ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
więcej ->

 
 

Kurczuk wiedział nie powiedział... a to było tak

Według Adama Michnika, minister sprawiedliwości Grzegorz Kurczuk w czasie rozmowy z nim w drugiej połowie pa?dziernika lub na początku listopada "ogromnie sceptycznie" odniósł się do dziennikarskiego śledztwa "Gazety Wyborczej".

"Nie pamiętam obecnie szczegółów, rozmowa miała miejsce w moim przekonaniu - druga połowa pa?dziernika, początek listopada, ale mogę się mylić" - powiedział Michnik, odpowiadając na pytanie Józefa Szczepańczyka (PSL) o jego rozmowę z ministrem. Dodał, że rozmowa odbyła się na prośbę ministra Kurczuka.

"Powiedziałem panu ministrowi, że jesteśmy w trakcie finalizowania prac na temat tej afery. I że w najbliższym czasie zostanie o tym poinformowana opinia publiczna i sam pan minister w tym trybie" - relacjonował naczelny "GW".

"Odniosłem wrażenie, że minister odnosił się ogromnie sceptycznie do tych naszych poszukiwań, naszych działań, śledztwa dziennikarskiego. Miałem wrażenie, jakby nie bardzo serio traktował rozmaite moje przepuszczenia, którymi się z panem ministrem - krótko bardzo, bo rozmowa była niedługa - dzieliłem" - powiedział Michnik.

Dodał, że w czasie spotkania z Kurczukiem nie dysponował spisanym tekstem swojej rozmowy z Rywiem.
(PAP)

Komentarz

Powyższa informacja wystarcza do zdymisjonowania obecnego ministra sprawiedliwości za skandaliczne niedopełnienie obowiązków służbowych.

Ponieważ jednak osoba mająca kompetencje do udzielenia dymisji, a więc premier Miller, sam jest z tą sprawą powiązany, bezdyskusyjna wydaje się natychmiastowa jego dymisja i rozwiązanie rządu.

Tak by było, gdyby Polska była państwem prawa.
8 luty 2003

zaprasza.net 

  

Archiwum

Dolina Rozpudy czy Dolina Rozpu..tana
luty 20, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
List Layli Anwar do Saddama Husseina.
styczeń 9, 2007
tezlav von roya
"Sprawiedliwość społeczna" wedle PO
styczeń 24, 2008
PAP
Psycho
październik 7, 2005
PAP
Walka zręcznie pozorowana
Unia Europejska

grudzień 5, 2002
Katarzyna Szymańska-Borginon "Newsweek" 46/02,
Kto z miasta uczynił zadupie?
luty 6, 2006
Iracki rozgardiasz
wrzesień 23, 2003
Andrzej Kumor
"Klepak" biedy nie klepie
sierpień 15, 2002
Medialny lincz przed osądzeniem?
styczeń 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Niemieccy intelektualiści potępiają zbrodnie amerykańskie
kwiecień 4, 2003
Muzeum "Tysiąclecia" Żydów w Polsce
styczeń 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Boja?ń czy łamanie prawa?
luty 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
List otwarty do Pana Brattmana, Editor@Isurvived.org
wrzesień 21, 2004
Piotr Bein
Licytacja hasła WOŚP
styczeń 10, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Pomiędzynarodówka agresywnego durnia i nadętego półgłówka"
marzec 1, 2004
Artur Łoboda
30 milionów durniów?
grudzień 15, 2002
Artur Łoboda
„Rewolucja pajaców” w Kijowie : Rhur Gas kontra Gasprom?
grudzień 7, 2004
Marek Głogoczowski
Kołowrotek
październik 30, 2007
Słoneczny Zegar
Rola prawdy z zrzeszeniu moralnym
maj 26, 2007
Zbigniew Dmochowski
Na siódmą rocznicę istnienia Portalu
marzec 20, 2009
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media