ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
więcej ->

 
 

Znowu sukces, dobra passa trwa

Wg najnowszego raportu Heritage Foundation i "Wall Street Journal", który został opublikowany we wtorek Polska zajęła 82. miejsce, jako ostatnia z państw Unii Europejskiej (na 195 istniejących państw).
Polskę wyprzedziły m.in. takie państwa jak
Botswana, Izrael, Meksyk, Albania, Mongolia i Madagaskar

Madagaskar, Madagaskar, no, tylko mi się tu nie nabijać z Izraela, antysemici paskudni.

Ktoś w tym rankingu z pewnością popełnił błąd, albo z zazdrości o nasze sukcesy zwyczajnie oszukuje. Mamy przecież rządy geniuszy z PO - kto zaprzeczy - i wszystko wspaniale idzie. Wcześniej mieliśmy rządy geniuszy z PiS, z AWS, z SLD, z UW itd., itp. i też wszystko znakomicie szło. A gdyby ktoś zapomniał, to za PZPR-u było równie cudownie, rozwój, sukces zawsze były. O PZPR musiałem wspomnieć, bo dzisiejsza awangarda polityczna to w prostej linii potomkowie pokolenia, które realizowało sukces stalinowskich radosnych lat. Po 1989 r. jakieś błędy może i były, ale co tu dużo gadać, grunt to, że kierunek znów słuszny mamy. No, a poza tym jesteśmy w UE i każdego dnia zalewa nas deszcz - nie, nie deszcz, ulewa, powód? unijnych dotacji w euro walucie. W\prost nie wiadomo, co robić z całą tą masą pieniędzy. A wszystko to, cały ten gospodarczy cud, ten cymes złoty – było nie było jesteśmy tygrysem Wschodu Europy - zainicjował nasz geniusz, dla polskich gojów L. Balcerowicz, a dla swoich Aron Bucholc wg pomysłu wybitnego prof. J. Sachsa i finansowego geniusza i filantropa G. Sorosa. To proste, dzięki temu w Polsce nie może być i nie jest ?le, a kto myśli inaczej jest oszołom, zaściankowiec, ksenofob i antysemita i woda na młyn wschodnich imperialistów i odwetowców (przed 1980/89 było: zachodnich imperialistów i odwetowców). Tak trzymać, bo kurs dobry jest!

13 styczeń 2009

Dariusz Kosiur 

  

Archiwum

Polacy zaczynają mówić swoim własnym głosem
sierpień 10, 2005
Doda i Tomek Lubert
"Big Cyc" i "Mały Fiutek"
styczeń 22, 2007
Jacek Zychowicz
Konferencja prasowa Krzysztofa Wyszkowskiego
marzec 11, 2006
przeslala Elzbieta
Mec. Karol Głogowski - nie żyje
listopad 6, 2005
Leszek Skonka
Michnik i Havel nagrodzeni
październik 25, 2003
RadioZet
Paranoja przed Szczytem
kwiecień 13, 2004
przesłał Adrian Dudkiewicz
PO komuszy stan
listopad 1, 2005
Marek Olżyński;
Edukacja
luty 21, 2008
Marek Jastrząb
Cheney kagan bek i prezydent
październik 30, 2006
Wojciech Wlazlinski
Władze w Iraku zatrudnią funkcjonariuszy reżimu Saddama
kwiecień 25, 2004
PAP
Coraz więcej ujawnionych faktów przemawia za tym że to Mossad jest odpowiedzialny za zamach 911...
kwiecień 1, 2004
czytelnik
ZUS story
maj 16, 2003
Józef Beck wykonał plany Józefa Piłsudskiego i przyczynił się do klęski Hitlera
grudzień 24, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Polacy w końcu zabrali głos w sprawie Iraku
luty 3, 2003
PAP
List Layli Anwar do Saddama Husseina.
styczeń 9, 2007
tezlav von roya
Białoruś chce poprawy stosunków z Polską
grudzień 10, 2002
Piotr Mączyński
Gwałcenie Praw Obywatelskich
styczeń 30, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Zróbmy sondę
listopad 3, 2006
b.p
Sierpniowa Rocznica Hieroszimy i Nagasaki
sierpień 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
AKT OSKARŻENIA PRZECIWKO:
styczeń 17, 2003
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media