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"ODDYCHA"-na imię
***POLSKA*** MA!!!

A więc ta mała
"biała króliczka"
zapewne zaczynając
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
[pierwsze kroki],
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
która przez cały czas
nie "puszczała mnie"
[myśli wzroku].
Uniosłem głowę
wparując się dłużej w sufit.
Ukazał się wizerunek.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"OBRAZ"
*******
którego prędko nie zapomnę.
Po "kilkutygodniowej"
kuracji, posklejałem
"zabrudzne futerko",
które unosiło się
z wielkim trudem
nabierając
BIAŁO SREBRZYSTEJ BARWY.
***********************
A przecież przy każdym jej
"ODDECHU"
czułem,
że nadejdzie.....
Czekając,aż nadejdzie koniec.....
-{ŻYCIA POLSKI-KRES}
********************
Człowiek chory mimo,
że czuje całkowitą bezsilność.
Uczucie - którego nie znoszę.
Nie chce się przyznać,że jest
"SUCHYM ALKOHOLIKIEM"
Została
"garska białych królików"
którzy pozostali w AA.
INNI
to 9 "białych króliczków" + 12
[innych osób] = 21
w kartach(oczko)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
na prędce trafili do kartonów
leżących przy śmietnikach
i styropianów.

WIDZIAŁEM WIELU LEݎCYCH
TAM

O 21 GRAM LŻEJSZYCH
********************
Przedłożyłem powyższe
najdelikatniej
jak tylko mogłem.
Cały czas
nie spuszczałem wzroku
z oczu
"ŻYJˇCYCH ANGORÓW".
Miałem nadzieję,wierzyłem,
że uda mi się
uratować im życie.
Szedłem główną ulicą
w tłumie ludzi,
ale widziałem tylko
tą małą garstkę,
walczących o życie
zagubionych ludzi.
Jeszcze
" kilkaset metrów",
"kilka minut" ........
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
LOS- miałby inne plany.
Z RZˇDZENIEM "GÓRY"
nie podołamy.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Biała dusza ulatuje z oparami
w " nienazwaną przestrzeń".
Cichy niczym "dotyku szmer".
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ODDECH rozpłynął się w powietrzu,
a zmęczone serce
przestało wybijać nierówny rytm
Stanąłem po środku tłumu ludzi,
będąc jednocześnie zupełnie sam
ze swoimi myślami Wydaje mi się,
że cała
[NIESPRAWIEDLIWOŚĆ ŚWIATA]
skupiła się teraz na spodzie

"CZERWONEGO PUDŁA"
~~~~~~~~~~~~~~~~~
na którym spoczywają
i chodzą BEZ ŻADNEGO CELU
"BIAŁE KRÓLIKI".
"ŻYWE NIEBOSZCZYKI".
*******************
Przecież takie historie
powinny kończyć się happy endem !
Dlaczego nie skożystali z szansy,
żeby dowesć

LUDOWI
SWIADECTWO PRAWDY ?
Czy właśnie
tak miało się stać !?
Być może...
ale nie jestem w stanie się
z tym pogodzić.
Nie pomaga tłumaczenie,
że "lekarze"
też pewnie mogliby im pomóc,
że jest porada
jak nie ma ratunku.

Czy to SIŁA WYŻSZA ?!? !? !
**************************
Czy po prostu
~~~~~~~~~~~~~~
REGUŁY RZˇDZˇCE ŚWIATEM.
************************
Nie powinny pozwolić,
aby

POLSKA

była w obcych rękach
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Z drugiej strony,
jeśli trzeba było odejść,
to przynajmniej zrobić
"COŚ"
przy jedynej osobie,
której nie był obcy.....

LOS KRAJU!!!.

I której można zaufać.
W tym momencie
przypomniałem sobie teorię

21 gramów
**********
O tyle
mniej miałem do niesienia,
a jednak czułem,
że d?wigam stukrotnie
większy ciężar
i czułem się potwornie
zmęczony
swoją bezradnością.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
BIAŁA DUSZA"
************
okazała się dużo cięższa,
niż myślałem.
Po raz pierwszy
miałem możliwość
dotknięcia jej
i wcale nie jestem
do końca szczęśliwy,
że to zrobiłem.
Owszem, zrozumiałem,
że naprawdę istnieje,
ale za jaką cenę?
Od tamtego
"JUBILERSKIEGO ŻYWOTA"
minęło
"DECZKO CZASU",
który leczę dość nieudolnie.

To "BIAŁE MALEŃSWO POLSKIE"
jest już zapewne
w lepszym świecie.
Życie
"RODZINNEJ BRAMY STOCZNI"
I NIE TYLKO
toczy się, jak gdyby niby nic.
Ludzie mijają ją codziennie,
nie zdając sobie sprawy,
że tuż obok jest świat bardziej
"ORGINALNIE PROSTY".
Aby go zauważyć,
trzeba mieć jednak swoje
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
21 gramów " nadwagi "
************************
i nie bać się,
że się je w sobie odkryje.

21 gramów - kostka czekolady.
*****************************
Można bez niej żyć
ależ ile radości ona daje!!!
Może z duszą jest podobnie ?
Nie mając jej,
nie wiemy nawet,że istnieje.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Może warto byłoby odkryć ją~
w sobie
i spróbować zobaczyć
duszę zwierząt ?
To nic nie kosztuje,
a może uratować.

POLSKI ISTNIENIE.

17 lipiec 2008

... 

  

Archiwum

Świat ma jednak szczęście że Rosją rządzi Putin
październik 2, 2006
wasylzly
Jacak Kuroń - Icek Kordblum
wrzesień 25, 2006
Bogusław Maśliński/Janusz Górzyński - Inicjatywa
Piraci ośmieszają mocarzy tego świata
wrzesień 11, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Strategia restrukturyzacji energetyki polskiej
maj 8, 2006
Bank centralny musi być niezależny (od dobra Polski) - twierdzi Prezydent RP
styczeń 8, 2004
Zołnierzu nie pytaj
lipiec 26, 2003
przesłała Elżbieta
Pewna rozmowa,na pewnym forum.
luty 4, 2007
Darek "Funky"
Kto może zmieniać nasz język?
maj 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Krwiożerczy Kapitalizm?"
październik 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
News lepszy od porannej kawy
listopad 30, 2007
Marek Olżyński
TIR-y
sierpień 4, 2005
PAP
Zwycięstwa króla Pyrrusa.
listopad 15, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Relacja z pikiety poszkodowanych przez błędy lekarskie - Czy władze państwa, budując IV RP chcą być solidarne z obywatelami
październik 13, 2006
Adam Sandauer
Matka - nadzieja
październik 25, 2004
Zbigniew Skowroński
Polska nauka zasugerowana zerem bezwzględnym
marzec 10, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
LIST OTWARTY do Posłów Samoobrony i LPR
maj 12, 2007
katolik Dariusz Kosiur
"Faludża" - fragment rozdziału "Wojna w Iraku" z książki "Duch Apokalipsy" Doroty Szczepańskiej
październik 13, 2006
Dorota Szczepańska
Ojczy?nie-skradziona tożsamość
październik 27, 2007
Eugenisz Kościesza
Sztuczna inteligencja już w Polsce!
lipiec 18, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Z deszczu pod rynnę. Stany Zjednoczone mogą wywołać wojnę handlową
styczeń 29, 2009
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media